Bu haber 2998 kez okundu.

AK Parti Milletvekili Güvenç'in esnaf ziyareti
banner85
banner131
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sıtkı Güvenç, "Taşeron işçilerimizin yaşadıkları sıkıntıları biliyoruz" dedi.

Güvenç, Namık Kemal Mahallesindeki esnaf ziyaretinde, gazetecilere yaptığı açıklamada, meclisin tatile girmesiyle vatandaşla daha fazla birlikte olma fırsatı bulduklarını ve sıkıntılarını dinlediklerini belirtti.

Bayramda halkın arasında olmaya gayret ettiklerini dile getiren Güvenç, şunları kaydetti: "AK Parti işçinin emeğinin kutsallığını bilen bir partidir. Hükümet olarak 'işçinin hakkını alnının teri kurumadan veriniz' doğrultusunda hareket ediydruz.  Taşeron işçilerimizin yaşadıkları sıkıntıları biliyoruz. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığımız tarafından halen devam eden çalışmalar var. Yapılacak düzenlemeyle muvazaalı taşeronlaşmayı önlemeyi hedefliyoruz. Kanuna aykırı taşeronlaşmanın önüne geçilmesi, iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarında ise taşeron işçisi ile asıl işveren işçisi arasındaki farkın ortadan kaldırılmasını hedefliyoruz."

Güvenç, düzenlemeyle taşeron işçilerinin ücreti, asıl işverenin işçileri emsal alınarak belirleneceğini sözlerine ekledi.
banner91
Anahtar Kelimeler
Esnaf Ziyareti
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
misafir 2 yıl önce

saolun sayın vekilim bizleri şereflendirdinz.namıkkemal mahallesi sizi sewiyor.

Misafir Avatar
yanlış oy 2 yıl önce

sadece geziyor ve ziyaret ediyorlar. bu şehir için gezmekten başka birşey yaptıkları yok. yapılan birşeyde varsa bizim milletvekillerinin işin içinde hiç emekleri yok. bundan sonra ak partiye oy falan yok...

Misafir Avatar
misafir 2 yıl önce

seçim yaklaştı artık sık sık gelirler

Misafir Avatar
GÖREN GÖZ 2 yıl önce

SAYIN GÜVENÇ BÖYLE OLMUYOR BİR TV PROĞRAMI DÜZENLEYİP VATANDAŞIN SESİNİ VEYA SİYASİ RAKİPLERİNİZLE AÇIKOTURUM YAPMANIZI BEKLİYORUZ MAHKEMEYE YALNIZ GİDEN HAKLI ÇIKARDAN HAREKETLE BU YAKLAŞIMI İSTİYORUM.DİĞER GELİŞMİŞ ÜLKELERDE YAPILIYOR BİZDE NİYE YAPILMIYOR,TAKDİRİ MİLLETİN SAĞ DUYUSUNA BIRAKACAKSINIZ.GÖKÇEK,KILIÇDAROĞLU POZİSYONUNDANMI ÇEKİNİYORSUNUZ KORKULACAK BİRŞEYİNİZ YOKSA HODRİ MEYDAN DİYORUZ.BU OLAY GENELLEMEDE HAKİM BİR OLAY TAKİP EDİYORUM DEVAMLI YALNIZ ÇIKIP KONUŞUYORSUNUZ HİÇ BİRZAMAN BAŞKALARIYLA ÇIKMIYORSUNUZ. BU ÜLKEDE DİĞER % 50 DE VAR ONLARIDA İKNA ETMENİZDE GEREKİR.

Misafir Avatar
GÖREN GÖZ 2 yıl önce

SAYIN GÜVENÇ SİZE VE AKSU TV NİN İŞBİRLİĞİYLE SİZİ VEYA BİR BAŞKA MİLLET VEKİLİNİ TV DE BİR AÇIK OTURUM YAPMAYA DAVET EDİYORUM.ETRAFTA YALNIZ OLDUĞUNUZ YERLERDE VATANDAŞA BAZI ŞEYLERİ ANLATIYORSUNUZ KONULARLA BİLGİLİ SİYASİ MUHALİFLERİNİZLE ÇIKIP TARTIŞMANIZI BEKLİYORUZ KİM HAKLI KİM DOĞRU KİM YANLIŞ SÖYLÜYOR TARTIŞIN VATANDAŞTA KENDİ TERAZİSİNDE SİZLERİ TARTSIN BU OLAY DİĞER ÜLKELERDE YAPILIYOR BİZDE BU OLAYDAN NİYE KAÇILYOR MEYDAN TERAZİDİR.DİKKAT EDİYORUM SİZİN PARTİNİZDE GENELDE BU OLAYDAN UZAK DURULUYOR SEBEBİ NEDİR ÇÖZELİM.

Misafir Avatar
kgt 2 yıl önce

o esnafın yarısı akp ye oy veriyordur..bence vermesin kimse..

Misafir Avatar
gazi 2 yıl önce

Sn GÜVENÇ,şimdiye kadar vatandaşların size ilettikleri bu kadar sorunlarını dinlediniz ama sonuç ne? hangi sıkıntılarını giderdiniz ? bence bir hiç ,

Misafir Avatar
FARUK ELMA 2 yıl önce

SAYIN YETKİLİLER BU KAHRAMAN MARAŞTA SADECE ORDA ESNAF YOK RİCA ETSEM SORARMISINIZ ARASA CAMİİ ALTINDAN BAŞLAYARAK ORTA HALE KADAR OLAN ESNAFLARIDA BİR ZİYARET ETMEK ÇOKMU ZOR NİYE KİMSELER GELMİYORLAR K.MARAŞIN SADECE ATATÜRK MEYDANI YOK GELSİNLERDE HALİMİZİ BİR GÖRSÜNLER UNUTMASINLARKİ PATİŞAH PATİŞAH SENDEN BÜYÜK ALLAH VAR DERLER BİZDE

banner123

banner138

banner137