Halk Oyunları Karadeniz Bölge Yarışması Sona Erdi

Ordu Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Halk Oyunları Federasyonu (THOF) birlikte organize ettiği Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Kulüpler Grup Yarışmaları sona erdi.Durugöl Spor Salonu’nda yapılan Bölge Yarışmasına Artvin, Ordu, Rize,...

Halk Oyunları Karadeniz Bölge Yarışması Sona Erdi

Ordu Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Halk Oyunları Federasyonu (THOF) birlikte organize ettiği Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Kulüpler Grup Yarışmaları sona erdi.Durugöl Spor Salonu’nda yapılan Bölge Yarışmasına Artvin, Ordu, Rize,...

02 Mayıs 2016 Pazartesi 18:34
Halk Oyunları Karadeniz Bölge Yarışması Sona Erdi
Ordu Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Halk Oyunları Federasyonu (THOF) birlikte organize ettiği Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Kulüpler Grup Yarışmaları sona erdi.
Durugöl Spor Salonu’nda yapılan Bölge Yarışmasına Artvin, Ordu, Rize, Samsun, Trabzon ve Giresun illerinden toplam 37 takım katıldı.Yarışmada takımlar, geleneksel düzenlemeli ve düzenlemesiz dalda oyunlarını sergiledi.
DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ
Yarışmalar sonrasında minikler geleneksel düzenlemesiz dalda 1. Beşikdüzü Spor Kulübü, 2. İlkadım Halk Oyunları Gençlik Spor Kulübü, 3. Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü oldu.
Yıldızlar düzenlemesiz dalda 1. Artvin İl Özel İdare Spor Kulübü, 2. Vakfıkebir Cumhuriyet Spor Kulübü, 3. Samsun Halk Oyunları Gençlik Spor Kulübü olurken, gençler düzenlemesiz dalda 1. Beşikdüzü Yeşilköy Spor Kulübü, 2. Rize Belediyesi Spor Kulübü, 3. Ordu Halk Oyunları Topluluğu Gençlik Spor Kulübü oldu.
Büyükler düzenlemesiz dalda 1. Atabarı 08 Gençlik Spor Kulübü ve 2. GİFSAD G.S.K, 3. İmece Spor Kulübü olmayı başardı.
Minikler düzenlemeli dalda 1. Tütüncüler Kültür Sanat Spor Kulübü, 2. Kabaceviz Spor Kulübü, 3. Trabzon Folklor Spor Kulübü, 4. Giresun Halk Eğitim Merkezi Spor Kulübü; yıldızlar düzenlemeli dalda 1. Tütüncüler Kültür Sanat Spor Kulübü, 2. Trabzon Folklor Spor Kulübü, 3. Ordu İdman Yurdu Spor Kulübü; gençler düzenlemeli dalda 1. Artvin Belediyesi Halk Oyunları Doğa ve Su Sporları Spor Kulübü, 2. Anafartalar Gençlik Spor Kulübü, 3. Araklı Teknik Endüstri Meslek Lisesi Spor Kulübü, 4. Ordu Egas Otel Açı Lisesi Spor Kulübü; büyükler düzenlemeli dalda 1. Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü, 2. Atakum Belediyesi Spor Kulübü, 3. Giresun Halk Eğitim Merkezi Kültür ve Spor Kulübü, 4. İmece Gençlik Spor Kulübü oldu.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner154

banner126