AK Parti milletvekili aday listesi açıklandı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 7 Haziran milletvekili genel seçimi aday listesini Yüksek Seçim Kurulu’na teslim etti. AK Parti’nin aday listesi şöyle:Adana1. Necdet Ünüvar Yüksek Doktor2. Fatma Güldemet Sarı Yüksek Mimar3. Sadullah...

AK Parti milletvekili aday listesi açıklandı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 7 Haziran milletvekili genel seçimi aday listesini Yüksek Seçim Kurulu’na teslim etti. AK Parti’nin aday listesi şöyle:Adana1. Necdet Ünüvar Yüksek Doktor2. Fatma Güldemet Sarı Yüksek Mimar3. Sadullah...

07 Nisan 2015 Salı 18:29
AK Parti milletvekili aday listesi açıklandı
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 7 Haziran milletvekili genel seçimi aday listesini Yüksek Seçim Kurulu’na teslim etti. AK Parti’nin aday listesi şöyle:

Adana

1. Necdet Ünüvar Yüksek Doktor
2. Fatma Güldemet Sarı Yüksek Mimar
3. Sadullah Kısacık Yüksek Mühendis
4. Talip Küçükcan Yüksek Öğretim Üyesi
5. Mehmet Şükrü Erdinç Yüksek Avukat
6. Esra Yalvaç Yüksek Doktor
7. Mehmet Can Yüksek Avukat
8. Mustafa Çalışkan Yüksek Eczacı
9. Asuman Tekin Yüksek Mimar
10. Kasım Pamuk Yüksek Mali Müşavir
11. Mehmet Faruk Bozkurt Yüksek Öğretmen
12. Ramazan Demir Yüksek Yönetici - Özel Sektör
13. Mehmet Ay Yüksek Avukat
14. Hasan Berzan Toprak Yüksek Avukat

Adıyaman

1. Ahmet Aydın Yüksek Avukat
2. Adnan Boynukara Yüksek Mühendis
3. İbrahim Halil Fırat Yüksek Avukat
4. Salih Fırat Yüksek Doktor
5. İclal Yalçın Tutuş Yüksek Eczacı

Afyonkarahisar

1. Halil Ürün Yüksek Avukat
2. Ali Özkaya Yüksek Avukat
3. Remziye Sıvacı Yüksek Doktor
4. Akif Özkaldı Yüksek Mühendis
5. Fatih Beder Yüksek Avukat

Ağrı

1. Abdullah Atalay Yüksek Mühendis
2. Yılmaz Ensaroğlu Yüksek İlahiyatçı
3. Halil Özyolcu Yüksek Avukat
4. Ali Konyar Orta Yönetici - Özel Sektör

Aksaray

1. İlknur İnceöz Yüksek Avukat
2. Nevzat Palta Yüksek Mühendis
3. Hüseyin Hüyük Yüksek Avukat

Amasya

1. Mehmet Naci Bostancı Yüksek Öğretim Üyesi
2. Sait Yüce Yüksek İlahiyatçı
3. Hasan Ali Cesur Yüksek Mühendis

Ankara 1. Bölge

1. Yalçın Akdoğan Yüksek Siyaset Bilimci
2. Ahmet Gündoğdu Yüksek Eğitmen
3. Ali İhsan Arslan Yüksek Yönetici - Özel Sektör
4. Jülide Sarıeroğlu Yüksek Ekonomist
5. Murat Alparslan Yüksek Avukat
6. Ertan Aydın Yüksek Müşavir
7. Tülay Selamoğlu Yüksek Mimar
8. Fatih Şahin Yüksek Avukat
9. Mehmet Emin Zararsız Yüksek Müşavir
10. Hasan Albayrak Yüksek Müşavir
11. Ercan Kınacı Yüksek Avukat
12. Barış Aydın Yüksek Yönetici - Özel Sektör
13. Murat Köse Yüksek Mühendis
14. Hasan Karagöz Yüksek Yönetici - Özel Sektör
15. Hatice Demirtaş Yüksek Avukat
16. Haydar Şahin Yüksek Avukat
17. Fatma Coşar Karacan Yüksek Avukat
18. Mehmet Ali Canlı Yüksek Avukat

Ankara 2. Bölge

1. Emrullah İşler Yüksek Öğretim Üyesi
2. Ahmet İyimaya Yüksek Avukat
3. Lütfiye Selva Çam Yüksek Mühendis
4. Vedat Bilgin Yüksek Öğretim Üyesi
5. Aydın Ünal Yüksek Gazeteci / Yazar
6. Ayhan Yılmaz Orta Serbest/özel
7. Mahmut Sami Mallı Yüksek Mühendis
8. Nevzat Ceylan Yüksek Yönetici - Özel Sektör
9. Ahmet Baba Yüksek Mali Müşavir
10. Nuri Elibol Yüksek Gazeteci / Yazar
11. Adem Ceylan Yüksek Yönetici - Kamu
12. Selim Cerrah Yüksek Yönetici - Özel Sektör
13. Bülent Yağmur Yüksek Avukat
14. Neslihan Cenk Yüksek Mühendis

Antalya

1. Lütfi Elvan Yüksek Ekonomist
2. Mustafa Köse Yüksek Avukat
3. Hüseyin Samani Yüksek Mühendis
4. Gökcen Özdoğan Enç Yüksek Halkla İlişkiler Uzmanı
5. Sena Nur Çelik Yüksek Avukat
6. İbrahim Aydın Yüksek Mühendis
7. Atay Uslu Yüksek Yönetici - Kamu
8. İbrahim Türkiş Yüksek Mali Müşavir
9. Nevin Korkmaz Zor Yüksek Avukat
10. Hakkı Beşkazalı Yüksek Avukat
11. Ercan Mekteplioğlu Yüksek Serbest/özel
12. İzzet Yılmaz Yüksek Diş Hekimi
13. Murtaza Tamyürek Orta Yönetici - Kamu
14. Mustafa Akdeniz Yüksek Veteriner Hekimi

Ardahan

1. Orhan Atalay Yüksek Öğretim Üyesi
2. Yunus Baydar Yüksek Veteriner Hekimi

Artvin

1. İsrafil Kışla Yüksek Yönetici - Özel Sektör
2. Vedat Kibar Yüksek Mali Müşavir

Aydın

1. Mehmet Sadık Atay Yüksek Mühendis
2. Abdurrahman Öz Yüksek Avukat
3. Zeynep Armağan Uslu Yüksek Öğretim Üyesi
4. Mustafa Savaş Yüksek Yönetici - Özel Sektör
5. Metin Yavuz Orta Yönetici - Özel Sektör
6. Ersin Esenlik Yüksek Mühendis
7. Cengiz Altıntaş Yüksek Öğretmen

Balıkesir

1. Mahmut Poyrazlı Yüksek Avukat
2. Sema Kırcı Yüksek Danışman
3. Ali Aydınlıoğlu Yüksek Öğretmen
4. Ayşe Kardaş Yüksek Siyaset Bilimci
5. Kasım Bostan Yüksek Memur
6. Mehmet Bayyiğit Yüksek Öğretim Üyesi
7. Hilal Demirözer Yüksek Serbest/özel
8. Mustafa Canbey Yüksek Gazeteci / Yazar

Bartın

1. Yılmaz Tunç Yüksek Avukat
2. Mustafa Yelkenci Yüksek Yönetici - Özel Sektör

Batman

1. Ziver Özdemir Yüksek Mühendis
2. Mehmet Emin Ekmen Yüksek Avukat
3. Murat Güneştekin Yüksek Mühendis
4. Adile Gürbüz Yüksek Avukat

Bayburt

1. Naci Ağbal Yüksek Yönetici - Kamu
2. Bünyamin Özbek Yüksek Mühendis

Bilecik

1. Halil Eldemir Yüksek Mühendis
2. Ramazan Kurtulmuş Orta Emekli

Bingöl

1. Şebnem Kocakelçi Yüksek Yönetici - Özel Sektör
2. Enver Fehmioğlu Yüksek Öğretmen
3. Feyzi Berdibek Orta Serbest/özel

Bitlis

1. Vedat Demiröz Yüksek Mali Müşavir
2. Edip Safter Gaydalı Yüksek Ekonomist
3. Fatih Kadirioğlu Yüksek Mühendis

Bolu

1. Ali Ercoşkun Yüksek Yönetici - Özel Sektör
2. Fehmi Küpçü Yüksek Avukat
3. Mehmet Emin Güz Yüksek Avukat

Burdur

1. Reşat Petek Yüksek Avukat
2. İbrahim Ekici Yüksek Serbest/özel
3. Kamil Özcan Orta Serbest/özel

Bursa

1. Mehmet Müezzinoğlu Yüksek Doktor
2. Emine Yavuz Gözgeç Yüksek Avukat
3. Cemalettin Kani Torun Yüksek Doktor
4. Hüseyin Şahin Yüksek Yönetici - Özel Sektör
5. İsmet Su Yüksek Avukat
6. Hakan Çavuşoğlu Yüksek Avukat
7. Önder Matlı Yüksek Serbest/özel
8. Zekeriya Birkan Yüksek Avukat
9. Bennur Karaburun Yüksek Serbest/özel
10. Gürsel Dönmez Yüksek Memur
11. Yüksel Yeni Yüksek Yönetici - Kamu
12. Nihat Nasır Yüksek Gazeteci / Yazar
13. Harun Akın Yüksek Yönetici - Özel Sektör
14. Ahmet Kılıç Yüksek Danışman
15. Osman Mesten Yüksek Avukat
16. Halide Serpil Şahin Yüksek Eczacı
17. Cemile Yiğit Yüksek Yönetici - Özel Sektör
18. Salih Başparmak Yüksek Eğitmen

Çanakkale

1. Bülent Turan Yüksek Avukat
2. İsmail Kaşdemir Yüksek Avukat
3. Jülide İskenderoğlu Yüksek Tekniker
4. Sebahattin Güner Yüksek Avukat

Çankırı

1. Muhammet Emin Akbaşoğlu Yüksek Avukat
2. Hüseyin Filiz Yüksek Yönetici - Özel Sektör

Çorum

1. Salim Uslu Orta Yönetici - Özel Sektör
2. Cahit Bağcı Yüksek Sosyolog
3. Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt Yüksek Eczacı
4. Ahmet Sami Ceylan Yüksek Mühendis

Denizli

1. Nihat Zeybekci Yüksek İşadamı
2. Mehmet Yüksel Yüksek İşadamı
3. Bilal Uçar Yüksek Avukat
4. Nurcan Dalbudak Yüksek Yönetici - Özel Sektör
5. Osman Yüceliş Yüksek Mühendis
6. Emin Okkaya Yüksek Veteriner Hekimi
7. Peral Uluköy Yüksek Eczacı

Diyarbakır

1. Cevdet Yılmaz Yüksek Bürokrat
2. Mehmet Selim Ensarioğlu Orta Çiftçi
3. Seyyit Haşım Haşimi Orta Emekli
4. Oya Eronat Yüksek Mühendis
5. Fazıl Hüsnü Erdem Yüksek Öğretim Üyesi
6. Abdurrahman Kurt Yüksek Mühendis
7. Ali İhsan Merdanoğlu Orta Çiftçi
8. Mustafa Elgörmüş Yüksek İktisatçı
9. Netice Arslan Orta Öğretmen
10. Alaattin Parlak Yüksek Sanatçı
11. Abbas Barış Yüksek Yönetici - Kamu

Düzce

1. Faruk Özlü Yüksek Mühendis
2. Fevai Arslan Orta İşadamı
3. Ayşe Keşir Yüksek Müşavir

Edirne

1. Şemsettin Emir Yüksek
2. Fatma Aksal Yüksek Ekonomist
3. Mustafa Okur İlk Serbest/özel

Elazığ

1. Şuay Alpay Yüksek Avukat
2. Metin Bulut Yüksek Yönetici - Özel Sektör
3. Serpil Bulut Yüksek Öğretim Üyesi
4. Ömer Serdar Yüksek Avukat

Erzincan

1. Talha Erol Durmaz Yüksek Doktor
2. Serkan Bayram Yüksek Avukat

Erzurum

1. Efkan Ala Yüksek Mülki İdare Amiri
2. Adnan Yılmaz Yüksek Bürokrat
3. Zehra Taşkesenlioğlu Yüksek Ekonomist
4. İbrahim Aydemir Yüksek Mali Müşavir
5. Abdurrahim Fırat Yüksek Avukat
6. Zafer Tarikdaroğlu Yüksek Eğitmen

Eskişehir

1. Nabi Avcı Yüksek Öğretim Üyesi
2. Salih Koca Yüksek Mühendis
3. Emine Nur Günay Yüksek Ekonomist
4. Mustafa Kemal Biçerli Yüksek Öğretim Görevlisi
5. Yetkin Tetik Orta Serbest/özel
6. Ali Demirel Yüksek Serbest/özel

Gaziantep

1. Mehmet Şimşek Yüksek Ekonomist
2. Abdulhamit Gül Yüksek Avukat
3. Şamil Tayyar Yüksek Gazeteci / Yazar
4. Canan Candemir Çelik Yüksek Avukat
5. Abdullah Nejat Koçer Yüksek Yönetici - Özel Sektör
6. Mehmet Erdoğan Yüksek Yönetici - Özel Sektör
7. Serpil Kavrak Yüksek Avukat
8. Ali Şahin Yüksek Uluslararası İlişkiler Uzmanı
9. Fikret Murat Tural Yüksek Öğretmen
10. Yusuf Erdem Güzelbey Yüksek Mimar
11. Mehmet Menderes Karaduman Yüksek Serbest/özel
12. Muhammed Hakan Tanrıöver Yüksek Memur

Giresun

1. Turhan Alçelik Yüksek Doktor
2. Adem Tatlı Yüksek Veteriner Hekimi
3. Mehmet Geldi Yüksek Mühendis
4. Hatice Kocaoğlu Yüksek Eczacı

Gümüşhane

1. Kemalettin Aydın Yüksek Öğretim Üyesi
2. Feramuz Üstün Yüksek Mali Müşavir

Hakkari

1. Osman Kızılban Yüksek Serbest/özel
2. Rüstem Zeydan Yüksek Doktor
3. Mehmet Ertuş Orta Yönetici - Özel Sektör

Hatay

1. Adem Yeşildal Yüksek Avukat
2. Orhan Karasayar Yüksek Mühendis
3. Mehmet Öntürk Yüksek İşadamı
4. Mehmet Alğan Orta Serbest/özel
5. Hacı Bayram Türkoğlu Yüksek İktisatçı
6. Tülin Durgun Yetim Yüksek Doktor
7. İbrahim Naci Yapar Yüksek Mühendis
8. Mehmet Hacıoğlu Yüksek Çiftçi
9. Canan Kahraman Yüksek Mühendis
10. Ahmet Demirtaş Yüksek Mühendis

Iğdır
1. Ferdi Turan Orta Yönetici - Özel Sektör
2. Cengiz Şeyran Yüksek Danışman

Isparta

1. Süreyya Sadi Bilgiç Yüksek Ekonomist
2. Recep Özel Yüksek Avukat
3. İsmail Özdemir Yüksek Bürokrat
4. Ayşe Usta Orta İşkadını

İstanbul 1. Bölge

1. İdris Güllüce Yüksek Mühendis
2. Mihrimah Belma Satır Yüksek Avukat
3. Erol Kaya Yüksek Serbest/özel
4. Ahmet Berat Çonkar Yüksek Yönetici - Özel Sektör
5. Osman Can Yüksek Öğretim Üyesi
6. Berat Albayrak Yüksek Öğretim Üyesi
7. İsmet Uçma Yüksek Gazeteci / Yazar
8. Metin Külünk Yüksek Mühendis
9. Ravza Kavakcı Kan Yüksek Öğretim Görevlisi
10. Erkan Kandemir Yüksek Mühendis
11. Alev Dedegil Yüksek Yönetici - Özel Sektör
12. Mehmet Ali Pulcu Yüksek Diş Hekimi
13. Hasan Sert Yüksek Mühendis
14. Hüseyin Yayman Yüksek Gazeteci / Yazar
15. Osman Boyraz Yüksek Mühendis
16. Faik Işık Yüksek Avukat
17. Hulusi Şentürk Yüksek Mühendis
18. Şeyma Döğücü Yüksek Avukat
19. Bilal Topçu Yüksek Muhasebeci
20. Rabia İlhan Yüksek Avukat
21. Fatma Varank Yüksek Mimar
22. Adem Sefer Yüksek Mühendis
23. Hurşit Yıldırım Yüksek Avukat
24. Fahri Yasin Şener Yüksek İktisatçı
25. Pınar Kandemir Hacıbektaşoğlu Yüksek Avukat
26. Ayşe Kartal Yüksek Muhasebeci
27. Mustafa Demiral Yüksek Avukat
28. Mustafa Özmen Yüksek Yönetici - Özel Sektör
29. Esma Ersin Yüksek Serbest/özel
30. Alim Erdemir Yüksek Yönetici - Kamu
31. Coşkun Koç Yüksek Eczacı

İstanbul 2. Bölge

1. Volkan Bozkır Yüksek Diplomat
2. Ayşe Nur Bahçekapılı Yüksek Avukat
3. Ekrem Erdem Yüksek Serbest/özel
4. Aziz Babuşcu Yüksek Mali Müşavir
5. Durmuş Ali Sarıkaya Yüksek Müşavir
6. Ethem Tolga Yüksek Öğretim Üyesi
7. Şirin Ünal Yüksek Ordu Mensubu
8. Fatma Benli Yüksek Avukat
9. Hüseyin Bürge Yüksek Öğretmen
10. Sevim Savaşer Yüksek Öğretim Üyesi
11. Haydar Ali Yıldız Yüksek Avukat
12. Markar Eseyan Yüksek Gazeteci / Yazar
13. Oktay Saral Yüksek Mühendis
14. Ahmet Haldun Ertürk Yüksek Doktor
15. Ahmet Baha Öğütken Yüksek Mali Müşavir
16. Ahmet Hamdi Çamlı Yüksek Gazeteci / Yazar
17. Hüseyin Hüsnü Kılıç Yüksek Gazeteci / Yazar
18. İbrahim Solmaz Yüksek Yönetici - Özel Sektör
19. Bedri Baş Orta Serbest/özel
20. İsmail Ergüneş Yüksek Avukat
21. Mehmet Er Yüksek Serbest/özel
22. Perihan Toğay Yüksek Serbest/özel
23. Muharrem Baltacı Yüksek Serbest/özel
24. Reşide Yüksel Yüksek Doktor
25. Mahmut Doğan Yüksek Öğretim Üyesi
26. Süleyman Enes Kılıç Yüksek Mühendis

İstanbul 3. Bölge

1. Mustafa Şentop Yüksek Öğretim Üyesi
2. Özlem Zengin Yüksek Avukat
3. Feyzullah Kıyıklık Yüksek Avukat
4. Mehmet Muş Yüksek Ekonomist
5. Mehmet Doğan Kubat Yüksek Avukat
6. Tülay Kaynarca Yüksek Gazeteci / Yazar
7. Abdurrahim Boynukalın Yüksek Öğretim Görevlisi
8. Harun Karaca Orta Muhasebeci
9. Uğur Işılak Orta Sanatçı
10. Mustafa Yeneroğlu Yüksek Avukat
11. Mustafa Afşın Yazıcıoğlu Yüksek Mühendis
12. Mehmet Metiner Yüksek Gazeteci / Yazar
13. Halis Dalkılıç Yüksek İktisatçı
14. Mahmut Övür Yüksek Gazeteci / Yazar
15. Yıldız Seferinoğlu Yüksek Avukat
16. Fatma Betül Sayan Kaya Yüksek Mühendis
17. Tülin Mazlumoğlu Kestane Yüksek Diş Hekimi
18. Mehmet Baykan Yüksek Avukat
19. Resul Kurt Yüksek Öğretim Görevlisi
20. Betül Birer Orta Serbest/özel
21. Abdullah Başcı Yüksek Yönetici - Özel Sektör
22. Zeynep İşcen Çeviker Yüksek Sağlık Görevlisi
23. Celal Babayiğit Yüksek Avukat
24. Hakan Bahadır Yüksek Öğretim Üyesi
25. Hatice Kübra Öztürk Yüksek Gazeteci / Yazar
26. Yeşil Aytulum Turut Orta Serbest/özel
27. Yasin Zülbaharoğlu Yüksek Serbest/özel
28. Abdullah Sadıksoy Yüksek Yönetici - Özel Sektör
29. Arif Kalmaz Orta Yönetici - Özel Sektör
30. Fatma Nur Yavuz Yüksek Serbest/özel
31. Fevzi Durmuş Yüksek Yönetici - Özel Sektör

İzmir 1. Bölge

1. Veysel Eroğlu Yüksek Öğretim Üyesi
2. Fatma Seniha Nükhet Hotar Yüksek Öğretim Üyesi
3. Cemil Şeboy Yüksek Mimar
4. Hüseyin Kocabıyık Yüksek Gazeteci / Yazar
5. Ozan Ceyhun Orta Serbest/özel
6. Necip Nasır Yüksek Mühendis
7. Cemal Bekle Yüksek Sosyolog
8. Mahmut Atilla Kaya Yüksek Avukat
9. Bediha Türkyılmaz Yüksek Doktor
10. Talip Uzun Yüksek Memur
11. Kazım Erten Yüksek Memur
12. Ömer Sertbaş Yüksek Mühendis
13. Gürbüz Akbulut Yüksek Yönetici - Kamu

İzmir 2. Bölge

1. Mustafa İbrahim Turhan Yüksek Yönetici - Özel Sektör
2. Nesrin Ulema Yüksek Eczacı
3. Hamza Dağ Yüksek Avukat
4. Kerem Ali Sürekli Yüksek Avukat
5. Durmuş Boztuğ Yüksek Öğretim Üyesi
6. Mehmet Bayındır Yüksek Doktor
7. Savcı Sayan Yüksek Ekonomist
8. Neşe Gürçay Yüksek Serbest/özel
9. Tansu Kaya Yüksek Mühendis
10. Bilal Kırkpınar Yüksek Yönetici - Özel Sektör
11. Esra Aladağ Yüksek Diş Hekimi
12. Ali Hadim Orta Çiftçi
13. Müjde Çelik Orta Serbest/özel

Kahramanmaraş

1. Mahir Ünal Yüksek Bürokrat
2. Nursel Reyhanlıoğlu Yüksek Eczacı
3. Veysi Kaynak Yüksek Avukat
4. Sevde Bayazıt Kaçar Yüksek İşkadını
5. Mehmet Uğur Dilipak Yüksek Mühendis
6. Mehmet İlker Çitil Yüksek Doktor
7. Türk İslam Karakoç Yüksek Avukat
8. İmran Kılıç Yüksek İlahiyatçı

Karabük
1. Osman Kahveci Yüksek Mühendis
2. Sedat Namal Orta Yönetici - Özel Sektör

Karaman

1. Recep Konuk Yüksek Öğretmen
2. Recep Şeker Yüksek Doktor

Kars

1. Mehmet Uçum Yüksek Avukat
2. Yusuf Selahattin Beyribey Yüksek Doktor
3. Ensar Erdoğdu Yüksek Avukat

Kastamonu

1. Mustafa Gökhan Gülşen Yüksek Eczacı
2. Metin Çelik Yüksek Avukat
3. Zafer Nalbantoğlu Yüksek Mühendis

Kayseri

1. Mehmet Özhaseki Yüksek Avukat
2. Ahmet Doğan Yüksek Öğretim Üyesi
3. Yaşar Karayel Yüksek Müşavir
4. Kemal Tekden Yüksek Doktor
5. Havva Talay Çalış Yüksek Doktor
6. Halil Ergen Yüksek Memur
7. İsmail Tamer Yüksek Doktor
8. Avşar Aslan Yüksek Yönetici - Kamu
9. Aydın Kalkan Yüksek Öğretmen

Kırıkkale

1. Oğuz Kağan Köksal Yüksek Mülki İdare Amiri
2. Ramazan Can Yüksek Avukat
3. Abdullah Öztürk Yüksek Serbest/özel

Kırklareli

1. Hamdi Irmak Yüksek Yönetici - Özel Sektör
2. Volkan Göç Yüksek Mühendis
3. Aytaç Aksoy Yüksek Mühendis

Kırşehir

1. Salih Çetinkaya Yüksek Avukat
2. Hacı Turan Yüksek Yönetici - Özel Sektör

Kilis

1. Reşit Polat Yüksek Eczacı
2. Ahmet Salih Dal Orta Yönetici - Özel Sektör

Kocaeli

1. Fikri Işık Yüksek Öğretmen
2. Radiye Sezer Katırcıoğlu Yüksek Yönetici - Özel Sektör
3. Zeki Aygün Yüksek Mühendis
4. İlyas Şeker Yüksek Mühendis
5. Mehmet Akif Yılmaz Yüksek Öğretmen
6. Cemalettin Kaflı Yüksek Avukat
7. Sami Çakır Yüksek Serbest/özel
8. Ayşe Müge Olşen Yüksek Eczacı
9. Halit Çokan Yüksek Avukat
10. Yalçın Coştur Yüksek Mali Müşavir
11. Yahya Coşkun Yüksek Gazeteci / Yazar

Konya

1. Ahmet Davutoğlu Yüksek Öğretim Üyesi
2. Mustafa Baloğlu Yüksek Doktor
3. Hüsnüye Erdoğan Yüksek Doktor
4. Ziya Altunyaldız Yüksek Müsteşar
5. Muhammet Uğur Kaleli Orta Yönetici - Kamu
6. Leyla Şahin Usta Yüksek Doktor
7. Mehmet Babaoğlu Yüksek Öğretim Üyesi
8. Abdullah Ağralı Yüksek Doktor
9. Halil Etyemez Yüksek Eğitmen
10. Rüveyde Gülseren Işık Yüksek Pisikolog
11. Hacı Ahmet Özdemir Yüksek Öğretim Üyesi
12. Ömer Ünal Yüksek Yönetici - Özel Sektör
13. Mustafa Kaya Yüksek Memur
14. Ömer Faruk Kanık Yüksek Mühendis

Kütahya

1. Mustafa Şükrü Nazlı Yüksek Mühendis
2. Vural Kavuncu Yüksek Öğretim Üyesi
3. İshak Gazel Yüksek Avukat
4. Ahmet Tan Yüksek Mali Müşavir

Malatya

1. Öznur Çalık Yüksek Eczacı
2. Taha Özhan Yüksek Müşavir
3. Mustafa Şahin Yüksek Eğitmen
4. Nurettin Yaşar Yüksek Yönetici - Özel Sektör
5. Bülent Tüfenkci Yüksek Avukat
6. Bayram Taşkın Yüksek Avukat

Manisa

1. Recai Berber Yüksek Mali Müşavir
2. Uğur Aydemir Yüksek Mali Müşavir
3. Selçuk Özdağ Yüksek Öğretim Üyesi
4. Murat Baybatur Yüksek Serbest/özel
5. Şule Tunalı Yüksek Yönetici - Özel Sektör
6. İsmail Bilen Yüksek Avukat
7. Musa Yılmaz Yüksek Yönetici - Kamu
8. Güzide İçen Kasap Yüksek Mimar
9. Bilal Temel Yüksek Avukat

Mardin

1. Orhan Miroğlu Yüksek Öğretmen
2. Gönül Bekin Şahkulubey Yüksek Eczacı
3. Mehmet Vejdi Kahraman Orta Yönetici - Özel Sektör
4. Abdullah Erin Yüksek Yönetici - Kamu
5. Cengiz Demirkaya Yüksek Eğitmen
6. Mehmet Emin Deniz Yüksek Serbest/özel

Mersin

1. Mustafa Muhammet Gültak Yüksek Eczacı
2. Yılmaz Tezcan Yüksek Doktor
3. Muhsin Kızılkaya Yüksek Gazeteci / Yazar
4. Zeynep Gül Yılmaz Yüksek Avukat
5. İbrahim Gül Yüksek Serbest/özel
6. Arif Yıldırım Yüksek Yönetici - Kamu
7. Mehmet Emin Kaplan Yüksek Avukat
8. Pınar Nar Yüksek Avukat
9. Cemal Balkaya Yüksek Serbest/özel
10. Abdullah Kuz Yüksek Öğretmen
11. Mehmet Taşkıran Yüksek Mali Müşavir

Muğla

1. Hasan Özyer Yüksek Serbest/özel
2. Hasan Kökten Yüksek Mühendis
3. Elvan Göçer Yüksek Yönetici - Özel Sektör
4. Mehmet Yavuz Demir Yüksek Yönetici - Kamu
5. Muhittin Kayabaş Yüksek Mühendis
6. Özben Yelda Erol Gökcan Yüksek Yönetici - Özel Sektör

Muş

1. Mehmet Emin Şimşek Yüksek Mühendis
2. Abdulselam Er Yüksek Eğitmen
3. Halis Saltık Orta Yönetici - Özel Sektör

Nevşehir

1. Mustafa Açıkgöz Yüksek Eczacı
2. Murat Göktürk Yüksek Avukat
3. Ebubekir Gizligider Yüksek Avukat

Niğde

1. Alpaslan Kavaklıoğlu Yüksek Mülki İdare Amiri
2. Erdoğan Özegen Orta Yönetici - Özel Sektör
3. Yaşar Ataç Yüksek Yönetici - Özel Sektör

Ordu

1. Numan Kurtulmuş Yüksek Öğretim Üyesi
2. Oktay Çanak Yüksek Avukat
3. İhsan Şener Yüksek Yönetici - Kamu
4. Ayşe Nilgün Tomakin Yüksek Avukat
5. Şakir Çoban Orta Yönetici - Özel Sektör

Osmaniye

1. Suat Önal Yüksek Mühendis
2. Mücahit Durmuşoğlu Yüksek Yönetici - Kamu
3. Mehmet Sarı Yüksek Emekli
4. Emir Hasan Arslantaş Yüksek Avukat

Rize

1. Hasan Karal Yüksek İlahiyatçı
2. Hikmet Ayar Yüksek Mali Müşavir
3. Osman Aşkın Bak Yüksek Mühendis

Sakarya

1. Ayşenur İslam Yüksek Ögretim Üyesi
2. Mustafa İsen Yüksek Öğretim Üyesi
3. Ali İhsan Yavuz Yüksek Avukat
4. Recep Uncuoğlu Yüksek Mühendis
5. Ali İnci Yüksek Öğretmen
6. Recep Hacıeyüpoğlu Yüksek Avukat
7. Bilgehan Doğru Yüksek Doktor

Samsun

1. Akif Çağatay Kılıç Yüksek Siyaset Bilimci
2. Ahmet Demircan Yüksek Doktor
3. Fuat Köktaş Orta Yönetici - Özel Sektör
4. Çiğdem Karaaslan Yüksek Mimar
5. Hasan Basri Kurt Yüksek Yönetici - Özel Sektör
6. Kamuran Özden Yüksek Müsteşar
7. Yılmaz Hocaoğlu Yüksek Avukat
8. Hüseyin Avni Çatal Yüksek Mühendis
9. Adem Tuncer Yüksek Yönetici - Özel Sektör

Siirt

1. Yasin Aktay Yüksek Öğretim Üyesi
2. Haşim Taşkıran Yüksek Yönetici - Özel Sektör
3. Ali İlbaş Yüksek Yönetici - Özel Sektör

Sinop

1. Cengiz Tokmak Yüksek Yönetici - Özel Sektör
2. Nazım Maviş Yüksek Serbest/özel

Sivas

1. İsmet Yılmaz Yüksek Avukat
2. Hilmi Bilgin Yüksek Avukat
3. Selim Dursun Yüksek Mühendis
4. Adem Yıldırım Yüksek Avukat
5. Yalçın Özdemir Yüksek Serbest / Özel

Şanlıurfa

1. Nureddin Nebati Yüksek Yönetici - Özel Sektör
2. Mehmet Kasım Gülpınar Yüksek Çiftçi
3. Seyit Eyyüpoğlu Orta Çiftçi
4. Mazhar Bağlı Yüksek Sosyolog
5. Halil Özcan Yüksek Öğretim Üyesi
6. Hamide Sürücü Yüksek Mühendis
7. Ahmet Eşref Fakıbaba Yüksek Doktor
8. Mehmet Akyürek Orta Yönetici - Özel Sektör
9. Mahmut Kaçar Yüksek Mühendis
10. Yusuf Eğilmez Yüksek Avukat
11. Yıldız Konal Süslü Yüksek Pisikolog
12. Abdullah Yeşil Yüksek Mali Müşavir

Şırnak

1. Arslan Tatar Orta Yönetici - Özel Sektör
2. Adnan Şık Orta Serbest/özel
3. Lezgin Adıyaman Orta Yönetici - Özel Sektör
4. Rizgin Birlik Orta Yönetici - Özel Sektör

Tekirdağ

1. Mustafa Yel Yüksek Mülki İdare Amiri
2. Ayşe Doğan Yüksek Diş Hekimi
3. Metin Akgün Orta Yönetici - Özel Sektör
4. Eyüp Kanar Yüksek Serbest/özel
5. Hakan Sunal Yüksek Doktor
6. Ahmet Üzgün Yüksek Öğretmen

Tokat

1. Coşkun Çakır Yüksek Öğretim Üyesi
2. Celil Göçer Yüksek Doktor
3. Fatma Gaye Güler Yüksek Serbest/özel
4. Fatih Akgün Yüksek Avukat
5. Mustafa Arslan Yüksek Avukat

Trabzon

1. Süleyman Soylu Yüksek Serbest/özel
2. Muhammet Balta Yüksek Mühendis
3. Ayşe Sula Köseoğlu Yüksek Avukat
4. Adnan Günnar Yüksek Diş Hekimi
5. Nihat Tosun Yüksek Doktor
6. Salih Cora Yüksek Avukat

Tunceli

1. Mehmet Tunç Yüksek Mühendis
2. Ali Ulvi Seyrek Yüksek Avukat

Uşak

1. Mehmet Altay Yüksek Avukat
2. Eyüp Gökhan Özekin Yüksek Mimar
3. Hüseyin Keskin Yüksek Yönetici - Özel Sektör

Van

1. Burhan Kayatürk Yüksek Mühendis
2. Ömer Çaha Yüksek Öğretim Üyesi
3. Nahide Hakan Yüksek Avukat
4. Faruk Alpaslan Yüksek Yönetici - Özel Sektör
5. Hamdullah Şevli Yüksek Öğretim Üyesi
6. Özge Burak Deger Yüksek Eğitmen
7. Yakup Aladağ Yüksek Öğretmen
8. Nizamettin Ağar Yüksek Müşavir

Yalova

1. Fikri Demirel Yüksek Öğretmen
2. Mehmet Demirhan Orta Serbest/özel

Yozgat

1. Abdulkadir Akgül Yüksek Serbest/özel
2. Ertuğrul Soysal Yüksek Doktor
3. Yusuf Başer Yüksek Avukat
4. İskender Minar Yüksek Avukat

Zonguldak

1. Hüseyin Özbakır Yüksek Savcı
2. Faruk Çaturoğlu Yüksek Ekonomist
3. Özcan Ulupınar Yüksek Serbest/özel
4. Emine Çift Yüksek Yönetici - Özel Sektör
5. Akın Kaymak Yüksek Ekonomist
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner40

banner126