Demokrat Parti aday listesini açıkladı

Demokrat Parti 81 il, 85 seçim bölgesinde 550 milletvekili adayından oluşan listelerini YSK'ya teslim etti. Demokrat Parti 7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimleri 25. Dönem Milletvekili Aday Listesi şöyle: Adana 1 Hakan Topaloğlu SendikacıAdana...

Demokrat Parti aday listesini açıkladı

Demokrat Parti 81 il, 85 seçim bölgesinde 550 milletvekili adayından oluşan listelerini YSK'ya teslim etti. Demokrat Parti 7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimleri 25. Dönem Milletvekili Aday Listesi şöyle: Adana 1 Hakan Topaloğlu SendikacıAdana...

14 Nisan 2015 Salı 18:17
Demokrat Parti aday listesini açıkladı
banner203
Demokrat Parti 81 il, 85 seçim bölgesinde 550 milletvekili adayından oluşan listelerini YSK'ya teslim etti.

Demokrat Parti 7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimleri 25. Dönem Milletvekili Aday Listesi şöyle:

Adana 1 Hakan Topaloğlu Sendikacı
Adana 2 Celal Topaloğlu Serbest
Adana 3 Yalçın Mete İş Adamı
Adana 4 Muhammet Emin Atasever Serbest
Adana 5 Baha İspir Çiftçi
Adana 6 Jale Hiçyakmazer İşletmeci
Adana 7 Doğan Kiper Ulusoy Emekli
Adana 8 Hülya Tufan Serbest
Adana 9 Gülay Sezgin Emekli
Adana 10 Metehan Yaman Serbest
Adana 11 Alper Tükenmez Serbest
Adana 12 Emrah Şahin Serbest
Adana 13 İbrahim Buran Serbest
Adana 14 Hasan Hüseyin Bakır Serbest
Adıyaman 1 Rağibe Yağdi Ev Hanımı
Adıyaman 2 İbrahim Salhan Çiftçi
Adıyaman 3 Celal Ulu Esnaf
Adıyaman 4 Murat Kınacı Serbest
Adıyaman 5 Remziye Yalçin Ev Hanımı
Afyonkarahisar 1 İhsan Dinçay Doğar Gazeteci
Afyonkarahisar 2 Aslan Sayın İktisatçı
Afyonkarahisar 3 İbrahim Ölmez İktisatçı
Afyonkarahisar 4 Asuman Umut Serbest
Afyonkarahisar 5 Erdal Ünsoy Serbest
Ağrı 1 Neşat Tirimoğulları İnşaat Teknisyeni
Ağrı 2 Cevdet Erciyas Emekli
Ağrı 3 Sabahattin Menderes Koçer Serbest
Ağrı 4 Halit Eken İşçi
Amasya 1 Salih Aşcı Çiftçi
Amasya 2 İlhan Şeker Serbest
Amasya 3 Muzaffer Harputlu Serbest
Ankara 1. Böl 1 Mehmet Özdemir Sosyolog
Ankara 1. Böl 2 Birol Gökçe Çiftçi
Ankara 1. Böl 3 Sedat Karaca Serbest
Ankara 1. Böl 4 Arif Varmış Esnaf
Ankara 1. Böl 5 Abdurrahman Özdere Makine Yük. Müh.
Ankara 1. Böl 6 Fatih Yıldız Emekli Öğretim Üyesi
Ankara 1. Böl 7 Ömer Sabri Yolaş İktisatçı
Ankara 1. Böl 8 Ömer Şenöz İşletmeci
Ankara 1. Böl 9 Yavuz Gökhan Uluser Diş Hekimi
Ankara 1. Böl 10 Selahattin Karakaya Emekli
Ankara 1. Böl 11 Erkut Kubat Çiftçi
Ankara 1. Böl 12 Sedat Apaydın Makine Mühendisi
Ankara 1. Böl 13 Fatma Şükran Gümüş Emekli
Ankara 1. Böl 14 Kerim Bilgehan Kimya Mühendisi
Ankara 1. Böl 15 Şerafettin Yener Emekli Polis
Ankara 1. Böl 16 Güler Kurt Serbest
Ankara 1. Böl 17 Fahrettin Gün Mali Müşavir
Ankara 1. Böl 18 İsa Bulut Makine Mühendisi
Ankara 2. Böl 1 Nuri Efe İş Adamı
Ankara 2. Böl 2 Selami Genel Kimya Mühendisi
Ankara 2. Böl 3 Ali Kılıç Emekli
Ankara 2. Böl 4 Nihat Yılmaz İş Adamı
Ankara 2. Böl 5 Fikret Çatmakaş Lise
Ankara 2. Böl 6 Yaşar Karataş Esnaf
Ankara 2. Böl 7 Dilek Nezihe Ocak İktisatçı
Ankara 2. Böl 8 Mehmet Cahit Karakuş Emekli
Ankara 2. Böl 9 Sıtkı Taner Koç Serbest
Ankara 2. Böl 10 Mustafa Kaplan Emekli
Ankara 2. Böl 11 Borahan Günalp İşletmeci
Ankara 2. Böl 12 Ali Ulu Tüccar
Ankara 2. Böl 13 Aynur Barut Ev Hanımı
Ankara 2. Böl 14 Adem Bölükbaş Serbest
Antalya 1 Ali Ateş Serbest
Antalya 2 Ali Yener Erçin Emekli
Antalya 3 Metin Özkan Serbest
Antalya 4 Ömer Faruk Altuntaş Emekli
Antalya 5 Gülen Sultan Yüksel Serbest
Antalya 6 İskender Alper Serbest
Antalya 7 Mehmet Yıldırımkanlı Serbest
Antalya 8 Ahmet Nedim Turbil Serbest
Antalya 9 Fuat Karapınar Serbest
Antalya 10 Turgut Tuğrul Tuna Serbest
Antalya 11 İsmail Hakkı Ertural Serbest
Antalya 12 Gülsüm Özcan Muhasebeci
Antalya 13 Üzeyir Bekem Serbest
Antalya 14 Nedret Eryol Emekli
Artvin 1 Osman Özdemir Mali Müşavir
Artvin 2 Ferman Erşahin Makine Mühendisi
Aydın 1 Serhat Emanet İşletmeci
Aydın 2 Ahmet Zühtü Soydar Serbest
Aydın 3 Neriman Arat Ev Hanımı
Aydın 4 Cafer Avcı Serbest
Aydın 5 Ali Osman Duman Emekli
Aydın 6 Turgay Harman Serbest
Aydın 7 Muzaffer Çıbık Serbest
Balıkesir 1 Haydar Altıntaş Sanayici
Balıkesir 2 Ayşe Sema Yılmaz Doktor
Balıkesir 3 Mehmet Ali Özcan Emekli
Balıkesir 4 Hasan Basri Karadağ Serbest
Balıkesir 5 Cenap Aslan Esnaf
Balıkesir 6 Erdoğan Karakavuk Serbest
Balıkesir 7 İbrahim Tetik Emekli Öğretmen
Balıkesir 8 Laçin Özbek Öğrenci
Bilecik 1 Mustafa Sarı Mühendis
Bilecik 2 Emin Uluyol Emekli Astsubay
Bingöl 1 Emine Göktürk Serbest
Bingöl 2 Mevlüt Demircioğlu Emekli
Bingöl 3 Soner Çetin Diş Teknisyeni
Bitlis 1 Yaşar Çimen Serbest
Bitlis 2 Cumaali Akbudak Serbest
Bitlis 3 Ümit Doğan Serbest
Bolu 1 Sezgin Karakaş Elektrik Mühendisi
Bolu 2 İsmail Hakkı Erpaçal Makine Mühendisi
Bolu 3 Şerafettin Yalçın Emekli Sigortacı
Burdur 1 Şaban Kaya Serbest
Burdur 2 Ergün Yıldırım Serbest
Burdur 3 Yılmaz Özat Emekli
Bursa 1 Ergün Koç Ekonomist
Bursa 2 Hülya Kara Eczacı
Bursa 3 Recep Yılmaz Gıda Mühendisi
Bursa 4 Selahattin Çakmak İşletmeci
Bursa 5 Selahettin Ekinci Eğitimci
Bursa 6 Mustafa Ayvazoğlu Gıda Sektörü
Bursa 7 Enes Günhan Serbest
Bursa 8 Cemal Yeşilyurt Serbest
Bursa 9 Halil Şahinalp Tekstil
Bursa 10 Naile Şenyuva Serbest
Bursa 11 Mürteza Yağci Emekli Öğretmen
Bursa 12 Nermin Aday Yönetici
Bursa 13 Tayfun Kırgöz Serbest
Bursa 14 Ethem Koyuncu Yönetici
Bursa 15 Mehmet Ölmez İşçi
Bursa 16 Ramazan Gürgen İşçi
Bursa 17 Ali Şeker Mobilyacı
Bursa 18 Fahri Cesur Serbest
Çanakkale 1 Turhan Demir Mali Müşavir
Çanakkale 2 Nail Babacan Avukat
Çanakkale 3 Metin Bolak Esnaf
Çanakkale 4 Faruk Kısa Yönetici
Çankırı 1 Rıza Serkan Baylan İç Mimar
Çankırı 2 Tekant Özalp Avukat
Çorum 1 Sevim Girgin Ev Hanımı
Çorum 2 Hüseyin Çetin Serbest
Çorum 3 Şaban Siyakuş Serbest
Çorum 4 Kadir Öztürk Emekli
Denizli 1 Aşkın Çelik İş Adamı
Denizli 2 Sevim Yalçıner Yüksek Hemşire
Denizli 3 Murat Öztürk Jeoloji Mühendisi
Denizli 4 Yıldıray Akıncı Esnaf
Denizli 5 Azam Keçeli Ziraat Mühendisi
Denizli 6 Mustafa Nak Mali Müşavir
Denizli 7 Hulki İlhan Emekli
Diyarbakır 1 İrfan Yıldırım İşletmeci
Diyarbakır 2 Hasan Yigitkan Serbest
Diyarbakır 3 Ayhan Şahin Serbest
Diyarbakır 4 Zeynep Kaymak Memur
Diyarbakır 5 Fatma Ay Emlak Danışmanı
Diyarbakır 6 Ömer Tünen Yönetici
Diyarbakır 7 Tamer Altın Serbest
Diyarbakır 8 Mustafa Şafak İşçi
Diyarbakır 9 Ahmet Faruk Güzelbey Esnaf
Diyarbakır 10 Velat Ari Öğrenci
Diyarbakır 11 Tolga Ulusoy İktisatçı
Edirne 1 Doğan Yakar Tüccar
Edirne 2 Yener İşbilir Tüccar
Edirne 3 Münir Aydın Mali Müşavir
Elazığ 1 Mehmet Göktürk Gazeteci
Elazığ 2 Abdulvahap Aydoğan Emekli
Elazığ 3 Gürkan Çok Muhasebeci
Elazığ 4 İbrahim Danış Serbest
Erzincan 1 Hakan Yavuz Serbest
Erzincan 2 Şehri Yılmaz Esnaf
Erzurum 1 Hikmet Uç Esnaf
Erzurum 2 Selim Çatalkaya Serbest
Erzurum 3 Recep Akkamış Serbest
Erzurum 4 Mesud Ercan Tüccar
Erzurum 5 Kemal Akın Emekli
Erzurum 6 Mithat Baran Emekli
Eskişehir 1 Hasan Hüseyin Kaya Emekli
Eskişehir 2 Metin Eker Otomativ
Eskişehir 3 Mustafa Kaya Emekli Öğretmen
Eskişehir 4 Abdullah Leblebici Öğretmen
Eskişehir 5 Ömer Acar Serbest
Eskişehir 6 Seval Gökkaya Ev Hanımı
Gaziantep 1 Özden Fatma Müftüoğlu Ev Hanımı
Gaziantep 2 Omay Karaata Makine Mühendisi
Gaziantep 3 Murat Azgın Serbest
Gaziantep 4 Ökkeş Erdal Cömert Satış Pazarlama
Gaziantep 5 Hakan Mutlu Özcan Çiftçi
Gaziantep 6 Gökhan Büyük Makine Mühendisi
Gaziantep 7 Abdulkadir Erçin Emlak Danışmanı
Gaziantep 8 Mehmet Karadaş Esnaf
Gaziantep 9 Uğur Oğan Danışman
Gaziantep 10 Hasan Andıç Tüccar
Gaziantep 11 Turgay Sarıoğlu Emekli
Gaziantep 12 Mehmet Turan Çapan İşçi
Giresun 1 Ahmet Karakılıç İnşaat Mühendisi
Giresun 2 Metin Korkmaz Emekli
Giresun 3 Firdes Şişmanoğlu Serbest
Giresun 4 Halil Durutürk Tekniker
Gümüşhane 1 Özkan Gül Serbest
Gümüşhane 2 Sait Özmüş Serbest
Hakkari 1 Ali Bezirgan Mühendis
Hakkari 2 Ali Adnan Barut Esnaf
Hakkari 3 Mehmet Kelle Emekli
Hatay 1 Recep Çetin Emekli Astsubay
Hatay 2 Hüseyin Dincer Emekli Müze Müdürü
Hatay 3 İlmettin Köybaşı Esnaf
Hatay 4 Adil Çolak Emekli
Hatay 5 Güneş Balkaya Ev Hanımı
Hatay 6 Hasan Atılgan Serbest
Hatay 7 Ali Güler İşçi
Hatay 8 Ömer Şehne Emekli
Hatay 9 Recep Karakuş Emlak Danışmanı
Hatay 10 Arif Dede Emekli
Isparta 1 Ömer Levent Serbest
Isparta 2 Ercan Turan Emekli Astsubay
Isparta 3 Mahmut Şengül İşletmeci
Isparta 4 Durmuş Ali Karip Esnaf
Mersin 1 Mehmet Ali Yavuz Jeoloji Mühendisi
Mersin 2 Bektaş Sacıhan Avukat
Mersin 3 Burak Canlı Avukat
Mersin 4 Ömer Gül Emekli
Mersin 5 Fatma Oksayoğlu İşletmeci
Mersin 6 Tevfik Sucularlı Emekli
Mersin 7 Aydın Keskin Makine Mühendisi
Mersin 8 Hatice Leman Turan Emekli
Mersin 9 Durmuş İşiaçık Veteriner Hekim
Mersin 10 Aysun Ayhan Serbest
Mersin 11 Önder Bolat Emekli
İstanbul 1. Böl 1 Salih Sarı İş Adamı
İstanbul 1. Böl 2 Dursun Akdemir Doktor
İstanbul 1. Böl 3 Musa Küpeli Esnaf
İstanbul 1. Böl 4 Nimet Bulut Emekli
İstanbul 1. Böl 5 Kemal Çakır Serbest
İstanbul 1. Böl 6 Ahmet Köse İşletmeci
İstanbul 1. Böl 7 Huriye Tuğce Şefkatlı Serbest
İstanbul 1. Böl 8 Halil Kurşun Serbest
İstanbul 1. Böl 9 Adnan Sancak Serbest
İstanbul 1. Böl 10 Ümit Onar Serbest
İstanbul 1. Böl 11 Ali Bülent Varol Serbest
İstanbul 1. Böl 12 Mustafa Kıran Avukat
İstanbul 1. Böl 13 Çetin Subaşı Serbest
İstanbul 1. Böl 14 Sinan Keskin Yönetici
İstanbul 1. Böl 15 Selim Tankut Elektronik Mühendisi
İstanbul 1. Böl 16 Metin Çimen Turizm
İstanbul 1. Böl 17 Vuslat Balkış İç Mimar
İstanbul 1. Böl 18 Yavuz Nural Serbest
İstanbul 1. Böl 19 Eyüp Ülker Serbest
İstanbul 1. Böl 20 Şakir Mısırlıoğlu Serbest
İstanbul 1. Böl 21 Gülşah Başbuğ Serbest
İstanbul 1. Böl 22 Enver Karakaş Serbest
İstanbul 1. Böl 23 Cihan Mutlu Ticaret
İstanbul 1. Böl 24 Alara Şükran Şenyüz Serbest
İstanbul 1. Böl 25 Gülten Alkan Serbest
İstanbul 1. Böl 26 Ali Mutlu Serbest
İstanbul 1. Böl 27 Kıvanç Büyükesen Serbest
İstanbul 1. Böl 28 Duygu Ertürk Serbest
İstanbul 1. Böl 29 Uğur Taşpınar Serbest
İstanbul 1. Böl 30 Hamza Doğruyol Serbest
İstanbul 1. Böl 31 Arzu Kaya Serbest
İstanbul 2. Böl. 1 Sefer Baylan İş Adamı
İstanbul 2. Böl. 2 Nuran Deniz Ev Hanımı
İstanbul 2. Böl. 3 İsa Şeker İş Adamı
İstanbul 2. Böl. 4 İlker Hakan Terzioğlu Yapı Ressamı
İstanbul 2. Böl. 5 Selma Çetinkaya Serbest
İstanbul 2. Böl. 6 Emine Yerli Yönetici
İstanbul 2. Böl. 7 Ferruh Şendur Serbest
İstanbul 2. Böl. 8 Müge Boncukçu Tekstil
İstanbul 2. Böl. 9 Adnan Öztürk Torna / Tesfiye
İstanbul 2. Böl. 10 Gülten Arıkan Serbest
İstanbul 2. Böl. 11 Durmuş Karaçuha Serbest
İstanbul 2. Böl. 12 Ali Rıza Tunay Serbest
İstanbul 2. Böl. 13 İsmail Yamak Serbest
İstanbul 2. Böl. 14 Şükrü Bozkurt Serbest
İstanbul 2. Böl. 15 Mesut Garibe Serbest
İstanbul 2. Böl. 16 Latif Akgül Emekli
İstanbul 2. Böl. 17 Lokman Demirbaş İşletmeci
İstanbul 2. Böl. 18 Halit Paşalı Emekli
İstanbul 2. Böl. 19 Nihat Kajan Serbest
İstanbul 2. Böl. 20 Mükrime Özsalar Emekli
İstanbul 2. Böl. 21 Muradiye Çalışkan Gayrimenkul Danışmanı
İstanbul 2. Böl. 22 Nurol Kurt Serbest
İstanbul 2. Böl. 23 Zeliha Akar Serbest
İstanbul 2. Böl. 24 Zuhal Koyun Serbest
İstanbul 2. Böl. 25 Özlem Azman Muhasebe
İstanbul 2. Böl. 26 Ali Çelikçi Serbest
İstanbul 3. Böl 1 Halil Hayri Erçağ Emekli
İstanbul 3. Böl 2 Mustafa Yaşar Gençoğlu Serbest
İstanbul 3. Böl 3 Etem Kağan Çelik Serbest
İstanbul 3. Böl 4 Semra Karahan Ev Hanımı
İstanbul 3. Böl 5 Cemal Bacakcı Tüccar
İstanbul 3. Böl 6 Gürkan Akbaba Yönetici
İstanbul 3. Böl 7 Necmettin Dönmez İnşaat Mühendisi
İstanbul 3. Böl 8 Bahar Çelik Serbest
İstanbul 3. Böl 9 Yüksel Başalmaz Emekli
İstanbul 3. Böl 10 Mehmet Turan Emekli
İstanbul 3. Böl 11 Serdal Ural Gazeteci
İstanbul 3. Böl 12 Ali Savut Tüccar
İstanbul 3. Böl 13 Şule Ağaçayak Ersoy Mali Müşavir
İstanbul 3. Böl 14 Abuzer Mutlu Tüccar
İstanbul 3. Böl 15 Hasan Köroğlu Emekli
İstanbul 3. Böl 16 Cemal Yalanız Ticaret
İstanbul 3. Böl 17 Lütfi Turan Taşımacılık
İstanbul 3. Böl 18 Faruk İlhan Serbest
İstanbul 3. Böl 19 Mustafa Özeroğlu Serbest
İstanbul 3. Böl 20 Tayfun Kahraman Serbest
İstanbul 3. Böl 21 Bülent Çoban İşletmeci
İstanbul 3. Böl 22 Canan Beşirik Muhasebe
İstanbul 3. Böl 23 Orhan Koç Serbest
İstanbul 3. Böl 24 Nursel Arslan Emekli
İstanbul 3. Böl 25 İdriz Var İşletmeci
İstanbul 3. Böl 26 Aytaç Şencan Yönetici
İstanbul 3. Böl 27 Hatice Büyükçıngıl Yönetici
İstanbul 3. Böl 28 İlker Ergür Serbest
İstanbul 3. Böl 29 Özhan Azman Jeoloji Mühendisi
İstanbul 3. Böl 30 Hüseyin Aksoy Emekli
İstanbul 3. Böl 31 Ahmet Erman Serbest
İzmir 1. 1 Gültekin Uysal İş Adamı
İzmir 1. 2 Osman Varol Dramaturg
İzmir 1. 3 Yusuf Bahadır Karakullukcu İnşaat Mühendisi
İzmir 1. 4 Cihangir Öztürk İdareci
İzmir 1. 5 Atila Yaman Reklamcı
İzmir 1. 6 Hasan Enet Emekli
İzmir 1. 7 İnci Taşar Serbest
İzmir 1. 8 Pınar Foral Psikolog
İzmir 1. 9 Savaş Canakay Muhasebe
İzmir 1. 10 Ali Şenol Esnaf
İzmir 1. 11 Güray Güleryüz Teknisyen
İzmir 1. 12 Muhsin Murat Erdoğan Ziraat Yük. Müh.
İzmir 1. 13 Kadir Karagül Emlak Danışmanı
İzmir 2 1 Gürcan Ötegengil Öğretmen
İzmir 2 2 Osman Kocatürk Emekli
İzmir 2 3 Ahmet Alper Kasap Gıda İmalatı
İzmir 2 4 İbrahim Muhsin Erdem Serbest
İzmir 2 5 Fatma Büyükyörük Ev Hanımı
İzmir 2 6 Enver Aktaş Pazarlamacı
İzmir 2 7 Osman Yılmaz Emekli
İzmir 2 8 Metin Tilav Serbest
İzmir 2 9 Hüseyin Ekenoğlu Emekli
İzmir 2 10 Nuri Vatansever Emekli
İzmir 2 11 Ali Solak Emekli
İzmir 2 12 Salih Özdemir Esnaf
İzmir 2 13 Dilek Buyruk Serbest
Kars 1 Mustafa Atasever Emekli
Kars 2 Hüseyin Ayvaz Emekli
Kars 3 Mithat Ceylan Çiftçi
Kastamonu 1 Melik Koç Emekli Bankacı
Kastamonu 2 Orhan Sarı Ziraat Mühendisi
Kastamonu 3 Salahattin Sevinç Serbest
Kayseri 1 Ahmet Kayacı Emekli
Kayseri 2 Şahin Yurtgüven Mimar
Kayseri 3 Salim Önem Müteahhit
Kayseri 4 Necmiye Özbakkal Ev Hanımı
Kayseri 5 Serpil Gürkan Ev Hanımı
Kayseri 6 Hayri Uçar Serbest
Kayseri 7 Gökhan Özdin Mobilyacı
Kayseri 8 Ömer Doğan Emekli
Kayseri 9 Mustafa Baran Emekli
Kırklareli 1 Orhan Akyıldız Emekli Öğretmen
Kırklareli 2 Sezgin Çakan Avukat
Kırklareli 3 Ali Çevik Serbest
Kırşehir 1 Akif Aközbek Esnaf
Kırşehir 2 İbrahim Altuntaş Esnaf
Kocaeli 1 Murat Aydoğdu Serbest
Kocaeli 2 Erhan Türkan Avukat
Kocaeli 3 Hatice Bozkaya Ev Hanımı
Kocaeli 4 Erdem Açıkel Serbest
Kocaeli 5 Mustafa Nazlıgül Serbest
Kocaeli 6 Mükerrem Ocakoğlu Emekli
Kocaeli 7 Ahmet Cengiz Serbest
Kocaeli 8 Aynur Kurt Ev Hanımı
Kocaeli 9 İdris Nebi Gönenç Yönetici
Kocaeli 10 Ali Yılmaz Emekli
Kocaeli 11 Uğur Saral Yönetici
Konya 1 Muhammed Kelleci Emekli
Konya 2 İsa Çelik Sanayici
Konya 3 Nermin Varlısenet Ev Hanımı
Konya 4 Adem Ağmış Esnaf
Konya 5 Ali Seçmen Çevik Emekli Öğretmen
Konya 6 Gürcan Şevki Şeker Emekli
Konya 7 Şevki Şen Emekli
Konya 8 Yaşar Yaman Esnaf
Konya 9 Hasan Bedel Emekli Müfettiş
Konya 10 Mehmet Gökmen Emekli Müfettiş
Konya 11 Ali Acar Mali Müşavir
Konya 12 Mehmet İşlek Esnaf
Konya 13 Münir Nair Kapandı İnşaat Mühendisi
Konya 14 Ali Sütcü Emekli
Kütahya 1 Mutahhar Temel Emekli
Kütahya 2 Adnan Menderes Yiğiter Emekli
Kütahya 3 Halil Gün Emekli
Kütahya 4 Hasan Hüseyin Namaz Serbest
Malatya 1 Mehmet Sait Şerafettin Arpacı Kimya Mühendisi
Malatya 2 Selahattin Çimenyayla Tenisyen
Malatya 3 Hüseyin Güzel Emekli
Malatya 4 Mehmet Zeki Güleç Emekli
Malatya 5 Cafer Avşar Emekli
Malatya 6 Bedri Karakoç Esnaf
Manisa 1 Nihat Onbaşıoğlu İnşaat Mühendisi
Manisa 2 İrfan Akkoyun Esnaf
Manisa 3 Göksel Açıkça Serbest
Manisa 4 Mehmet Kara Serbest
Manisa 5 Suat Şen Çiftçi
Manisa 6 Sabit Kocabaş Emekli
Manisa 7 Tuncay Akgün Serbest
Manisa 8 Mikayil Olğar Serbest
Manisa 9 Mustafa Diktaş Emekli
K. Maraş 1 Fatma Bican Emekli
K. Maraş 2 Celal Bağcı Emekli
K. Maraş 3 İsmail Kirişci Emekli
K. Maraş 4 Yusuf Kömbeci Diş Teknisyeni
K. Maraş 5 Mehmet Diken İşçi
K. Maraş 6 Halil Sulak Emekli
K. Maraş 7 Mehmet Aydın İşçi
K. Maraş 8 Abdurrahman Seyit Serbest
Mardin 1 Nilgün Kolsarıcı Emekli
Mardin 2 Ayşe Gülçin Kavak Çocuk Gel. Uzmanı
Mardin 3 Zeki Uslu Emekli
Mardin 4 Özder Kıyak Mali Müşavir
Mardin 5 Ali Torun Çiftçi
Mardin 6 Ali Akgünler Esnaf
Muğla 1 Zekai Alper Müteahhit
Muğla 2 Atınç Koylu İşletmeci
Muğla 3 Azmi Peker Jeoloji Mühendisi
Muğla 4 Ayten Arslan Mimar
Muğla 5 Süleyman Yıldız Turizimci
Muğla 6 Anıl Danacı Turizm
Muş 1 Vedat Nurettin Şan Serbest
Muş 2 Necdet Afyon Serbest
Muş 3 Mehmet Cahit Altıntaş Emekli
Nevşehir 1 Durmuş Alagöz Emekli Gazeteci
Nevşehir 2 Rıza Sakallı Emekli
Nevşehir 3 Kadri Uslu Ziraat Yük. Müh.
Niğde 1 Zafer Çaprak İşletmeci
Niğde 2 Deniz Aldemir Serbest
Niğde 3 Efrahim Arslan Serbest
Ordu 1 Sinan Genç Serbest
Ordu 2 Şemi Şemsettin Çakır Serbest
Ordu 3 Halil Çiftçi Serbest
Ordu 4 Mustafa Murat Özel Serbest
Ordu 5 Ali Şarlı Çiftçi
Rize 1 Mustafa Hulusi Kanbur Mimar
Rize 2 Selahattin Tüylü Emekli
Rize 3 Hamit Çelik Emekli
Sakarya 1 Bülent Akça Eğitim İşletmecisi
Sakarya 2 Hülya Lüleci İş Kadını
Sakarya 3 Mustafa Kolat Serbest
Sakarya 4 Cengiz Karabaş Eğitim İşletmecisi
Sakarya 5 Nebiye Güner Maliyeci
Sakarya 6 Hasan Bilal İş Adamı
Sakarya 7 Bedriye Gül Denizatı Serbest
Samsun 1 Erdem Demirdağ Serbest
Samsun 2 Ertan Özgen Dış Ticaret
Samsun 3 Çağdaş Gökpınar İktisatçı
Samsun 4 Muhammet Gül Emlak Danışmanı
Samsun 5 Meral Şenocak Serbest
Samsun 6 Tevfik Yılmaz Serbest
Samsun 7 Ali Öztürk Serbest
Samsun 8 Mustafa Kemal Kumbasar Serbest
Samsun 9 Mehmet Aydın Serbest
Siirt 1 Mustafa Özen Çiftçi
Siirt 2 Murat Hüdaverdigar Üçok Emekli
Siirt 3 Selman İlbaş İşçi
Sinop 1 Mahir Topcu Mühendis
Sinop 2 Nurgül Ünal Turizmci
Sivas 1 Şadan Rıfkı Turhan İktisatçı
Sivas 2 İrfan Kama İktisatçı
Sivas 3 Kadir Doymuş Serbest
Sivas 4 Levent Öztürk Muhasebeci
Sivas 5 Ender Meral Serbest
Tekirdağ 1 Muhtar Mahramlı Çiftçi
Tekirdağ 2 Belda Gürler Gıda Teknoloğu
Tekirdağ 3 Hayrettin Turlin Serbest
Tekirdağ 4 Nazmi Güner Emekli
Tekirdağ 5 Feyzi Tezcan Serbest
Tekirdağ 6 Hüseyin Bizer Emekli
Tokat 1 Ali Engin Emekli
Tokat 2 Ahmet Öztürk Emekli
Tokat 3 Cihat Erdoğ Eğitimci
Tokat 4 İlhan Trak Emekli Öğretmen
Tokat 5 Akif Demirel İşletmeci
Trabzon 1 Ali Akar Mimar
Trabzon 2 Kemal İnan Tüccar
Trabzon 3 Hasan Alimisoğlu Emekli
Trabzon 4 Şenol Çolakoğlu Jeofizik Mühendiasi
Trabzon 5 Hakan Hüseyin Küçükali Müteahhit
Trabzon 6 Ali Osman Karabayır Elektrik Mühendisi
Tunceli 1 İrfan Esenkal Serbest
Tunceli 2 Vicdan Özsoy Halkla İlişkiler
Şanlıurfa 1 Ali Suat Erkoç Doktor
Şanlıurfa 2 Ömer Faruk Dağ İş Adamı
Şanlıurfa 3 Ömer Kaya Serbest
Şanlıurfa 4 Mer İ Alas Çiftçi
Şanlıurfa 5 Mustafa Demirkan Serbest
Şanlıurfa 6 Ş.müslüm Derici İş Adamı
Şanlıurfa 7 Celal Doğan Serbest
Şanlıurfa 8 Ahmet İlhan Türker Serbest
Şanlıurfa 9 Osman Aslan Emekli
Şanlıurfa 10 Sait Polat Serbest
Şanlıurfa 11 Mehmet Reşat Polat Serbest
Şanlıurfa 12 Mehmet Sinan Kaya Serbest
Uşak 1 İsmail Topal İnşaat Mühendisi
Uşak 2 Şaban Şahin Emekli Öğretmen
Uşak 3 Hayri Dikbaş Mali Müşavir
Van 1 Erden Cambazoğlu Serbest
Van 2 Feda Barut Ev Hanımı
Van 3 Cemal Çakıroğlu İş Adamı
Van 4 Mehmet Gökkasap Emekli
Van 5 Ayhan Hartlı Müteahhit
Van 6 Hikmet Uygun Serbest
Van 7 Mustafa Ülkür Emekli
Van 8 Salih Zeki Yanaşık Serbest
Yozgat 1 Yaşar Bozkurt Emekli
Yozgat 2 Ali Ünsalan Emekli
Yozgat 3 Özkan Ermiş Emekli
Yozgat 4 Ömer Sargın Emekli
Zonguldak 1 Hamza Kara Avukat
Zonguldak 2 Menderes Uzun Esnaf
Zonguldak 3 Önder Bostancı Mobilyacı
Zonguldak 4 Metin Demir İşçi
Zonguldak 5 Nuray Eren Serbest
Aksaray 1 Servet Ceylan İş Adamı
Aksaray 2 Hakan Çetin Diş Teknisyeni
Aksaray 3 Ramazan Ok Diş Teknisyeni
Bayburt 1 Ümmet Öksüz Emekli Bürokrat
Bayburt 2 Yusuf Yıldız İnşaat Teknikeri
Karaman 1 Leyla Berber Ev Hanımı
Karaman 2 Cemil Can Serbest
Kırıkkale 1 Hayati Çimen Esnaf
Kırıkkale 2 Yunus Emre Karaca Esnaf
Kırıkkale 3 Hasan Boztaş Serbest
Batman 1 Ahmet Güneş Esnaf
Batman 2 Yaşar Demirhan Emekli
Batman 3 Muhammed Fadıl Boral Esnaf
Batman 4 Şerif Kaya Şoför
Şırnak 1 İsmail Ökten Emekli
Şırnak 2 Yusuf Kaçmaz Serbest
Şırnak 3 Mücahit Çalık Serbest
Şırnak 4 Çiçek Sürücügil Serbest
Bartın 1 Gürhan Eryol Emekli
Bartın 2 Reşat Helvacı Gazeteci
Ardahan 1 Mete Gür Serbest
Ardahan 2 Serhat Atmaca Esnaf
Iğdır 1 Sevener Demirtekin Serbest
Iğdır 2 Umut Yaşar Ada Nakliyeci
Yalova 1 Hasan Hüseyin Ürekli Serbest
Yalova 2 Nurşen Sevren Ev Hanımı
Karabük 1 Ertan Küçükay Ziraat Mühendisi
Karabük 2 Onur Başokur İş Adamı
Kilis 1 Yüksel Özlü Serbest
Kilis 2 Serpin Alca Hemşire
Osmaniye 1 Fehmi Rutbil Mobilyacı
Osmaniye 2 Mehmet Said Gamlı Emlak Danışmanı
Osmaniye 3 Ökkeş Açıcı Serbest
Osmaniye 4 Murat Demir Serbest
Düzce 1 Vahit Özyurt Esnaf
Düzce 2 Ümit Ceylan Serbest
Düzce 3 Halil Merzifonluoğlu İşçi
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner154

banner126