Bu haber 24973 kez okundu.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Kim Olsun?
banner85
banner131
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Kim Olsun?

Kahramanmaraş'ta merkez, ilçe, belde belediyeleri olmak üzere çok sayıda belediyelik olması nedeniyle anket sistemi değiştirilmiştir. Her belediyelik için ayrı başlıklar halinde anket yapılacaktır.

Bu haberin altına sadece Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı olmasını istediğiniz kişilerin isimlerini yazabilirsiniz. Diğer belediyeler için ayrıca anket yapılmaktadır.

Anket Nasıl İşleyecek?

Sizler Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı olmasını istediğiniz adayın ismini ve isterseniz neden başkan olmasını istediğinizi yorum olarak yazacaksınız.

Haber46 ekibi, yazılan tüm isimleri IP'lerle birlikte excel veritabanına kaydedecek. Daha sonra en çok yazılan isimleri, kamuoyunda dolaşan diğer isimlerle birlikte belirleyecek ve seçmeli anket düzenlenecektir.

Başkan olmasını istediğiniz kişilerin isimlerinin yanında isterseniz parti ismi de yazabilirsiniz.

Yorumlar özenle incelenecek ve hakaret, küfür, iftira içermeyen düzeyli eleştirilerin olduğu yorumlar yayınlanacaktır.
banner91
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
mustafa düzgün 12 ay önce

tahir akgemci hocamızı istiyoruz mhp

Misafir Avatar
mustafa düzgün 12 ay önce

mhp istiyoruz

Misafir Avatar
k. maraşlı 1 yıl önce

ARKADAŞLAR halkın dediği milletvekilliği seçimlerinde olduğu gibi boşuna.bizler temahül yoklamaları içim dağ daş dolandık halk batıpakta milletvekili için oy kullandı sonuç mevcut milletvekilleri ankaradan siparişle geldi.k maraşın başkan adayı şu an belli boşuna yorulmayalım işimize bakalım.herşey yazılmış çizilmiş.ama kesinlikle poyraz olmamalı.

Misafir Avatar
k. maraşlı 1 yıl önce

arkadaşlar anket işi boş bunu milletvekilliği seçimlerinde gördük.temahül yoklamaları için dağ daş gezdik mevcut milletvekilleri talimatla geldi.hani halkın dediği olacaktı. halkın istediği yine olmaz.bize 10 isin empoze ediyorlar halk istesede istemesede boş.ama poyraz olmasında.maraşınadayı zaten şu an belli boşa yorulmayın işinize bakın.SAHİBİ OLMAYAN ŞEHİR KAHRAMAN MARAŞ....

Misafir Avatar
misafir 1 yıl önce

12 şubat belediyesi adayım mhp den mustafa burak kurt..inşaat muhendisi yapdı denetim uzmanı..memleketimizi buuyk şehir sutatusune benzeteceğinden şüphemiz yokk.akp yapdıgı icraatlarla umudumuzu bitirdi artık yeni parti genç dinamik biri olsun,kahramanmaraş için

Misafir Avatar
Seyfullah DURNA 2 yıl önce

Fatih ERKOÇ, Kahramanmaraş'ı iyi tanıyan bir isim ayrıca milletvekilimiz vs. hep ilçelerden biz merkezden bir başkanımız olsun istiyoruz.

Misafir Avatar
şahin 2 yıl önce

afşin belediye başkanı yalçın demir olsun

Misafir Avatar
misafir 2 yıl önce

hakikaten arkadaşlar. doğuanadoluyu gezip dolaşıp ondan sonra konuşmak gerek bu konuyu. yazık bu güzelim memlekete

banner126

banner138

banner130

banner137