Bu haber 22887 kez okundu.

Kahramanmaraş Belediye Başkan Adaylarını Belirliyor
banner85
banner131
ÖNEMLİ NOT: Okuyucularımızdan gelen çok yoğun istek üzerine çok kısa bir zamanda her belediye için ayrı anket düzenlenecektir. BU YÜZDEN YORUMLAR KISA SÜRELİĞİNE KAPATILMIŞTIR.  DAHA ÖNCE YAZILAN YORUMLAR VERİTABANIMIZA KAYDEDİLMİŞTİR

Haber46 2004 yılından bu yana her seçim döneminde yaptığı anketlerle seçimin nabzını tuttu. Haber46 tarafından yapılan ve Türkiye'de bir örneği daha olmayan anket sistemini pek çok haber sitesi son zamanlarda örnek olarak aldı. Ya aynen ya da farklı formatta yapmaya başladı.

2014 Mart ayında yapılması planlanan Yerel Seçimler öncesi Haber46 yine seçmenin nabzını tutacak ve vatandaşın kimi istediğini kamuoyuyla paylaşacak.

Anket Sistemi Nasıl Olacak?

Birinci Aşama:

Birinci aşamada bu haberin altına kim hangi belediye için kimin aday olmasını istiyorsa onun adını ve partisini yazacak.
Örnek:
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi - İstediğiniz Adayın Adı Soyadı  - Parti Adı
Dulkadiroğlu Belediyesi - İstediğiniz Adayın Adı Soyadı  - Parti Adı
Oniki Şubat Belediyesi - İstediğiniz Adayın Adı Soyadı  - Parti Adı
Türkoğlu Belediyesi - İstediğiniz Adayın Adı Soyadı  - Parti Adı

Kahramanmaraş Büyükşehir dahil tüm ilçeler için aday yazabileceğiniz gibi sadece bir ya da bir kaçı için de isim yazabilirsiniz.

İkinci Aşama:

İkinci aşamada isimler titizlikle IP numaraları da tek tek yazılarak analiz edilecek ve en çok ismi yazılan adaylar arasından yeni bir anket yapılacaktır.

Haber46 hakaret, küfür, iftira içermeyen tüm yorumları tam bir tarafsızlıkla yayınlayacaktır.

ÖNEMLİ NOT: Okuyucularımızdan gelen çok yoğun istek üzerine çok kısa bir zamanda her belediye için ayrı anket düzenlenecektir. BU YÜZDEN YORUMLAR KISA SÜRELİĞİNE KAPATILMIŞTIR.  DAHA ÖNCE YAZILAN YORUMLAR VERİTABANIMIZA KAYDEDİLMİŞTİRbanner91
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Ali Gözükara 1 yıl önce

MHP den YÜKSEL HORASAN onikişubat belediye başkan adayı olursa kesinlikle kazanır. İsterseniz halk arasında gerçekçi bir anket de siz yapın

Misafir Avatar
hayri mert 2 yıl önce

çaglayancerit e faydalı olacagını düşündügüm tek isim ismail celfin hoca dır.

Misafir Avatar
oruç reis 2 yıl önce

aman nevzat aga olmasında kim olursa olsun.insanlara kibirle bakana allahta kibirli baksın.bıktık ya.

Misafir Avatar
Kemal 2 yıl önce

Böyle bir anketin olduğunu duyunca bir kahramanmaraşlı olarak bende yorum yazayım dedim aslında ilk aklımdan geçen isimler farklıydı fakat yorumları okuduktan sonra çok saygıdeğer PROF.DR.İSMAİL BAKAN hocamın ismini yorumlarda görünce gerçekten KAHRAMANMARAŞ büyük şehir belediye başkanı olmasını canı gönülden isterim. Kahramanmaraş için en doğru aday olacağını düşünüyorum. Gerek yapmış olduğu stratejik çalışmaları gerek kalkınma adına yapmış olduğu çalışmaları kahramanmaraşa yakışacak bir belediye başkanı olacağını düşünüyorum zaten şöyle yorumumu sonlandırayım İSMAİL BAKAN hocamızı bilen bilir.

Misafir Avatar
Ramazan 2 yıl önce

Kahramanmaraşı gelişmiş köylükten kurtaracak Çağdaş medeni bir şehir görünümü verecek dışarıya göç vermeden iş istihdamı sağlayacak, Kısaca hizmet adamı olsun, yeter. Ama adam gibi adam olsun. Ankaralardan istanbullardan kendine hayrı olmayanları getirip oturturlarsa Maraşımıza çok yazık olur. Yine başbakanın yanında ona yuh çekmek zorunda kalırız. Teşekkürler.

Misafir Avatar
misafir 2 yıl önce

Kahramanmaraş büyük şehir belediyesine : PROF.DR.İSMAİL BAKAN hocamın olması maraş için büyük bir stratejik gelişme olur.

Misafir Avatar
misafir 2 yıl önce

arkadaşlar çağlayancerit belediye başkanı adayı sıfatı uygun olan İsmail CELFİN dir. artık eski siyasetçilerin bazı seylerden vazgeçip geri çekilmesi gerekir. helete ki ceritten daha gelişmiş bir yer heleteliyi öldürseler daha iyiydi ceritin mahallesi yapacaklarına, fakat şöyle birşey var eğer ki helete halkı birlik olup bölünmeden tek bir aday çıkarırsa ve halkın tamamına yakını bu adayı desteklerse heleteyi cerite değil ceriti heleteye bağlamış olurlar o zaman, belediye binası heleteye yakın yere yapılır ilçe merkezi heleteye daha yakın bir mevkiye doğru kaymaya başlar ve böylelikle cerit heleteye bağlanmış olur. aksi taktirde ceritin KULU KÖLESİ OLMAK zorunda kalırız... İSMAİL CELFİN seni destekliyoruz ailecek... saygılarımla

Misafir Avatar
misafir 2 yıl önce

kesinlikle eskiler bitti artık eski devir tarafcılık devri bitmeli yoksa helete halkı cerite kul köle olmak zorunda eğer helete akıllı olup tek aday çıkarırsa civar köyler destekler heleteyi ve böylelikle tamam biz yine mahalle oluruz ama belediye alaçığın oraya yapılır ve ceriti heleteye bağlamış oluruz o zaman

banner126

banner138

banner130

banner137