Bahçeşehir Okulları Spor Oyunları İle Buluştu

20, 21 ve 22 Mayıs tarihlerinde Bahçeşehir Okulları’nın 33 farklı kampüsünden bin 200 öğrencinin 6 farklı branşta mücadele ettiği Bahçeşehir Okulları Spor Oyunları sona erdi.Bahçeşehir Okulları Spor Oyunları, 20 Mayıs tarihinde Bahçeşehir...

Bahçeşehir Okulları Spor Oyunları İle Buluştu

20, 21 ve 22 Mayıs tarihlerinde Bahçeşehir Okulları’nın 33 farklı kampüsünden bin 200 öğrencinin 6 farklı branşta mücadele ettiği Bahçeşehir Okulları Spor Oyunları sona erdi.Bahçeşehir Okulları Spor Oyunları, 20 Mayıs tarihinde Bahçeşehir...

25 Mayıs 2016 Çarşamba 10:13
Bahçeşehir Okulları Spor Oyunları İle Buluştu
banner203
20, 21 ve 22 Mayıs tarihlerinde Bahçeşehir Okulları’nın 33 farklı kampüsünden bin 200 öğrencinin 6 farklı branşta mücadele ettiği Bahçeşehir Okulları Spor Oyunları sona erdi.
Bahçeşehir Okulları Spor Oyunları, 20 Mayıs tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’ndeki BAU Port’ta düzenlenen coşkulu bir kutlamayla açıldı. Bahçeşehir Okullarının 33 farklı kampüsünden gelerek İstanbul’da buluşan bin 200 sporcu üç gün boyunca 6 farklı branşta mücadele ettiler. İlk kez düzenlenen oyunlar 22 Mayıs tarihinde Çekmeköy Spor Kompleksi’nde düzenlenen madalya töreniyle sona erdi. Madalya töreninde Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel, Bahçeşehir Okulları CEO’su Devrim Karaaslanlı, genel müdür yardımcıları Özlem Dağ, Ali Rıza Lüle ve Arda Cingöz; Haluk Yıldırım, Servet Çetin, Suat Güler, Ferhat Akbaş, Aslı Kalac, Güldeniz Onal gibi spor camiasının önemli isimleri ile oyuncu Sarp Levendoğlu öğrencilere madalyalarını takdim etti.
Bahçeşehir Okulları Spor Oyunları’nda dereceye girenler şöyle:
BASKETBOL
Basketbol bayan takım 1.si Mersin Kampüsü A Takımı
Basketbol Erkek Takım 1.si Halkalı Kampüsü
VOLEYBOL
Voleybol bayan takım 1.si Çamlıca Kampüsü
FUTSAL
Futsal erkek takım 1.si Etiler Kampüsü
SANTRANÇ
Satranç takım 1.si İzmir Bornova Kampüsü
Satranç bayan 1.si İzmir Güzelbahçe Kampüsü
Satranç ferdi erkek 1.si Yiğit Karaca-İzmir Bornova Kampüsü
MASA TAKIMI
Masa tenisi bayan 1.si Ceren Siğinç-Çamlıca Kampüsü
Masa tenisi erkek 1.si Ekin Bahtiyar Toprak-Yalova Kampüsü
YÜZME
Yüzme erkek takım 1.si Bursa Bademli Kampüsü
Yüzme bayan takım 1.si Beylikdüzü Kampüsü A Takımı
Yüzme 50 m sırtüstü bayan 1.si Yonca Tanı-Etiler Kampüsü
Yüzme 50 m sırtüstü erkek 1.si Onur Şendurgut - Sancaktepe Kampüsü
Yüzme 100 m sırtüstü bayan 1.si Ayşegül Yörük - Beylikdüzü Kampüsü
Yüzme 100 m sırtüstü erkek 1.si Onur Şendurgut - Sancaktepe Kampüsü
Yüzme 50 m kurbağalama bayan 1.si Kayra Atalay - Samsun Kampüsü
Yüzme 50 m kurbağalama erkek 1.si Doruk Şahan Sonar - Bursa Bademli Kampüsü
Yüzme 100 m kurbağalama bayan 1.si Ayşegül Yörük - Beylidüzü Kampüsü
Yüzme 100 m kurbağalama erkek 1.si Ata Dinçer-Bursa Bademli Kampüsü
Yüzme 50 m serbest bayan 1.si Yonca Tanı-Etiler Kampüsü
Yüzme 50 m serbest erkek 1.si Onur Şendurgut - Sancaktepe Kampüsü
Yüzme 100 m serbest bayan 1.si Yonca Tanı- Etiler Kampüsü
Yüzme 100 m serbest erkek 1.si Doruk Şahan Sonar-Bursa Bademli Kampüsü
Yüzme 50 m kelebek bayan 1.si Yonca Tanı- Etiler Kampüsü
Yüzme 50 m kelebek erkek 1.si Doruk Şahan Sonar-Bursa Bademli Kampüsü
Yüzme 4x100 m serbest bayrak bayan 1.si Beylikdüzü Kampüsü
Yüzme 4x100 m serbest bayrak erkek 1.si Bursa Bademli Kampüsü
Yüzme 4x50 m karışık bayrak bayan 1.si Beylikdüzü Kampüsü
Yüzme 4x50m karışık bayrak erkek 1.si Bursa Bademli Kampüsü
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner40

banner126