En Hızlı Sporcular Belli Oldu

Urla’da düzenlenen Türkiye Enduro Şampiyonası 5. Ayak ve Türkiye ATV Şampiyonası 4. Ayak Yarışları sonuçlandı.Urla Titus Feronia Motor ve Doğa Sporları Kulübü’nde Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından düzenlenen Türkiye Enduro...

En Hızlı Sporcular Belli Oldu

Urla’da düzenlenen Türkiye Enduro Şampiyonası 5. Ayak ve Türkiye ATV Şampiyonası 4. Ayak Yarışları sonuçlandı.Urla Titus Feronia Motor ve Doğa Sporları Kulübü’nde Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından düzenlenen Türkiye Enduro...

30 Ekim 2016 Pazar 22:03
En Hızlı Sporcular Belli Oldu
banner203
Urla’da düzenlenen Türkiye Enduro Şampiyonası 5. Ayak ve Türkiye ATV Şampiyonası 4. Ayak Yarışları sonuçlandı.
Urla Titus Feronia Motor ve Doğa Sporları Kulübü’nde Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından düzenlenen Türkiye Enduro ve ATV şampiyonası sonuçlandı.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda start verilen ’demokrasi, birlik ve beraberlik’ mesajı içeren yarışlarda toplam 135 yarışçı zorlu parkurlarda gaz açtı. Dereceye giren yarışmacılar ödüllerini, Türkiye 2016 Enduro Şampiyonu ve Milli Motosiklet yarışçımız İbrahim Ercansungur ve Urla İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Cemil Erdemir’in elinden aldı. Dereceye giren yarışmacılar ve kategorileri şöyle sıralandı:
Türkiye ATV Şampiyonası 4. Ayak:
ATV S1 klasmanında birinci Bilal Şengül, ikinci Orçun Koral, üçüncü Emre Muharrem Sağlam, ATV S2 klasmanında birinci Ziya Gürler, ikinci Ömer Muharrem Göksel, üçüncü Ahmet Atilla Serttaş, ATV S3 klasmanında birinci Mehmet Saygın, ikinci Erdal Demiryol, ATV S4 klasmanında birinci Serkan İnceoğlu.
Türkiye Enduro Şampiyonası 5. Ayak:
EC ve Genel Klasmanda birinci Barış Tok, ikinci İsa Yüksek, üçüncü Nurdoğan Kuzu, EV Klasmanında birinci Bilal Kuşkonmaz, ikinci Sinan Ordu, üçüncü İbrahim Bozkurt, E1 Klasmanında birinci Cemil Yurt, ikinci Erkan Özcan, üçüncü Murat Yazıcı, E2 Klasmanında birinci Rafet Karakuş, ikinci Cemil Kaya, üçüncü Necmi Kozlu, E3 Klasmanında birinci Fırat Şahin, ikinci Cem Çerçi, üçüncü Salih Serim, EB Klasmanında birinci Duran Can Ulugöz, ikinci Ömer Salmaz, üçüncü Ersan Tellal, EG Klasmanında birinci İzzet Kazdal, ikinci Mert Pehlivanoğlu, üçüncü Eren Mert Kocaman.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner154

banner126