EURO2016 Eleme Grupları'nda son durum

EURO2016 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri gruplarında son hafta maçlarına bu akşam oynanan maçlarla devam edildi. Eleme gruplarında kalan maçlar yarın oynanacak ve grup maçları tamamlanacak.Türkiye'nin de bulunduğu A Grubu'nda yarın Türkiye...

EURO2016 Eleme Grupları'nda son durum

EURO2016 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri gruplarında son hafta maçlarına bu akşam oynanan maçlarla devam edildi. Eleme gruplarında kalan maçlar yarın oynanacak ve grup maçları tamamlanacak.Türkiye'nin de bulunduğu A Grubu'nda yarın Türkiye...

13 Ekim 2015 Salı 00:16
EURO2016 Eleme Grupları'nda son durum
EURO2016 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri gruplarında son hafta maçlarına bu akşam oynanan maçlarla devam edildi. Eleme gruplarında kalan maçlar yarın oynanacak ve grup maçları tamamlanacak.

Türkiye'nin de bulunduğu A Grubu'nda yarın Türkiye - İzlanda, Hollanda - Çek Cumhuriyeti ve Letonya - Kazakistan maçları oynanacak.

Maçları tamamlanan gruplarda, finallere kalan takımlar ile gruplarını üçüncü sırada bitirerek play off oynayacak takımlar da belli olmaya başladı. Maçların tamamlandığı C, D, E, F, G ve I gruplarda ilk ikiye giren ve grubu 3. sırada bitiren takımlar şöyle:

C Grubu: 1. İspanya, 2. Slovakya, 3. Ukrayna (play off)
D Grubu: 1. Almanya, 2. Polonya, 3. İrlanda Cumhuriyeti (play off)
E Grubu: 1. İngiltere, 2. İsviçre, 3. Slovenya (play off)
F Grubu: 1. Kuzey İrlanda, 2. Romanya, 3. Macaristan (play off)
G Grubu: 1. Avusturya, 2. Rusya, 3. İsveç (play off)
I Grubu: 1. Portekiz, 2. Arnavutluk, 3. Danimarka (play off)

A GRUBU

PUAN DURUMU

TAKIMLAR            O    G    B    M    A    Y    AV    P
1. İzlanda            9    6    2    1    17    5    12    20
2. Çek Cumhuriyeti    9    6    1    2    16    12    4    19
3. Türkiye            9    4    3    2    13    9    4    15
4. Hollanda            9    4    1    4    15    12    3    13
5. Letonya            9    0    5    4    6    18    -12    5
6. Kazakistan        9    0    2    7    6    18    -12    2

KALAN MAÇLAR (13 Ekim Salı)

21.45 Letonya - Kazakistan
21.45 Hollanda - Çek Cumhuriyeti
21.45 Türkiye – İzlanda

B GRUBU

TAKIMLAR        O    G    B    M    A    Y    P
1. Belçika        9    6    2    1    21    4    20
2. Galler            9    5    3    1    9    4    18
3. Bosna-Hersek    9    4    2    3    14    10    14
4. İsrail            9    4    1    4    15    11    13
5. Güney Kıbrıs    9    4    0    5    14    14    12
6. Andorra        9    0    0    9    4    34    0

KALAN MAÇLAR (13 Ekim Salı)

Galler – Andorra
Belçika – İsrail
Kıbrıs Rum Kesimi – Bosna Hersek

C GRUBU

Lüksemburg – Slovakya:        2 – 4
Ukrayna – İspanya:            0 – 1
Beyaz Rusya – Makedonya:    0 – 0

TAKIMLAR        O    G    B    M    A    Y    P
1. İspanya        10    9    0    1    23    3    27
2. Slovakya        10    7    1    2    17    8    22
3. Ukrayna        10    6    1    3    14    4    19
4. Beyaz Rusya    10    3    2    5    8    14    11
5. Makedonya    10    1    1    8    6    18    4
6. Lüksemburg    10    1    1    8    6    27    4

D GRUBU

Almanya – Gürcistan:                    2 – 1
Polonya – İrlanda Cumhuriyeti:        2 – 1
Cebelitarık – İskoçya:                 0 – 6

TAKIMLAR        O    G    B    M    A    Y    P
1. Almanya        10    7    1    2    24    9    22
2. Polonya        10    6    3    1    33    10    21
3. İrlanda Cumh.    10    5    3    2    19    7    18
4. İskoçya        10    4    3    3    22    12    15
5. Gürcistan        10    3    0    7    10    16    9
6. Cebelitarık        10    0    0    10    2    56    0

E GRUBU

San Marino – Slovenya:        0 – 2
Litvanya – İngiltere:             0 – 3
Estonya – İsviçre:             0 – 1

TAKIMLAR        O    G    B    M    A    Y    P
1. İngiltere        10    10    0    0    31    3    30
2. İsviçre        10    7    0    3    24    8    21
3. Slovenya        10    5    1    4    18    11    16
4. Estonya        10    3    1    6    4    9    10
5. Litvanya        10    3    1    6    7    18    10
6. San Marino    10    0    1    9    1    36    1

F GRUBU

Finlandiya – Kuzey İrlanda:         1 – 1
Yunanistan – Macaristan:         4 – 3
Faroe Adaları – Romanya:         0 – 3

TAKIMLAR        O    G    B    M    A    Y    P
1. Kuzey İrlanda    10    6    3    1    16    8    21
2. Romanya        10    5    5    0    11    2    20
3. Macaristan    10    4    4    2    11    9    16
4. Finlandiya        10    3    3    4    9    10    12
5. Faroe Adaları    10    2    0    8    6    17    6
6. Yunanistan    10    1    3    6    7    14    6

G GRUBU

Avusturya – Liechtenstein:        3 – 0
İsveç – Moldova:            2 – 0
Rusya – Karadağ:            2 – 0

TAKIMLAR        O    G    B    M    A    Y    P
1. Avusturya        10    9    1    0    22    5    28
2. Rusya        10    6    2    2    21    5    20
3. İsveç            10    5    3    2    15    9    18
4. Karadağ        10    3    2    5    10    13    11
5. Liechtenstein    10    1    2    7    2    26    5
6. Moldova        10    0    2    8    4    16    2

H GRUBU

TAKIMLAR        O    G    B    M    A    Y    P
1. İtalya            9    6    3    0    14    6    21
2. Norveç        9    6    1    2    12    8    19
3. Hırvatistan    9    5    3    1    19    5    17
4. Bulgaristan    9    2    2    5    7    12    8
5. Azerbaycan    9    1    3    5    7    16    6
6. Malta            9    0    2    7    3    15    2

KALAN MAÇLAR (13 Ekim Salı)

Malta – Hırvatistan
Bulgaristan – Azerbaycan
İtalya – Norveç

I GRUBU

Ermenistan – Arnavutluk:         0 – 3
Sırbistan – Portekiz:         1 – 2

TAKIMLAR        O    G    B    M    A    Y    P
1. Portekiz        8    7    0    1    11    5    21
2. Arnavutluk        8    4    2    2    10    5    14
3. Danimarka    8    3    3    2    8    5    12
4. Sırbistan        8    2    1    5    8    13    4
5. Ermenistan    8    0    2    6    5    14    2
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner40

banner126