GYMNASİADE’de beşinci gün heyecanı sona erdi

16. ISF GYMNASIADE (Dünya Okul Sporları Olimpiyatları) beşinci gününde müsabakalar sona erdi.11-18 Temmuz tarihleri arasında Trabzon’un ev sahipliği yaptığı 40 ülkeden 2 bin 500 sporcunun katılım gösterdiği dünyanın en büyük spor organizasyonları...

GYMNASİADE’de beşinci gün heyecanı sona erdi

16. ISF GYMNASIADE (Dünya Okul Sporları Olimpiyatları) beşinci gününde müsabakalar sona erdi.11-18 Temmuz tarihleri arasında Trabzon’un ev sahipliği yaptığı 40 ülkeden 2 bin 500 sporcunun katılım gösterdiği dünyanın en büyük spor organizasyonları...

16 Temmuz 2016 Cumartesi 22:26
GYMNASİADE’de beşinci gün heyecanı sona erdi
banner203
16. ISF GYMNASIADE (Dünya Okul Sporları Olimpiyatları) beşinci gününde müsabakalar sona erdi.
11-18 Temmuz tarihleri arasında Trabzon’un ev sahipliği yaptığı 40 ülkeden 2 bin 500 sporcunun katılım gösterdiği dünyanın en büyük spor organizasyonları arasında bulunan Gymnasiade’nin beşinci günü tamamlandı.
Satrançta müsabakaların finaline gelindi. Kızlarda Türkiye ve Brezilya arasında gerçekleşen final müsabakalarında Türkiye birinci olurken, erkeklerde ise Ermenistan birinci, Türkiye ikinci, Brezilya üçüncü oldu.
Yüzmede 5. günün sonunda:
Kadınlar 50 m: Imiana Charikleia Oikonomou (Yunanistan) birinci, Pei-Wun Lin (Chinese Taipei) ikinci, Almina Simla Ertan (türkiye) üçüncü
Erkekler 50 m: Aliaksen Lıtvın (Belarus) birinci, Gabriel Cardenes (Brezilya) ikinci, Louis Ortiz (Portarika) üçüncü
Kadınlar 100 m. Kurbağalama Gülşen Beste Samancı (Türkiye) birinci, Maria Mavrantza (Yunanistan) ikinci, Heloiza Alves (Brezilya) üçüncü
Erkekler 100 m. Kurbağalama: Han-Peng Hsu (Chisene Taipei) birinci, Eduardo Amaral (Brezilya) ikinci, Lesparre Tanguy (Fransa) üçüncü
Kadınlar 200 m. Sırt üstü: An hsu (Chinese Taipei) birinci, Touili Lila (Fransa) ikinci, Beatriz Sılva (Brezilya) üçüncü
Erkekler 200 m. Sırt üstü: Panagiotis Bolanos (Yunanistan) birinci, Shih-Han Chien (Chinese Taipei) ikinci, Tuncay Cenk Ceritoğlu (Türkiye) üçüncü
Kadınlar 200 m. Kelebek: Beatriz Dızottı (Brezilya) birinci, Defne Kurt (Türkiye) ikinci, Damimi K Gowda (Hindistan) üçüncü
Erkekler 200 m. Kelebek: Cheng-Chi Cho (Chinese Taipei) birinci, Panagiotis Konstantinos Emfıetzıs (Yunanistan) ikinci, Avinash Manı (Hindistan) üçüncü
Kadınlar 4x100 m. Karışık: Türkiye birinci, Yunanistan ikinci, Brezilya üçüncü
Erkekler 4x100 m. Karışık: Brezilya birinci, Yunanistan ikinci, Türkiye üçüncü
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner40

banner126