Ksü'de Müsabakalar Bitti, Kupalar Sahiplerini Buldu

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) 13. Bahar Şenlikleri kapsamında yapılan Spor Müsabakaları sonucunda dereceye girenlere kupaları verildi.

Ksü'de Müsabakalar Bitti, Kupalar Sahiplerini Buldu

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) 13. Bahar Şenlikleri kapsamında yapılan Spor Müsabakaları sonucunda dereceye girenlere kupaları verildi.

30 Mayıs 2014 Cuma 15:59
Ksü'de Müsabakalar Bitti, Kupalar Sahiplerini Buldu
banner203
13. Bahar Şenlikleri kapsamında yapılan Spor Müsabakaları sonucunda dereceye girenlere Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) spor salonunda yapılan ve  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof.Dr. Mehmet Fatih Karaaslan, Rektör Yardımcıları Prof.Dr. İsmail Bakan ve Prof.Dr. Mustafa Gül'ünde katıldığı törenle kupaları verildi.

Manisa'nın Soma İlçesinde yaşanan elim olay nedeni ile müzik ve eğlence kısmı iptal edilen Bahar Şenlikleri'nin çok çekişmeli geçen spor müsabakalarının ardından dereceye girenler kupalarını aldılar. Son müsabaka olarak BESYO spor salonunda Orman Fakültesi ile Ziraat Fakültesi arasında yapılan Basketbol Final müsabakasında gülen taraf 43-42'le Orman Fakültesi oldu. Bu karşılaşmanın ardından bütün branşlarda dereceler şu şekilde oluştu:

Basketbol: 1- Orman Fakültesi, 2- Ziraat Fakültesi, 3- Fen Edebiyat Fakültesi.
Futbol: 1- BESYO, 2- Afşin M.Y.O, 3- Ziraat Fakültesi.
Bayanlar Voleybol: 1- BESYO, 2- Kahramanmaraş M.Y.O, 3- Ziraat Fakültesi.
Erkekler Voleybol: 1- Kahramanmaraş M.Y.O, 2- Andırın M.Y.O, 3- Ziraat Fakültesi.
Erkekler Masa Tenisi: 1-Mustafa Demir, 2- Yunus Emre Çıdık, 3- Kaan Karaca.
Bayanlar Masa Tenisi: 1-Kader Güney, 2- Necla Tuncel, 3- Gülay Gözükara.
Bayanlar Kort Tenisi: 1- Hilal Keklicek, 2- Emine Sarıdal, 3- Şengül Özgün.
Erkekler Kort Tenisi: 1- Kamil Çabuk, 2- Bülent Çam, 3- Şükrü Sat.

Yapılan kupa töreninde Basketbol'da dereceye giren takımlara KSÜ Rektörü Prof.Dr. Mehmet Fatih Karaaslan kupalarını verirken, Futbolda dereceye giren takımlara Rektör Yardımcısı Prof.Dr. İsmail Bakan, Kadınlar Voleybolda dereceye giren takımları Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Mustafa Gül, Erkekler Voleybolda dereceye giren takımlara Ziraat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ali Kaygısız, Erkekler Masa Tenisinde dereceye girenlere Orman Fakültesi Dekanı Prof.Dr. İbrahim Bektaş, Bayanlar Masatenisinde dereceye girenlere Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ahmet Tutuş, Bayanlar Kort Tenisinde dereceye girenlere İnşaat Mühendisliği Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Hüseyin Temiz, Erkekler Kort Tenisinde dereceye girenlere ise BESYO Okul Müdürü Doç.Dr. Mesut Kahraman verdi. 

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner40

banner126