PTT 1. Lig 20, 21 ve 22. hafta programı açıklandı

PTT 1. Lig 20, 21 ve 22. hafta karşılaşma programı açıklandı. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre 20, 21 ve 22. hafta müsabaka programları şöyle;20. HAFTA13 Şubat Cuma19.00 Karşıyaka - Osmanlıspor Futbol Kulübü (İzmir Atatürk)14...

PTT 1. Lig 20, 21 ve 22. hafta programı açıklandı

PTT 1. Lig 20, 21 ve 22. hafta karşılaşma programı açıklandı. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre 20, 21 ve 22. hafta müsabaka programları şöyle;20. HAFTA13 Şubat Cuma19.00 Karşıyaka - Osmanlıspor Futbol Kulübü (İzmir Atatürk)14...

05 Şubat 2015 Perşembe 17:12
PTT 1. Lig 20, 21 ve 22. hafta programı açıklandı
banner203
PTT 1. Lig 20, 21 ve 22. hafta karşılaşma programı açıklandı.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre 20, 21 ve 22. hafta müsabaka programları şöyle;

20. HAFTA

13 Şubat Cuma
19.00 Karşıyaka - Osmanlıspor Futbol Kulübü (İzmir Atatürk)

14 Şubat Cumartesi
14.00 Elazığspor - Şanlıurfaspor (Elazığ Atatürk)
18.30 Antalyaspor - Orduspor (Akdeniz Üniversitesi Stadı)

15 Şubat Pazar
13.30 Kayserispor - Manisaspor (Kayseri Kadir Has)
13.30 Denizlispor - Altınordu (Denizli Atatürk)
16.00 Boluspor - Samsunspor (Bolu Atatürk)
16.00 Giresunspor - Bucaspor (Giresun Atatürk)
18.30 Albimo Alanyaspor - Adana Demirspor (Alanya Oba Stadı)

16 Şubat Pazartesi
19.00 Adanaspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (5 Ocak Fatih Terim)

21.HAFTA

20 Şubat Cuma
19.00 Orduspor - Elazığspor (Ordu 19 Eylül)

21 Şubat Cumartesi
14.00 Samsunspor - Kayserispor (Samsun 19 Mayıs)
16.00 Bucaspor - Albimo Alanyaspor (Yeni Buca Stadı)
18.30 Osmanlıspor Futbol Kulübü - Denizlispor (Osmanlı Stadı)

22 Şubat Pazar
13.30 Şanlıurfaspor - Karşıyaka (Şanlıurfa GAP Arena)
13.30 Manisaspor - Adanaspor (Manisa 19 Mayıs)
16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Antalyaspor (Kamil Ocak)
18.30 Adana Demirspor - Boluspor (5 Ocak Fatih Terim)

23 Şubat Pazartesi
18.30 Altınordu - Giresunspor (İzmir Atatürk)

22.HAFTA

27 Şubat Cuma
19.00 Boluspor - Bucaspor (Bolu Atatürk)

28 Şubat Cumartesi
14.00 Antalyaspor - Manisaspor (Akdeniz Üniversitesi Stadı)
14.00 Karşıyaka - Orduspor (İzmir Atatürk)
18.30 Kayserispor - Adana Demirspor (Kayseri Kadir Has)

1 Mart Pazar
13.30 Albimo Alanyaspor - Altınordu (Alanya Oba Stadı)
13.30 Giresunspor - Denizlispor (Giresun Atatürk)
16.00 Elazığspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Elazığ Atatürk)
18.30 Şanlıurfaspor - Osmanlıspor Futbol Kulübü (Şanlıurfa GAP Arena)

2 Mart Pazartesi
19.00 Adanaspor - Samsunspor (5 Ocak Fatih Terim)
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner40

banner126