PTT 1. Lig 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. hafta programları açıklandı

PTT 1. Lig'de 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. hafta karşılaşmalarının programları açıklandı. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre karşılaşmaların programı şöyle:6. Hafta26 Eylül Cumartesi15.00 1461 Trabzon - Samsunspor (Hüseyin Avni...

PTT 1. Lig 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. hafta programları açıklandı

PTT 1. Lig'de 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. hafta karşılaşmalarının programları açıklandı. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre karşılaşmaların programı şöyle:6. Hafta26 Eylül Cumartesi15.00 1461 Trabzon - Samsunspor (Hüseyin Avni...

14 Eylül 2015 Pazartesi 18:16
PTT 1. Lig 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. hafta programları açıklandı
banner203
PTT 1. Lig'de 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. hafta karşılaşmalarının programları açıklandı.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre karşılaşmaların programı şöyle:

6. Hafta

26 Eylül Cumartesi
15.00 1461 Trabzon - Samsunspor (Hüseyin Avni Aker)
18.30 Göztepe - Balıkesirspor (İzmir Atatürk)

27 Eylül Pazar
15.30 Boluspor - Şanlıurfaspor (Bolu Atatürk)
15.30 Giresunspor - Denizlispor (Giresun Atatürk)
17.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Karşıyaka (Kamil Ocak)
17.30 Alanyaspor - Adana Demirspor (Alanya Oba Stadı)

28 Eylül Pazartesi
17.00 Elazığspor - Kayseri Erciyesspor (Elazığ Atatürk)
19.00 Adanaspor - Yeni Malatyaspor (5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Kardemir Karabükspor - Altınordu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

7. Hafta

2 Ekim Cuma
19.00 Boluspor - 1461 Trabzon (Bolu Atatürk)

3 Ekim Cumartesi
15.30 Yeni Malatyaspor - Göztepe (Malatya İnönü)
15.30 Karşıyaka - Alanyaspor (İzmir Atatürk)
19.00 Samsunspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)
19.00 Kayseri Erciyesspor - Adanaspor (Kayseri Kadir Has)

4 Ekim Pazar
14.30 Şanlıurfaspor - Denizlispor (Şanlıurfa Gap Arena)
16.30 Balıkesirspor - Giresunspor (Balıkesir Atatürk)
18.30 Altınordu - Elazığspor (İzmir Atatürk)
18.30 Adana Demirspor - Kardemir Karabükspor (5 Ocak Fatih Terim)

8. Hafta

17 Ekim Cumartesi
13.30 Denizlispor - Balıkesirspor (Denizli Atatürk)
15.30 Kardemir Karabükspor - Karşıyaka (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
18.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Boluspor (Kamil Ocak)
18.30 Alanyaspor - Samsunspor (Alanya Oba Stadı)

18 Ekim Pazar
14.30 1461 Trabzon - Şanlıurfaspor (Hüseyin Avni Aker)
16.30 Elazığspor - Adana Demirspor (Elazığ Atatürk)
18.30 Adanaspor - Altınordu (5 Ocak Fatih Terim)
18.30 Göztepe - Kayseri Erciyesspor (İzmir Atatürk)

19 Ekim Pazartesi
19.00 Giresunspor - Yeni Malatyaspor (Giresun Atatürk)

9. Hafta

23 Ekim Cuma
19.00 1461 Trabzon - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Şanlıurfaspor - Balıkesirspor (Şanlıurfa Gap Arena)

24 Ekim Cumartesi
13.30 Kayseri Erciyesspor - Giresunspor (Kayseri Kadir Has)
15.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor (Malatya İnönü)
15.30 Altınordu - Göztepe (İzmir Atatürk)
18.30 Adana Demirspor - Adanaspor (5 Ocak Fatih Terim)

25 Ekim Pazar
13.30 Boluspor - Alanyaspor (Bolu Atatürk)
15.30 Karşıyaka - Elazığspor (İzmir Atatürk)
18.30 Samsunspor - Kardemir Karabükspor (Samsun 19 Mayıs)

10. Hafta

28 Ekim Çarşamba
17.30 Giresunspor - Altınordu (Giresun Atatürk)
17.30 Denizlispor - Kayseri Erciyesspor (Denizli Atatürk)
20.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Şanlıurfaspor (Kamil Ocak)

29 Ekim Perşembe
18.00 Alanyaspor - 1461 Trabzon (Alanya Oba Stadı)
18.00 Balıkesirspor - Yeni Malatyaspor (Balıkesir Atatürk)
21.00 Göztepe - Adana Demirspor (İzmir Atatürk)

30 Ekim Cuma
18.00 Elazığspor - Samsunspor (Elazığ Atatürk)
18.00 Kardemir Karabükspor - Boluspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
20.00 Adanaspor - Karşıyaka (5 Ocak Fatih Terim)

11. Hafta

6 Kasım Cuma
19.00 Adana Demirspor - Giresunspor (5 Ocak Fatih Terim)

7 Kasım Cumartesi
13.30 Boluspor - Elazığspor (Bolu Atatürk)
15.30 Altınordu - Denizlispor (İzmir Atatürk)
18.30 Samsunspor - Adanaspor (Samsun 19 Mayıs)
18.30 Şanlıurfaspor - Yeni Malatyaspor (Şanlıurfa Gap Arena)

8 Kasım Pazar
13.30 1461 Trabzon - Kardemir Karabükspor (Hüseyin Avni Aker)
15.30 Kayseri Erciyesspor - Balıkesirspor (Kayseri Kadir Has)
18.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Alanyaspor (Kamil Ocak)
18.30 Karşıyaka - Göztepe (İzmir Atatürk)
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner154

banner126