PTT 1. Lig'de 26, 27 ve 28. hafta maçlarının programı açıklandı

Futbolda 2014 - 2015 sezonu PTT 1. Ligi'nde 26, 27 ve 28. hafta maçlarının programları açıklandı.Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre haftanın maçları ve program şöyle:26. HAFTA4 Nisan Cumartesi14.00 Kayserispor - Giresunspor...

PTT 1. Lig'de 26, 27 ve 28. hafta maçlarının programı açıklandı

Futbolda 2014 - 2015 sezonu PTT 1. Ligi'nde 26, 27 ve 28. hafta maçlarının programları açıklandı.Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre haftanın maçları ve program şöyle:26. HAFTA4 Nisan Cumartesi14.00 Kayserispor - Giresunspor...

18 Mart 2015 Çarşamba 17:56
PTT 1. Lig'de 26, 27 ve 28. hafta maçlarının programı açıklandı
banner203
Futbolda 2014 - 2015 sezonu PTT 1. Ligi'nde 26, 27 ve 28. hafta maçlarının programları açıklandı.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre haftanın maçları ve program şöyle:


26. HAFTA

4 Nisan Cumartesi
14.00 Kayserispor - Giresunspor (Kayseri Kadir Has)
14.00 Orduspor - Manisaspor (Ordu 19 Eylül)
16.00 Elazığspor - Bucaspor (Elazığ Atatürk)
18.30 Karşıyaka - Adana Demirspor (İzmir Atatürk)

5 Nisan Pazar
13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Osmanlıspor Futbol Kulübü (Kamil Ocak)
13.30 Boluspor - Albimo Alanyaspor (Bolu Atatürk)
16.00 Adanaspor - Denizlispor (5 Ocak Fatih Terim)
18.30 Antalyaspor - Altınordu (Akdeniz Üniversitesi)

6 Nisan Pazartesi
19.00 Şanlıurfaspor - Samsunspor (Şanlıurfa GAP Arena)

27. HAFTA

10 Nisan Cuma
19.00 Bucaspor - Karşıyaka (Yeni Buca Stadı)

11 Nisan Cumartesi
14.00 Denizlispor - Antalyaspor (Denizli Atatürk)
14.00 Giresunspor - Adanaspor (Giresun Atatürk)
18.30 Osmanlıspor Futbol Kulübü - Boluspor (Osmanlı Stadı)

12 Nisan Pazar
13.30 Altınordu - Elazığspor (İzmir Atatürk)
13.30 Manisaspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)
16.00 Samsunspor - Orduspor (Samsun 19 Mayıs)
18.30 Adana Demirspor - Şanlıurfaspor (5 Ocak Fatih Terim)

13 Nisan Pazartesi
19.00 Albimo Alanyaspor - Kayserispor (Alanya Oba Stadı)

28. HAFTA

17 Nisan Cuma
19.00 Karşıyaka Altınordu (İzmir Atatürk)

18 Nisan Cumartesi
14.00 Manisaspor - Osmanlıspor Futbol Kulübü (Manisa 19 Mayıs)
14.00 Elazığspor - Denizlispor (Elazığ Atatürk)
18.30 Antalyaspor - Giresunspor (Akdeniz Üniversitesi)

19 Nisan Pazar
13.30 Şanlıurfaspor - Bucaspor (Şanlıurfa GAP Arena)
13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Samsunspor (Kamil Ocak)
15.00 Orduspor - Adana Demirspor (Ordu 19 Eylül)
18.30 Adanaspor - Albimo Alanyaspor (5 Ocak Fatih Terim)

20 Nisan Pazartesi
19.00 Kayserispor - Boluspor (Kayseri Kadir Has)
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner154

banner126