PTT 1. Lig'de 30. haftanın görünümü

PTT 1. Lig'de 30. hafta maçlarına bugün oynanan 4 karşılaşma ile başlanırken, ilk 6 mücadelesi veren Albimo Alanyaspor, Elazığspor deplasmanında 2-0 kaybetti.Ligde günün maçlarında alınan sonuçlar, kalan maçların programı, son puan durumu...

PTT 1. Lig'de 30. haftanın görünümü

PTT 1. Lig'de 30. hafta maçlarına bugün oynanan 4 karşılaşma ile başlanırken, ilk 6 mücadelesi veren Albimo Alanyaspor, Elazığspor deplasmanında 2-0 kaybetti.Ligde günün maçlarında alınan sonuçlar, kalan maçların programı, son puan durumu...

28 Nisan 2015 Salı 23:24
PTT 1. Lig'de 30. haftanın görünümü
banner203
PTT 1. Lig'de 30. hafta maçlarına bugün oynanan 4 karşılaşma ile başlanırken, ilk 6 mücadelesi veren Albimo Alanyaspor, Elazığspor deplasmanında 2-0 kaybetti.

Ligde günün maçlarında alınan sonuçlar, kalan maçların programı, son puan durumu ve 31. hafta maçlarının programı şöyle:

Karşıyaka – Giresunspor: 0 – 1
Elazığspor - Albimo Alanyaspor: 2 – 0
Şanlıurfaspor – Denizlispor: 2 – 0
Orduspor – Altınordu: 2 – 3

Yarın
17.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Bucaspor
17.00 Antalyaspor - Boluspor
19.00 Adanaspor - Kayserispor

30 Nisan Perşembe
17.00 Samsunspor - Osmanlıspor Futbol Kulübü
19.00 Manisaspor - Adana Demirspor

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. Kayserispor 29 18 7 4 53 21 32 61
2. Adana Demirspor 29 16 7 6 54 34 20 55
3. Osmanlıspor FK 29 13 12 4 49 25 24 51
4. Antalyaspor 29 14 8 7 47 34 13 50
5. Şanlıurfaspor 30 13 10 7 38 25 13 49
6. Samsunspor 29 13 11 5 40 23 17 47
7. Albimo Alanyaspor 30 14 5 11 45 38 7 47
8. Altınordu 30 12 8 10 45 37 8 44
9. Karşıyaka 30 12 6 12 45 44 1 42
10. Gaziantep B. Bld. 29 10 9 10 37 40 -3 39
11. Giresunspor 30 8 15 7 27 32 -5 39
12. Elazığspor 30 10 8 12 36 37 -1 38
13. Boluspor 29 9 8 12 39 39 0 35
14. Adanaspor 29 9 8 12 36 43 -7 35
15. Bucaspor 29 6 9 14 29 53 -24 27
16. Manisaspor 29 8 2 19 34 50 -16 26
17. Denizlispor 30 5 9 16 28 47 -19 24
18. Orduspor 30 3 2 25 18 78 -60 11

NOT: Samsunspor’un UEFA tarafında 3 puanı silindi

31. HAFTANIN PROGRAMI

2 Mayıs Cumartesi
14.00 Giresunspor - Şanlıurfaspor
18.30 Albimo Alanyaspor - Karşıyaka

3 Mayıs Pazar
14.00 Osmanlıspor Futbol Kulübü - Adanaspor
14.00 Denizlispor - Orduspor
16.00 Kayserispor - Antalyaspor
16.00 Boluspor - Elazığspor

4 Mayıs Pazartesi
16.30 Altınordu - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
18.30 Adana Demirspor - Samsunspor
20.30 Bucaspor - Manisaspor
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner154

banner126