PTT 1. Lig'de 9. haftanın görünümü

PTT 1. Lig'de 9. haftanın maçlarına bugün oynanan 4 karşılaşma ile devam edilirken, Adana derbisini Adana Demirspor, Altınordu - Göztepe arasında oynanan İzmir derbisini de Altınordu kazandı.Ligde 9. haftanın oynanan maçlarından alınan sonuçlar,...

PTT 1. Lig'de 9. haftanın görünümü

PTT 1. Lig'de 9. haftanın maçlarına bugün oynanan 4 karşılaşma ile devam edilirken, Adana derbisini Adana Demirspor, Altınordu - Göztepe arasında oynanan İzmir derbisini de Altınordu kazandı.Ligde 9. haftanın oynanan maçlarından alınan sonuçlar,...

24 Ekim 2015 Cumartesi 20:32
PTT 1. Lig'de 9. haftanın görünümü
banner203
PTT 1. Lig'de 9. haftanın maçlarına bugün oynanan 4 karşılaşma ile devam edilirken, Adana derbisini Adana Demirspor, Altınordu - Göztepe arasında oynanan İzmir derbisini de Altınordu kazandı.

Ligde 9. haftanın oynanan maçlarından alınan sonuçlar, kalan maçların programı, son puan durumu ve 10. hafta maçlarının programı şöyle:

1461 Trabzon - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor:    1 – 2
Şanlıurfaspor - Balıkesirspor:                        2 – 0
Kayseri Erciyesspor – Giresunspor:                    2 – 1
Yeni Malatyaspor – Denizlispor:                    1 – 2
Altınordu – Göztepe:                                1 – 0
Adana Demirspor – Adanaspor:                    2 – 0

25 Ekim Pazar
13.30 Boluspor-Alanyaspor (Bolu Atatürk)
15.30 Karşıyaka-Elazığspor (İzmir Atatürk)
18.30 Samsunspor-Kardemir Karabükspor (Samsun 19 Mayıs)

TAKIMLAR                O    G    B    M    A    Y    AV    P
1. Vartaş Elazığspor        8    5    2    1    14    6    8    17
2. Kardemir Karabükspor    8    5    2    1    12    6    6    17
3. Gaziantep B. Bld.        9    4    5    0    10    6    4    17
4. Samsunspor            8    4    3    1    18    9    9    15
5. Göztepe                9    4    3    2    13    8    5    15
6. Altınordu                9    4    3    2    11    10    1    15
7. Adana Demirspor        9    4    2    3    16    12    4    14
8. 1461 Trabzon            9    4    1    4    9    11    -2    13
9. Adanaspor            9    3    2    4    12    13    -1    11
10. Şanlıurfaspor            9    3    2    4    7    9    -2    11
11. Boluspor                8    2    4    2    9    10    -1    10
12. Balıkesirspor            9    1    6    2    10    11    -1    9
13. Giresunspor            9    2    3    4    10    12    -2    9
14. Alanyaspor            8    2    3    3    12    15    -3    9
15. Denizlispor            9    2    2    5    9    14    -5    8
16. Yeni Malatyaspor        9    2    2    5    7    12    -5    8
17. Karşıyaka            8    1    3    4    9    13    -4    6
18. Kayseri Erciyesspor    9    1    2    6    4    15    -11    5

10. HAFTANIN PROGRAMI

28 Ekim Çarşamba
17.30 Giresunspor - Altınordu (Giresun Atatürk)
17.30 Denizlispor - Kayseri Erciyesspor (Denizli Atatürk)
20.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Şanlıurfaspor (Kamil Ocak)

29 Ekim Perşembe
18.00 Alanyaspor - 1461 Trabzon (Alanya Oba Stadı)
18.00 Balıkesirspor - Yeni Malatyaspor (Balıkesir Atatürk)
21.00 Göztepe - Adana Demirspor (İzmir Atatürk)

30 Ekim Cuma
18.00 Elazığspor - Samsunspor (Elazığ Atatürk)
18.00 Kardemir Karabükspor - Boluspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
20.00 Adanaspor - Karşıyaka (5 Ocak Fatih Terim)
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner154

banner126