PTT 1. Lig’de 7. haftanın görünümü

PTT 1. Lig’de 7. hafta maçları bugün oynanan 4 karşılaşma ile sona ererkenzirve mücadelesi veren Adana Demirspor, sahasında Kardemir Karabükspor'a 3-1 mağlup oldu.Ligde haftanın maçlarında alınan sonuçlar, son puan durumu ve 8. hafta maçlarının...

PTT 1. Lig’de 7. haftanın görünümü

PTT 1. Lig’de 7. hafta maçları bugün oynanan 4 karşılaşma ile sona ererkenzirve mücadelesi veren Adana Demirspor, sahasında Kardemir Karabükspor'a 3-1 mağlup oldu.Ligde haftanın maçlarında alınan sonuçlar, son puan durumu ve 8. hafta maçlarının...

04 Ekim 2015 Pazar 20:29
PTT 1. Lig’de 7. haftanın görünümü
PTT 1. Lig’de 7. hafta maçları bugün oynanan 4 karşılaşma ile sona ererkenzirve mücadelesi veren Adana Demirspor, sahasında Kardemir Karabükspor'a 3-1 mağlup oldu.

Ligde haftanın maçlarında alınan sonuçlar, son puan durumu ve 8. hafta maçlarının programı şöyle:

Boluspor - 1461 Trabzon: 1 – 0
Yeni Malatyaspor – Göztepe: 1 – 3
Karşıyaka – Alanyaspor: 2 – 2
Kayseri Erciyesspor – Adanaspor: 0 – 3
Samsunspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: 0 – 0
Şanlıurfaspor – Denizlispor: 1 – 0
Balıkesirspor – Giresunspor: 1 – 1
Altınordu – Elazığspor: 1 – 0
Adana Demirspor - Kardemir Karabükspor: 1 – 3

TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. Samsunspor 7 4 3 0 16 6 10 15
2. Elazığspor 7 4 2 1 13 6 7 14
3. Kardemir Karabükspor 7 4 2 1 10 5 5 14
4. Gaziantep B.Ş. Bld. 7 3 4 0 6 3 3 13
5. Göztepe 7 3 3 1 11 7 4 12
6. Adana Demirspor 7 3 2 2 14 11 3 11
7. Adanaspor 7 3 2 2 10 7 3 11
8. 1461 Trabzon 7 3 1 3 7 9 -2 10
9. Giresunspor 7 2 3 2 8 8 0 9
10. Boluspor 7 2 3 2 7 8 -1 9
11. Altınordu 7 2 3 2 6 8 -2 9
12. Balıkesirspor 7 1 5 1 9 8 1 8
13. Şanlıurfaspor 7 2 2 3 5 8 -3 8
14. Karşıyaka 7 1 3 3 8 11 -3 6
15. Alanyaspor 7 1 3 3 9 13 -4 6
16. Yeni Malatyaspor 7 1 2 4 4 9 -5 5
17. Denizlispor 7 1 1 5 6 12 -6 4
18. Kayseri Erciyesspor 7 0 2 5 2 12 -10 2

8. HAFTANIN PROGRAMI

17 Ekim Cumartesi
13.30 Denizlispor - Balıkesirspor (Denizli Atatürk)
15.30 Kardemir Karabük - Karşıyaka (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
18.30 Gaziantep Büyükşehir Belediye - Boluspor (Kamil Ocak)
18.30 Alanyaspor - Samsunspor (Alanya Oba Stadı)

18 Ekim Pazar
14.30 1461 Trabzon - Şanlıurfaspor (Hüseyin Avni Aker)
16.30 Elazığspor - Adana Demirspor (Elazığ Atatürk)
18.30 Adanaspor - Altınordu (5 Ocak Fatih Terim)
18.30 Göztepe - Kayseri Erciyesspor (İzmir Atatürk)

19 Ekim Pazartesi
19.00 Giresunspor - Yeni Malatyaspor (Giresun Atatürk)
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner40

banner126