PTT 1. Lig’de 8. haftanın görünümü

PTT 1. Lig’de 8. hafta oynanan 4 karşılaşma ile başlarken, haftaya lider giren Samsunspor, konuk olduğu Alanyaspor'a 3-2 yenildi ve liderliği kaybetti. Günün önemli maçında Kardemir Karabük, konuk ettiği Karşıyaka'yı 2-1 yenerek ligin...

PTT 1. Lig’de 8. haftanın görünümü

PTT 1. Lig’de 8. hafta oynanan 4 karşılaşma ile başlarken, haftaya lider giren Samsunspor, konuk olduğu Alanyaspor'a 3-2 yenildi ve liderliği kaybetti. Günün önemli maçında Kardemir Karabük, konuk ettiği Karşıyaka'yı 2-1 yenerek ligin...

17 Ekim 2015 Cumartesi 21:20
PTT 1. Lig’de 8. haftanın görünümü
PTT 1. Lig’de 8. hafta oynanan 4 karşılaşma ile başlarken, haftaya lider giren Samsunspor, konuk olduğu Alanyaspor'a 3-2 yenildi ve liderliği kaybetti. Günün önemli maçında Kardemir Karabük, konuk ettiği Karşıyaka'yı 2-1 yenerek ligin yeni lideri oldu.

Ligde günün sonuçları, kalan maçların programı ve son puan durumu ile 9. hafta maçlarının programı şöyle:

Denizlispor – Balıkesirspor: 1 – 1
Kardemir Karabük – Karşıyaka: 2 – 1
Gaziantep Büyükşehir Belediye – Boluspor: 2 – 2
Alanyaspor – Samsunspor: 3 – 2

18 Ekim Pazar
14.30 1461 Trabzon - Şanlıurfaspor
16.30 Elazığspor - Adana Demirspor
18.30 Adanaspor - Altınordu
18.30 Göztepe - Kayseri Erciyesspor

19 Ekim Pazartesi
19.00 Giresunspor - Yeni Malatyaspor

TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. Kardemir Karabükspor 8 5 2 1 12 6 6 17
2. Samsunspor 8 4 3 1 18 9 9 15
3. Elazığspor 7 4 2 1 13 6 7 14
4. Gaziantep B.Ş. Bld. 8 3 5 0 8 5 3 14
5. Göztepe 7 3 3 1 11 7 4 12
6. Adana Demirspor 7 3 2 2 14 11 3 11
7. Adanaspor 7 3 2 2 10 7 3 11
8. Boluspor 8 2 4 2 9 10 -1 10
9. 1461 Trabzon 7 3 1 3 7 9 -2 10
10. Balıkesirspor 8 1 6 1 10 9 1 9
11. Giresunspor 7 2 3 2 8 8 0 9
12. Altınordu 7 2 3 2 6 8 -2 9
13. Alanyaspor 8 2 3 3 12 15 -3 9
14. Şanlıurfaspor 7 2 2 3 5 8 -3 8
15. Karşıyaka 8 1 3 4 9 13 -4 6
16. Yeni Malatyaspor 7 1 2 4 4 9 -5 5
17. Denizlispor 8 1 2 5 7 13 -6 5
18. Kayseri Erciyesspor 7 0 2 5 2 12 -10 2

9. HAFTANIN PROGRAMI

23 Ekim Cuma
19.00 1461 Trabzon-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Şanlıurfaspor-Balıkesirspor (Şanlıurfa GAP Arena)

24 Ekim Cumartesi
13.30 Kayseri Erciyesspor-Giresunspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
15.30 Yeni Malatyaspor-Denizlispor (Malatya İnönü)
15.30 Altınordu-Göztepe (İzmir Atatürk)
18.30 Adana Demirspor-Adanaspor (5 Ocak Fatih Terim)

25 Ekim Pazar
13.30 Boluspor-Alanyaspor (Bolu Atatürk)
15.30 Karşıyaka-Elazığspor (İzmir Atatürk)
18.30 Samsunspor-Kardemir Karabükspor (Samsun 19 Mayıs)
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner40

banner126