PTT 1. Lig’de 8. haftanın görünümü

PTT 1. Lig’de 8. hafta maçlarına oynanan 4 karşılaşma ile devam edildi. Günün önemli maçında Vartaş Elazığspor, konuk ettiği Adana Demirspor'u 1-0 mağlup ederek averajla liderlik koltuğuna oturdu.Ligde günün sonuçları, kalan maçın...

PTT 1. Lig’de 8. haftanın görünümü

PTT 1. Lig’de 8. hafta maçlarına oynanan 4 karşılaşma ile devam edildi. Günün önemli maçında Vartaş Elazığspor, konuk ettiği Adana Demirspor'u 1-0 mağlup ederek averajla liderlik koltuğuna oturdu.Ligde günün sonuçları, kalan maçın...

18 Ekim 2015 Pazar 20:36
PTT 1. Lig’de 8. haftanın görünümü
PTT 1. Lig’de 8. hafta maçlarına oynanan 4 karşılaşma ile devam edildi. Günün önemli maçında Vartaş Elazığspor, konuk ettiği Adana Demirspor'u 1-0 mağlup ederek averajla liderlik koltuğuna oturdu.

Ligde günün sonuçları, kalan maçın programı ve son puan durumu ile 9. hafta maçlarının programı şöyle:

Denizlispor – Balıkesirspor:                        1 – 1
Kardemir Karabük – Karşıyaka:                    2 – 1
Gaziantep Büyükşehir Belediye – Boluspor:            2 – 2
Alanyaspor – Samsunspor:                        3 – 2
1461 Trabzon – Şanlıurfaspor:                        1 – 0
Elazığspor - Adana Demirspor:                        1 – 0
Adanaspor – Altınordu:                            2 – 4
Göztepe - Kayseri Erciyesspor:                    2 – 0

19 Ekim Pazartesi
19.00 Giresunspor - Yeni Malatyaspor

TAKIMLAR                O    G    B    M    A    Y    AV    P
1. Vartaş Elazığspor        8    5    2    1    14    6    8    17
2. Kardemir Karabükspor    8    5    2    1    12    6    6    17
3. Samsunspor            8    4    3    1    18    9    9    15
4. Göztepe                8    4    3    1    13    7    6    15
5. Gaziantep B.Ş. Bld.    8    3    5    0    8    5    3    14
6. 1461 Trabzon            8    4    1    3    8    9    -1    13
7. Altınordu                8    3    3    2    10    10    0    12
8. Adana Demirspor        8    3    2    3    14    12    2    11
9. Adanaspor            8    3    2    3    12    11    1    11
10. Boluspor                8    2    4    2    9    10    -1    10
11. Balıkesirspor            8    1    6    1    10    9    1    9
12. Giresunspor            7    2    3    2    8    8    0    9
13. Alanyaspor            8    2    3    3    12    15    -3    9
14. Şanlıurfaspor            8    2    2    4    5    9    -4    8
15. Karşıyaka            8    1    3    4    9    13    -4    6
16. Yeni Malatyaspor        7    1    2    4    4    9    -5    5
17. Denizlispor            8    1    2    5    7    13    -6    5
18. Kayseri Erciyesspor    8    0    2    6    2    14    -12    2

9. HAFTANIN PROGRAMI

23 Ekim Cuma
19.00 1461 Trabzon-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Şanlıurfaspor-Balıkesirspor (Şanlıurfa GAP Arena)

24 Ekim Cumartesi
13.30 Kayseri Erciyesspor-Giresunspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
15.30 Yeni Malatyaspor-Denizlispor (Malatya İnönü)
15.30 Altınordu-Göztepe (İzmir Atatürk)
18.30 Adana Demirspor-Adanaspor (5 Ocak Fatih Terim)

25 Ekim Pazar
13.30 Boluspor-Alanyaspor (Bolu Atatürk)
15.30 Karşıyaka-Elazığspor (İzmir Atatürk)
18.30 Samsunspor-Kardemir Karabükspor (Samsun 19 Mayıs)
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner154

banner126