PTT 1. Lig’de 9. haftanın görünümü

PTT 1. Lig’de 9. hafta maçları bugün oynanan3 karşılaşma ile tamamlandı.Ligde oynanan maçlarda alınan sonuçlar, son puan durumu ve 10. hafta maçlarının programı şöyle:1461 Trabzon - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: 1 – 2Şanlıurfaspor...

PTT 1. Lig’de 9. haftanın görünümü

PTT 1. Lig’de 9. hafta maçları bugün oynanan3 karşılaşma ile tamamlandı.Ligde oynanan maçlarda alınan sonuçlar, son puan durumu ve 10. hafta maçlarının programı şöyle:1461 Trabzon - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: 1 – 2Şanlıurfaspor...

25 Ekim 2015 Pazar 20:35
PTT 1. Lig’de 9. haftanın görünümü
banner203
PTT 1. Lig’de 9. hafta maçları bugün oynanan3 karşılaşma ile tamamlandı.

Ligde oynanan maçlarda alınan sonuçlar, son puan durumu ve 10. hafta maçlarının programı şöyle:

1461 Trabzon - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: 1 – 2
Şanlıurfaspor - Balıkesirspor: 2 – 0
Kayseri Erciyesspor – Giresunspor: 2 – 1
Yeni Malatyaspor – Denizlispor: 1 – 2
Altınordu – Göztepe: 1 – 0
Adana Demirspor – Adanaspor: 2 – 0
Boluspor – Alanyaspor: 0 – 2
Karşıyaka – Elazığspor: 2 – 0
Samsunspor – Kardemir Karabükspor: 0 – 0

TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. Kardemir Karabükspor 9 5 3 1 12 6 6 18
2. Vartaş Elazığspor 9 5 2 2 14 8 6 17
3. Gaziantep B. Bld. 9 4 5 0 10 6 4 17
4. Samsunspor 9 4 4 1 18 9 9 16
5. Göztepe 9 4 3 2 13 8 5 15
6. Altınordu 9 4 3 2 11 10 1 15
7. Adana Demirspor 9 4 2 3 16 12 4 14
8. 1461 Trabzon 9 4 1 4 9 11 -2 13
9. Alanyaspor 9 3 3 3 14 15 -1 12
10. Adanaspor 9 3 2 4 12 13 -1 11
11. Şanlıurfaspor 9 3 2 4 7 9 -2 11
12. Boluspor 9 2 4 3 9 12 -3 10
13. Balıkesirspor 9 1 6 2 10 11 -1 9
14. Karşıyaka 9 2 3 4 11 13 -2 9
15. Giresunspor 9 2 3 4 10 12 -2 9
16. Denizlispor 9 2 2 5 9 14 -5 8
17. Yeni Malatyaspor 9 2 2 5 7 12 -5 8
18. Kayseri Erciyesspor 9 1 2 6 4 15 -11 5

10. HAFTANIN PROGRAMI

28 Ekim Çarşamba
17.30 Giresunspor - Altınordu (Giresun Atatürk)
17.30 Denizlispor - Kayseri Erciyesspor (Denizli Atatürk)
20.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Şanlıurfaspor (Kamil Ocak)

29 Ekim Perşembe
18.00 Alanyaspor - 1461 Trabzon (Alanya Oba Stadı)
18.00 Balıkesirspor - Yeni Malatyaspor (Balıkesir Atatürk)
21.00 Göztepe - Adana Demirspor (İzmir Atatürk)

30 Ekim Cuma
18.00 Elazığspor - Samsunspor (Elazığ Atatürk)
18.00 Kardemir Karabükspor - Boluspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
20.00 Adanaspor - Karşıyaka (5 Ocak Fatih Terim)
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner40

banner126