Şampiyonlar Ligi'nde 3. ön eleme maçlarının programı belli oldu

Şampiyonlar Ligi'nde 2. ön eleme rövanş maçları dün gece Avrupa'nın çeşitli kentlerinde oynanan karşılaşmalarla tamamlanırken, temsilcimiz Fenerbahçe'nin de mücadele edeceği 3. ön eleme turunda da eşleşmeler netleşti.Şampiyonlar Ligi'nde...

Şampiyonlar Ligi'nde 3. ön eleme maçlarının programı belli oldu

Şampiyonlar Ligi'nde 2. ön eleme rövanş maçları dün gece Avrupa'nın çeşitli kentlerinde oynanan karşılaşmalarla tamamlanırken, temsilcimiz Fenerbahçe'nin de mücadele edeceği 3. ön eleme turunda da eşleşmeler netleşti.Şampiyonlar Ligi'nde...

23 Temmuz 2015 Perşembe 13:19
Şampiyonlar Ligi'nde 3. ön eleme maçlarının programı belli oldu
Şampiyonlar Ligi'nde 2. ön eleme rövanş maçları dün gece Avrupa'nın çeşitli kentlerinde oynanan karşılaşmalarla tamamlanırken, temsilcimiz Fenerbahçe'nin de mücadele edeceği 3. ön eleme turunda da eşleşmeler netleşti.

Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalabilmek için mücadele eden takımların ön eleme turları devam ediyor. 1. ön eleme turunun ardından 2. ön eleme turu da dün geceki rövanş karşılaşmalarıya tamamlandı ve 3. ön eleme eşleşmeleri de netleşti.

Türkiye'nin iki takımla mücadele edeceği ve Galatasaray'ın direk gruplardan, Fenerbahçe'nin ise 3. ön eleme turundan başlayacağı Şampiyonlar Ligi serüveninin 3. ön eleme turunda ilk maçlar 28 - 29 Temmuz, rövanş maçları ise 4 - 5 Ağustos günlerinde oynanacak.

2. ön eleme turu rövanş maçlarının sonuçları, ilk maçlarda alınan sonuçlar ve turu geçen takımlar ile 3. ön eleme turu eşleşmeleri ise şöyle:

HJK Helsinki - Ventspils: 1 - 0 (İlk maç: 3 - 1, tur atlayan: HJK Helsinki)
Vardar - APOEL: 1 - 1 (İlk maç: 0 - 0, tur atlayan: Apoel)
Lincoln - Midtjylland: 0 - 2 (İlk maç: 0 - 1, tur atlayan: Midtjylland)
Milsami Orhei - Ludogorets Razgrad: 2 - 1 (İlk maç: 1 - 0, tur atlayan: Milsami Orhei)
Crusaders - Skënderbeu: 3 - 2 (İlk maç: 1 - 4, tur atlayan: Skënderbeu)
Pyunik - Molde: 1 - 0 (İlk maç: 0 - 5, tur atlayan: Molde)
Maccabi Tel-Aviv - Hibernians: 5 - 1 (İlk maç: 1 - 2, tur atlayan: Maccabi Tel-Aviv)
Videoton - TNS The New Saints: 1 - 1 (İlk maç: 1 - 0, tur atlayan: Videoton)
Astana - Maribor: 3 - 1 (İlk maç: 0 - 1, tur atlayan: Astana)
Steaua Bucureşti - Trenčín: 2 - 3 (İlk maç: 2 - 0, tur atlayan: Steaua Bucureşti)
Dila Gori - Partizan: 0 - 2 (İlk maç: 0 - 1, tur atlayan: Partizan)
Lech Poznań - Sarajevo: 1 - 0 (İlk maç: 2 - 0, tur atlayan: Lech Poznan)
Rudar Pljevlja - Qarabağ: 0 - 1 (İLk maç: 0 - 0, tur atlayan: Qarabağ)
Žalgiris Vilnius - Malmö: 0 - 1 (İlk maç: 0 - 0, tur atlayan: Malmö)
Dundalk - BATE Borisov: 0 - 0 (İlk maç: 1 - 2, tur atlayan: BATE Borisov)
Stjarnan - Celtic: 1 - 4 (İlk maç: 0 - 2, tur atlayan: Celtic)
Fola Esch - Dinamo Zagreb: 0 - 3 (İlk maç: 1 - 1, tur atlayan: Dinamo Zagreb)

3. ÖN ELEME EŞLEŞMELERİ

Bu arada Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu eşleşmeleri belli olurken, ilk maçlar 28 - 29 Temmuz'da, rövanş maçları ise 4 - 5 Ağustos'ta oynanacak. İlk maçların tarihleri ve programı şöyle:

28 Temmuz Salı
CSKA Moskova (Rusya) - Sparta Praha (Çek Cumhuriyeti)
Milsami Orhei (MDA) - Skënderbeu (Arnavutluk)
Midtjylland (Danimarka) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)
Maccabi Tel-Aviv FC (İsrail) - Viktoria Plzeň (Çek Cumhuriyeti)
Panathinaikos (Yunanistan) - Club Brugge (Belçika)
Fenerbahçe (Türkiye) - Shakhtar Donetsk (Ukrayna)
Young Boys (İsviçre) - Monaco (Fransa)
Videoton (Macaristan) - BATE Borisov (Belarus)
Dinamo Zagreb (Hırvatistan) - Molde (Norveç)

29 Temmuz Çarşamba
Lech Poznań (Polonya) - FC Basel 1893 (İsviçre)
HJK Helsinki (Finlandiya) - Astana (Kazakistan)
Celtic (İskoçya) - Qarabağ (Azerbaycan)
Steaua Bucureşti (Romanya) - Partizan (Sırbistan)
Salzburg (Avusturya) - Malmö (İsveç)
Rapid Wien (Avusturya) - Ajax (Hollanda)
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner40

banner126