Serbest ve Grekoromen Güreş 1. Liglerinin kuraları çekildi

Serbest ve Grekoromen Güreş 1. Liglerinin kuraları, Ankara'da çekildi.

Serbest ve Grekoromen Güreş 1. Liglerinin kuraları çekildi

Serbest ve Grekoromen Güreş 1. Liglerinin kuraları, Ankara'da çekildi.

12 Mart 2013 Salı 15:37
Serbest ve Grekoromen Güreş 1. Liglerinin kuraları çekildi
banner203

Türkiye Güreş Federasyonu'ndan (TGF) yapılan açıklamaya göre, serbest stilde 20, grekoromen stilde ise 18 kulübün mücadele edeceği liglerin kura çekimine, TGF Başkanı Hamza Yerlikaya, Başkan Vekili Seçkin Saruhan, Asbaşkan Oktay Aktaş, Genel Sekreter Yusuf Açıkalın, Lig Yürütme Kurulu Üyeleri ve kulüp temsilcileri katıldı.

Birinci Lig takvimine göre, 1. hafta müsabakaları 30-31 Mart'ta, 2. hafta müsabakaları 13-14 Nisan'da, çeyrek finaller 25 Nisan'da, yarı finaller ve finaller ise 26 Nisan'da yapılacak.

Serbest 1. Ligde Kahramanmaraş'ı B Grubunda Kahramanmaraş Belediyesi, C Grububda ise Kahramanmaraş SGK Spor Kulübü temsil edecek.

Kura çekimi sonrası gruplar şöyle oluştu:

Serbest 1. Lig

A Grubu: Ankara ASKİ Spor (1. hafta ev sahibi), Ankara Kara Kuvvetleri Gücü (2. hafta ev sahibi), Ankara İlbank, Adana Ceyhan Belediyesi, İstanbul Sancaktepe Belediyesi,
B Grubu: Ankara Şeker Spor, (1. hafta ev sahibi), Ankara PTT Spor, Ankara Adalet Güreş İhtisas Spor Kulübü, Tokat Özel İdare Spor Kulübü (2. hafta ev sahibi), Kahramanmaraş Belediyesi
C Grubu: Bursa Büyükşehir Belediyesi (1. hafta ev sahibi), Ankara TEDAŞ Spor (2. hafta ev sahibi), Erzurum Palandöken Belediyesi, Ankara Kızılcahamam Belediyesi, Kahramanmaraş SGK Spor Kulübü
D Grubu: İstanbul Büyükşehir Belediyesi (1. hafta ev sahibi), Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Bahçelievler Belediyesi, İzmir Büyükşehir
Belediyesi, Amasya Belediyesi (2. hafta ev sahibi)

Grekoromen 1. Lig

A Grubu: İstanbul Büyükşehir Belediyesi (1. hafta ev sahibi), Rize Çaykur Spor Kulübü (2.hafta ev sahibi), Çankırı Yaren Spor, Konya Selçuklu Belediyesi, Manisa Akhisar Belediyesi
B Grubu: Ankara ASKİ Spor (1. hafta ev sahibi), Ankara Kara Kuvvetleri Gücü (2. hafta ev sahibi), Ankara Şampiyon Güreşçiler Spor Kulübü, Çankırı Şabanözü Belediyesi,
C Grubu: İzmir Büyükşehir Belediyesi (2. hafta ev sahibi), Konya Büyükşehir Belediyesi, Ankara MTA Spor, Ankara Kızılcahamam Belediyesi (1. hafta ev sahibi), Elazığ Yol Spor Kulübü
D Grubu: İstanbul Kasımpaşa (1. hafta ev sahibi), İstanbul Güreş İhtisas (2. hafta ev sahibi), Kayseri Şeker Spor, Bursa Yıldırım Belediyesi

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner40

banner126