Süper Lig'de ilk devrenin müsabaka programı belli oldu

Süper Lig Hasan Doğan Sezonu'nun ilk devresinin kalan müsabaka programı belirlendi. Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, "Yüksek Seçim Kurulu tarafından 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacağı duyurulan 26. Dönem Milletvekili Genel...

Süper Lig'de ilk devrenin müsabaka programı belli oldu

Süper Lig Hasan Doğan Sezonu'nun ilk devresinin kalan müsabaka programı belirlendi. Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, "Yüksek Seçim Kurulu tarafından 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacağı duyurulan 26. Dönem Milletvekili Genel...

06 Eylül 2015 Pazar 16:03
Süper Lig'de ilk devrenin müsabaka programı belli oldu
banner203
Süper Lig Hasan Doğan Sezonu'nun ilk devresinin kalan müsabaka programı belirlendi.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, "Yüksek Seçim Kurulu tarafından 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacağı duyurulan 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi nedeniyle Süper Lig'de 31 Ekim, 1 ve 2 Kasım tarihlerinde müsabaka oynanmayacak. Bu durum sonucunda lig ve kupa planlamasında da bazı değişiklikler yapıldı." denildi.

Bunun yanı sıra maç tarihleri belirlenirken Avrupa kupalarında mücadele eden kulüplerin (Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş) müsabaka programları ve mevsim şartlarının da göz önüne alındığı belirtilen açıklamada, "Programda Avrupa kupası, Türkiye Kupası eşleşme durumları ve mücbir sebepler dışında değişiklik yapılmayacak." ifadelerine de yer verildi.

DERBİ TARİHLERİ

Süper Lig'de sezonun ilk devresinde oynanacak derbilerin programı da belli oldu. Buna göre Fenerbahçe-Galatasaray derbisi 25 Ekim Pazar günü Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak.

İşte ilk yarının kalan derbi maçlarının programı ve ilk yarı fikstürü:

19 Eylül 20.00 Trabzonspor - Galatasaray
27 Eylül 19.00 Beşiktaş - Fenerbahçe
25 Ekim 19.00 Fenerbahçe - Galatasaray
30 Kasım 20.00 Fenerbahçe - Trabzonspor
14 Aralık 20.00 Beşiktaş - Galatasaray

Süper Lig Hasan Doğan Sezonu 14 haftalık müsabaka programı:

4. Hafta

12 Eylül Cumartesi
17.00 Akhisar Belediyespor - Gaziantepspor
17.00 Bursaspor - Gençlerbirliği
20.15 Antalyaspor - Eskişehirspor
20.15 Galatasaray - Mersin İdmanyurdu

13 Eylül Pazar
17.00 Beşiktaş - Medipol Başakşehir
17.00 Çaykur Rizespor - Medicana Sivasspor
20.15 Osmanlıspor - Torku Konyaspor
21.00 Kasımpaşa - Fenerbahçe

14 Eylül Pazartesi
21.00 Kayserispor - Trabzonspor

5. Hafta
18 Eylül Cuma
20.00 Medipol Başakşehir - Akhisar Belediyespor
20.00 Mersin İdmanyurdu - Osmanlıspor

19 Eylül Cumartesi
17.00 Çaykur Rizespor - Antalyaspor
17.00 Medicana Sivasspor - Torku Konyaspor
20.00 Eskişehirspor - Kasımpaşa
20.00 Trabzonspor - Galatasaray

20 Eylül Pazar
17.00 Gaziantepspor - Kayserispor
20.00 Fenerbahçe - Bursaspor

21 Eylül Pazartesi
20.00 Gençlerbirliği - Beşiktaş

6. Hafta
26 Eylül Cumartesi
16.00 Osmanlıspor Fk - Trabzonspor
19.00 Akhisar Belediyespor - Gençlerbirliği
19.00 Galatasaray - Gaziantepspor

27 Eylül Pazar
14.00 Torku Konyaspor - Mersin İdmanyurdu
17.00 Antalyaspor - Medicana Sivasspor
19.00 Beşiktaş - Fenerbahçe

28 Eylül Pazartesi
19.00 Kayserispor - Medipol Başakşehir
19.00 Kasımpaşa - Çaykur Rizespor
20.00 Bursaspor - Eskişehirspor

7. Hafta

2 Ekim Cuma
20.00 Trabzonspor Torku Konyaspor
20.00 Medicana Sivasspor - Mersin İdmanyurdu

3 Ekim Cumartesi
16.00 Gaziantepspor - Osmanlıspor
19.00 Gençlerbirliği - Kayserispor
19.00 Medipol Başakşehir - Galatasaray

4 Ekim Pazar
14.00 Çaykur Rizespor - Bursaspor
17.00 Eskişehirspor - Beşiktaş
19.00 Antalyaspor - Kasımpaşa
20.00 Fenerbahçe - Akhisar Belediyespor

8. Hafta

17 Ekim Cumartesi
16.00 Bursaspor - Antalyaspor
19.00 Torku Konyaspor - Gaziantepspor
19.00 Galatasaray - Gençlerbirliği

18 Ekim Pazar
13.30 Kasımpaşa - Medicana Sivasspor
17.00 Kayserispor - Fenerbahçe
19.00 Akhisar Belediyespor - Eskişehirspor
20.00 Beşiktaş - Çaykur Rizespor

19 Ekim Pazartesi
20.00 Mersin İdmanyurdu - Trabzonspor
20.00 Osmanlıspor - Medipol Başakşehir

9. Hafta

23 Ekim Cuma
19.00 Çaykur Rizespor - Akhisar Belediyespor
20.00 Eskişehirspor - Kayserispor

24 Ekim Cumartesi
16.00 Kasımpaşa - Bursaspor
16.00 Gençlerbirliği - Osmanlıspor
19.00 Gaziantepspor - Mersin İdmanyurdu
19.00 Medicana Sivasspor - Trabzonspor

25 Ekim Pazar
14.00 Medipol Başakşehir - Torku Konyaspor
19.00 Fenerbahçe - Galatasaray

26 Ekim Pazartesi
20.00 Antalyaspor - Beşiktaş

10. Hafta

28 Ekim Çarşamba
19.00 Bursaspor - Medicana Sivasspor
19.00 Kayserispor - Çaykur Rizespor
21.45 Trabzonspor - Gaziantepspor

29 Ekim Perşembe
19.00 Mersin İdmanyurdu - Medipol Başakşehir
19.00 Osmanlıspor - Fenerbahçe
21.45 Galatasaray - Eskişehirspor

30 Ekim Cuma
19.00 Torku Konyaspor - Gençlerbirliği
19.00 Akhisar Belediyespor - Antalyaspor
21.45 Beşiktaş - Kasımpaşa

11. Hafta

6 Kasım Cuma
19.00 Eskişehirspor - Osmanlıspor
20.00 Gençlerbirliği - Mersin İdmanyurdu

7 Kasım Cumartesi
14.00 Antalyaspor - Kayserispor
16.00 Medipol Başakşehir - Trabzonspor
19.00 Kasımpaşa - Akhisar Belediyespor
19.00 Çaykur Rizespor - Galatasaray

8 Kasım Pazar
14.00 Medicana Sivasspor Gaziantepspor
17.00 Fenerbahçe - Torku Konyaspor
20.15 Bursaspor - Beşiktaş

12. Hafta

21 Kasım Cumartesi
13.30 Akhisar Belediyespor - Bursaspor
17.00 Mersin İdmanyurdu - Fenerbahçe
19.00 Kayserispor - Kasımpaşa
20.15 Galatasaray - Antalyaspor

22 Kasım Pazar
14.00 Osmanlıspor - Çaykur Rizespor
14.00 Torku Konyaspor - Eskişehirspor
16.30 Trabzonspor - Gençlerbirliği
19.00 Beşiktaş - Medicana Sivasspor

23 Kasım Pazartesi
20.00 Gaziantepspor - Medipol Başakşehir

13. Hafta

27 Kasım Cuma
19.00 Çaykur Rizespor - Torku Konyaspor
19.00 Bursaspor - Kayserispor
19.00 Antalyaspor - Osmanlıspor

28 Kasım Cumartesi
16.00 Medicana Sivasspor - Medipol Başakşehir
19.00 Eskişehirspor - Mersin İdmanyurdu

29 Kasım Pazar
14.00 Gençlerbirliği - Gaziantepspor
17.00 Beşiktaş - Akhisar Belediyespor
20.15 Kasımpaşa - Galatasaray

30 Kasım Pazartesi
20.00 Fenerbahçe - Trabzonspor

14. Hafta

4 Aralık Cuma
20.00 Galatasaray - Bursaspor

5 Aralık Cumartesi
13.30 Osmanlıspor - Kasımpaşa
16.00 Torku Konyaspor - Antalyaspor
19.00 Kayserispor - Beşiktaş

6 Aralık Pazar
16.00 Medipol Başakşehir - Gençlerbirliği
19.00 Mersin İdmanyurdu - Çaykur Rizespor
19.00 Gaziantepspor - Fenerbahçe

7 Aralık Pazartesi
19.00 Akhisar Belediyespor - Medicana Sivasspor
20.00 Trabzonspor - Eskişehirspor

15. Hafta

11 Aralık Cuma
19.00 Bursaspor - Osmanlıspor

12 Aralık Cumartesi
13.30 Kasımpaşa - Torku Konyaspor
16.00 Eskişehirspor - Gaziantepspor
19.00 Antalyaspor - Mersin İdmanyurdu
19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor

13 Aralık Pazar
13.00 Kayserispor - Akhisar Belediyespor
14.00 Gençlerbirliği - Medicana Sivasspor
19.00 Fenerbahçe - Medipol Başakşehir

14 Aralık Pazartesi
20.00 Beşiktaş - Galatasaray

16. Hafta

19 Aralık Cumartesi
13.30 Gaziantepspor - Çaykur Rizespor
16.00 Torku Konyaspor - Bursaspor
19.00 Mersin İdmanyurdu - Kasımpaşa
19.00 Trabzonspor - Antalyaspor

20 Aralık Pazar
13.00 Medicana Sivasspor - Kayserispor
16.00 Galatasaray - Akhisar Belediyespor
19.00 Medipol Başakşehir - Eskişehirspor
19.00 Gençlerbirliği - Fenerbahçe

21 Aralık Pazartesi
20.00 Osmanlıspor - Beşiktaş

17. Hafta

26 Aralık Cumartesi
14.00 Çaykur Rizespor - Medipol Başakşehir
16.30 Antalyaspor - Gaziantepspor
19.00 Kasımpaşa - Trabzonspor

27 Aralık Pazar
14.00 Bursaspor - Mersin İdmanyurdu
16.00 Kayserispor - Galatasaray
16.30 Akhisar Belediyespor - Osmanlıspor
19.00 Beşiktaş - Torku Konyaspor

28 Aralık Pazartesi
19.00 Eskişehirspor - Gençlerbirliği
20.00 Fenerbahçe - Medicana Sivasspor
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner154

banner126