Süper Lig'in ikinci yarısındaki ilk 16'lık program açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig’in ikinci yarısının ilk 16 haftalık programını açıkladı. Ligin 34. haftasının programı ise belli olmadı.    TFF'den yapılan ikinci yarının ilk haftalık maç programı şöyle:18....

Süper Lig'in ikinci yarısındaki ilk 16'lık program açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig’in ikinci yarısının ilk 16 haftalık programını açıkladı. Ligin 34. haftasının programı ise belli olmadı.    TFF'den yapılan ikinci yarının ilk haftalık maç programı şöyle:18....

23 Ocak 2015 Cuma 16:08
Süper Lig'in ikinci yarısındaki ilk 16'lık program açıklandı
banner203
Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig’in ikinci yarısının ilk 16 haftalık programını açıkladı. Ligin 34. haftasının programı ise belli olmadı.
    TFF'den yapılan ikinci yarının ilk haftalık maç programı şöyle:
18. HAFTA
30 Ocak Cuma
19.00 Akhisar Belediyespor -Balıkesirspor
20.00 Trabzonspor-Kayseri Erciyesspor
31 Ocak Cumartesi
13.30 Kasımpaşa- İstanbul Başakşehir
16.00 Gaziantepspor-Sivasspor
19.00 Karabükspor-Fenerbahçe
1 Şubat Pazar
13.00 Gençlerbirliği-Rizespor
13.00 Torku Konyaspor-Eskişehirspor
16.00 Beşiktaş-Mersin İdmanyurdu
20.00 Galatasaray-Bursaspor


19. HAFTA
6 Şubat Cuma
20.00 İstanbul Başakşehir-Kardemir Karabükspor
7 Şubat Cumartesi
13.30 Sivasspor-Akhisar Belediyespor
16.00 Kayseri Erciyesspor-Gaziantepspor
19.00 Fenerbahçe-Trabzonspor
8 Şubat Pazar
13.00 Mersin İdmanyurdu-Kasımpaşa
13.00 Balıkesirspor-Torku Konyaspor
16.00 Bursaspor-Gençlerbirliği
19.00 Rizespor-Beşiktaş
9 Şubat Pazartesi
20.00 Eskişehirspor-Galatasaray


20. HAFTA
14 Şubat Cumartesi
13.30Kardemir Karabükspor-Kasımpaşa
16.00 Akhisar Belediyespor- Kayseri Erciyesspor
19.00 Gaziantepspor-Fenerbahçe
15 Şubat Pazar
13.00 Rizespor-Mersin İdmanyurdu
13.00 Torku Konyaspor-Sivasspor
16.00 Beşiktaş-Bursaspor
19.00 Trabzonspor-İstanbul Başakşehir
16 Şubat Pazartesi
19.00 Gençlerbirliği-Eskişehirspor
20.00 Galatasaray-Balıkesirspor


21. HAFTA
20 Şubat Cuma
20.00 Kayseri Erciyesspor- Torku Konyaspor
21 Şubat Cumartesi
13.30 İstanbul Başakşehir-Gaziantepspor
16.00 Bursaspor-Rizespor
19.00 Sivasspor-Galatasaray
22 Şubat Pazar
13.00 Balıkesirspor-Gençlerbirliği
13.00 Mersin İdmanyurdu-Kardemir Karabükspor
16.00 Kasımpaşa-Trabzonspor
19.00 Eskişehirspor-Beşiktaş
23 Şubat Pazartesi
20.00 Fenerbahçe-Akhisar Belediyespor

22. HAFTA
27 Şubat Cuma
20.00 Galatasaray-Kayseri Erciyesspor
28 Şubat Cumartesi
13.30 Gençlerbirliği-Sivasspor
16.00 Rizespor-Eskişehirspor
19.00 Torku Konyaspor-Fenerbahçe
1 Mart Pazar
13.00 Akhisar Belediyespor- İstanbul Başakşehir
13.00 Gaziantepspor-Kasımpaşa
16.00 Bursaspor-Mersin İdmanyurdu
19.00 Beşiktaş-Balıkesirspor
2 Mart Pazartesi
20.00 Trabzonspor-Kardemir Karabükspor

23.HAFTA
6 Mart Cuma
20.00 Kasımpaşa-Akhisar Belediyespor
7 Mart Cumartesi
13.30 Kayseri Erciyesspor-Gençlerbirliği
16.00 Balıkesirspor-Rizespor
19.00 Eskişehirspor-Bursaspor
8 Mart Pazar
13.00 İstanbul Başakşehir-Torku Konyaspor
16.00 Kardemir Karabükspor-Gaziantepspor
19.00 Fenerbahçe-Galatasaray
9 Mart Pazartesi
20.00 Sivasspor-Beşiktaş
20.00 Mersin İdmanyurdu-Trabzonspor

24. HAFTA
13 Mart Cuma
20.00 Bursaspor-Balıkesirspor
20.00 Torku Konyaspor-Kasımpaşa
14 Mart Cumartesi
13.30 Akhisar Belediyespor- Kardemir Karabükspor
16.00 Çaykur Rizespor-Sivasspor
19.00 Galatasaray-İstanbul Başakşehir
15 Mart Pazar
13.00 Eskişehirspor-Mersin İdmanyurdu
16.00 Gaziantepspor-Trabzonspor
19.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe
16 Mart Pazartesi
20.00 Beşiktaş- Kayseri Erciyesspor


25. HAFTA
20 Mart Cuma
20.00 Kardemir Karabükspor- Torku Konyaspor
20.00 Balıkesirspor-Eskişehirspor
21 Mart Cumartesi
13.30 Kayseri Erciyesspor- Çaykur Rizespor
13.30 Mersin İdmanyurdu-Gaziantepspor
16.00 Sivasspor-Bursaspor
19.00 Kasımpaşa-Galatasaray
22 Mart Pazar
13.00 İstanbul Başakşehir-Gençlerbirliği
16.00 Trabzonspor-Akhisar Belediyespor
19.00 Fenerbahçe-Beşiktaş

26. HAFTA
4 Nisan Cumartesi
13.30 Balıkesirspor-Mersin İdmanyurdu
13.30 Gençlerbirliği-Kasımpaşa
16.00 Eskişehirspor-Sivasspor
19.00 Beşiktaş-İstanbul Başakşehir
5 Nisan Pazar
13.00 Bursaspor- Kayseri Erciyesspor
13.00 Akhisar Belediyespor-Gaziantepspor
16.00 Galatasaray-Kardemir Karabükspor
19.00 Torku Konyaspor-Trabzonspor
6 Nisan Pazartesi
20.00 Çaykur Rizespor-Fenerbahçe

27. HAFTA
10 Nisan Cuma
20.00 Gaziantepspor- Torku Konyaspor
11 Nisan Cumartesi
13.30 Mersin İdmanyurdu-Akhisar Belediyespor
16.00 Kardemir Karabükspor-Gençlerbirliği
19.00 Kasımpaşa-Beşiktaş
12 Nisan Pazar
13.00 Sivasspor-Balıkesirspor
13.00 Kayseri Erciyesspor-Eskişehirspor
16.00 İstanbul Başakşehir-Rizespor
19.00 Trabzonspor-Galatasaray
13 Nisan Pazartesi
20.00 Fenerbahçe-Bursaspor

28. HAFTA
17 Nisan Cuma
20.00 Sivasspor-Mersin İdmanyurdu
18 Nisan Cumartesi
13.30 Torku Konyaspor-Akhisar Belediyespor
16.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa
19.00 Eskişehirspor-Fenerbahçe
19 Nisan Pazar
13.00 Bursaspor-İstanbul Başakşehir
13.00 Balıkesirspor-Kayseri Erciyesspor
16.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor
19.00 Galatasaray-Gaziantepspor
20 Nisan Pazartesi
20.00 Beşiktaş-Kardemir Karabükspor

29. HAFTA
24 Nisan Cuma
20.00 Akhisar Belediyespor-Galatasaray
25 Nisan Cumartesi
13.30 İstanbul Başakşehir-Eskişehirspor
16.00 Mersin İdmanyurdu-Torku Konyaspor
19.00 Kardemir Karabükspor-Çaykur Rizespor
19.00 Fenerbahçe-Balıkesirspor
26 Nisan Pazar
13.00 Kasımpaşa-Bursaspor
16.00 Gaziantepspor-Gençlerbirliği
19.00 Trabzonspor-Beşiktaş
27 Nisan Pazartesi
20.00 Kayseri Erciyesspor-Sivasspor

30. HAFTA
1 Mayıs Cuma
20.00 Eskişehirspor-Kasımpaşa
2 Mayıs Cumartesi
13.30 Gençlerbirliği-Akhisar Belediyespor
16.00 Bursaspor-Kardemir Karabükspor
19.00 Beşiktaş-Gaziantepspor
3 Mayıs Pazar
13.00 Kayseri Erciyesspor-Mersin İdmanyurdu
13.00 Balıkesirspor-İstanbul Başakşehir
16.00 Çaykur Rizespor-Trabzonspor
19.00 Sivasspor-Fenerbahçe
4 Mayıs Pazartesi
20.00 Galatasaray- Torku Konyaspor

31. HAFTA
8 Mayıs Cuma
20.00 Gaziantepspor-Çaykur Rizespor
9 Mayıs Cumartesi
13.30 İstanbul Başakşehir-Sivasspor
16.00 Torku Konyaspor-Gençlerbirliği
19.00 Mersin İdmanyurdu-Galatasaray
10 Mayıs Pazar
13.00 Kardemir Karabükspor-Eskişehirspor
16.00 Fenerbahçe- Kayseri Erciyesspor
19.00 Trabzonspor-Bursaspor
11 Mayıs Pazartesi
20.00 Kasımpaşa-Balıkesirspor
20.00 Akhisar Belediyespor-Beşiktaş

32. HAFTA
15 Mayıs Cuma
20.00 Mersin İdmanyurdu-Fenerbahçe
16 Mayıs Cumartesi
14.00 Çaykur Rizespor-Akhisar Belediyespor
14.00 Kayseri Erciyesspor-İstanbul Başakşehir
17.00 Balıkesirspor-Kardemir Karabükspor
20.00 Galatasaray-Gençlerbirliği
17 Mayıs Pazar
13.30 Sivasspor-Kasımpaşa
16.00 Bursaspor-Gaziantepspor
20.00 Beşiktaş-Torku Konyaspor
18 Mayıs Pazartesi
20.00 Eskişehirspor-Trabzonspor

33. HAFTA
22 Mayıs Cuma
20.00 Gençlerbirliği-Mersin İdmanyurdu
23 Mayıs Cumartesi
14.00 Kasımpaşa-Kayseri Erciyesspor
17.00 Kardemir Karabükspor-Sivasspor
20.00 İstanbul Başakşehir-Fenerbahçe
24 Mayıs Pazar
14.00 Torku Konyaspor-Çaykur Rizespor
14.00 Akhisar Belediyespor-Bursaspor
20.00 Galatasaray-Beşiktaş
25 Mayıs Pazartesi
20.00 Gaziantepspor-Eskişehirspor
20.00 Trabzonspor-Balıkesirspor




Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner154

banner126