Trabzonspor'un UEFA'daki muhtemel rakipleri belli oldu

Bursaspor'un cezası nedeniyle 2015-2016 sezonunda UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele etme hakkı kazanan Trabzonspor'un muhtemel rakipleri belli oldu. Bordo mavili ekip 2. turda gelecek Lüksemburg ve Galler temsilcilerinden biriyle ilk maçını 6 Temmuz'da...

Trabzonspor'un UEFA'daki muhtemel rakipleri belli oldu

Bursaspor'un cezası nedeniyle 2015-2016 sezonunda UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele etme hakkı kazanan Trabzonspor'un muhtemel rakipleri belli oldu. Bordo mavili ekip 2. turda gelecek Lüksemburg ve Galler temsilcilerinden biriyle ilk maçını 6 Temmuz'da...

22 Haziran 2015 Pazartesi 17:06
Trabzonspor'un UEFA'daki muhtemel rakipleri belli oldu
banner203
Bursaspor'un cezası nedeniyle 2015-2016 sezonunda UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele etme hakkı kazanan Trabzonspor'un muhtemel rakipleri belli oldu. Bordo mavili ekip 2. turda gelecek Lüksemburg ve Galler temsilcilerinden biriyle ilk maçını 6 Temmuz'da Trabzon'da oynayacak.

İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde gerçekleştirilen kura çekimi sonunda 2015-2016 sezonu UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Trabzonspor'un 2. Ön Eleme Turu'ndaki muhtemel rakipleri belli oldu. Buna göre Trabzonspor, Differdange 03 (Lüksemburg) / Bala Town FC (Galler) 1. Ön Eleme Turu eşleşmesinin tur atlayanı ile karşılaşacak.

Trabzonspor'un evinde oynayacağı UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme Turu ilk maçı 16 Temmuz 2015 Perşembe, rövanş karşılaşması ise 23 Temmuz 2015 Perşembe günü oynanacak.

Kura çekimine 1. Ön Eleme Turu'ndaki 51 eşleşmeden gelecek olası takımlar ve direkt olarak 2. Ön Eleme Turu'na katılacak 15 takım ile birlikte toplam 66 ekip katıldı.

Aralarında Trabzonspor'un da bulunduğu UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme turu eşleşmesi ise şöyle:

FK Kukësi (Aarnavutluk)/FC Torpedo Zhodino (Belarus) - FK Mladost Podgorica (Karadağ)/Neftçi PFK (Azerbaycan)
FK Atlantas Klaipėda (Letonya)/PFC Beroe Stara Zagora (Bulgaristan) - Brøndby IF (Danimarka)/AC Juvenes/Dogana (San Marino)
FC Progrès Niederkorn (Lüksemburg)/Shamrock Rovers FC (İrlanda) - FC Sheriff (Makedonya)/Odds BK (Norveç)
AUK Broughton FC (Galler)/NK Lokomotiva Zagreb (Hırvatistan) - PAOK FC (Yunanistan)
Cork City FC (İrlanda)/KR Reykjavík (İzlanda) - Víkingur (Faroe Adaları)/Rosenborg BK (Norveç)
Hapoel Beer Sheva FC (İsrail) - FC Thun (İsviçre)
Europa FC (Cebelitarık)/ŠK Slovan Bratislava (Slovakya) - University College Dublin AFC (İrlanda)/F91 Dudelange (Lüksemburg)
VPS Vaasa (Finlandiya)/AIK Solna (İsveç) - FC Shirak (Ermenistan)/HŠK Zrinjski (Bosna Hersek)
FK Crvena zvezda (Sırbistan)/FC Kairat Almaty (Kazakistan) - Alashkert FC (Ermenistan)/Saint Johnstone FC (İskoçya)
Go Ahead Eagles (Hollanda)/Ferencvárosi TC (Macaristan) - Balzan FC (Malta)/FK Željezničar (Bosna Hersek)
Legia Warszawa (Polonya) - FC Botoşani (Romanya)/Tskhinvali (Gürcistan)
MTK Budapest (Macaristan)/FK Vojvodina (Sırbistan) - FK Spartaks Jūrmala (Litvanya)/FK Budućnost Podgorica (Karadağ)
SP La Fiorita (San Marino)/FC Vaduz (Lihtenştayn) - FC Aktobe (Kazakistan)/Nõmme Kalju FC (Estonya)
KF Renova (Karadağ)/FC Dacia Chisinau (Molodva) - Glentoran FC (Kuzey İrlanda)/MŠK Žilina (Slovakya)
FK Kruoja Pakruojis (Letonya)/Jagiellonia Białystok (Polonya) - FC Dinamo Batumi (Gürcistan)/AC Omonia (Kıbrıs Rum Kesimi)
FK Jelgava (Litvanya)/PFC Litex Lovech (Bulgaristan) - FC Flora Tallinn (Estonya)/FK Rabotnicki (Makedonya)
FK Mladá Boleslav (Çek Cumhuriyeti) - FK Partizani (Arnavutluk)/Strømsgodset IF (Norveç)
SJK Seinäjoki (Finlandiya)/FH Hafnarfjördur (İzlanda) - KF Laçi (Arnavutluk)/İnter Bakı PİK (Azerbaycan)
NK Domžale (Slovenya)/FK Čukarički (Sırbistan) - FC Dinamo Tbilisi (Gürcistan)/Qäbälä FK (Azerbaycan)
PFC Cherno More Varna (Bulgaristan) - FC Dinamo Minsk (Belarus)
Inverness Caledonian Thistle FC (İskoçya) - FC Astra Giurgiu (Romanya)
Glenavon FC (Kuzey İrlanda)/FC Shakhtyor Soligorsk (Belarus) - Wolfsberger AC (Avusturya)
HNK Rijeka (Hırvatistan) - KF Shkëndija (Makedonya)/Aberdeen FC (İskoçya)
FK Olimpic Sarajevo (Bosna Hersek)/FC Spartak Trnava (Slovakya) - NSÍ Runavík (Faroe Adaları)/Linfield FC (Kuzey İrlanda)
Trabzonspor - FC Differdange 03 (Luksemburg)/Bala Town FC (Galler)
FC Lusitans (Andorra)/West Ham United FC (İngiltere) - Birkirkara FC (Malta)/Ulisses FC (Ermenistan)
FC København (Danimarka) - Newtown AFC (Galler)/Valletta FC (Malta)
R. Charleroi SC (Belçika) - FC Ordabasy Shymkent (Kazakistan)/Beitar Jerusalem FC (İzlanda)
FC Saxan (Moldova)/Apollon Limassol FC (Kıbrıs Rum Kesimi) - FK Trakai (Letonya)/HB Tórshavn (Faroe Adaları)
NK Celje (Slovenya)/WKS Śląsk Wrocław (Polonya) - IFK Göteborg (İsveç)
UE Sant Julià (Andorra)/Randers FC (Danimarka) - FC Lahti (Finlandiya)/IF Elfsborg (İsveç)
Víkingur Reykjavík (İzlanda)/NK Koper (Slovenya) - JK Sillamäe Kalev (Estonya)/HNK Hajduk Split (Hırvatistan)
Skonto FC (Litvanya)/Saint Patrick's Athletic FC (İrlanda) - Debreceni VSC (Macaristan)/FK Sutjeska (Karadağ)
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner40

banner126