Türkiye'den 4 takımın katıldığı Euroleague'te maç takvimi belli oldu

Basketbolun Şampiyonlar Ligi olarak gösterilen ve Türkiye'den ilk kez 4 takımın birden mücadele edeceği Euroleague'te maç takvimi belli oldu.Euroleague’deki temsilcilerimizden Fenerbahçe Ülker A Grubu, Anadolu Efes de B Grubu, Pınar Karşıyaka...

Türkiye'den 4 takımın katıldığı Euroleague'te maç takvimi belli oldu

Basketbolun Şampiyonlar Ligi olarak gösterilen ve Türkiye'den ilk kez 4 takımın birden mücadele edeceği Euroleague'te maç takvimi belli oldu.Euroleague’deki temsilcilerimizden Fenerbahçe Ülker A Grubu, Anadolu Efes de B Grubu, Pınar Karşıyaka...

17 Temmuz 2015 Cuma 22:53
Türkiye'den 4 takımın katıldığı Euroleague'te maç takvimi belli oldu
Basketbolun Şampiyonlar Ligi olarak gösterilen ve Türkiye'den ilk kez 4 takımın birden mücadele edeceği Euroleague'te maç takvimi belli oldu.

Euroleague’deki temsilcilerimizden Fenerbahçe Ülker A Grubu, Anadolu Efes de B Grubu, Pınar Karşıyaka C Grubu ve Darüşşafaka Doğuş ise D Grubu’nda mücadele edecek.

İşte temsilcilerimizin maç takvimi:

A GRUBU FENERBAHÇE ÜLKER
16 Ekim: Fenerbahçe Ülker-Bayern Münih
23 Ekim: Starsbourg IG-Fenerbahçe Ülker
30 Ekim: Fenerbahçe Ülker-Real Madrid
6 Kasım: Crvena Zvezda Telekom-Fenerbahçe Ülker
13 Kasım: Fenerbahçe Ülker-Khimki Moskova
19 Kasım: Bayern Münih-Fenerbahçe Ülker
26 Kasım: Fenerbahçe Ülker-Strasbourg IG
3 Aralık: Real Madrid-Fenerbahçe Ülker
11 Aralık: Fenerbahçe Ülker- Crvena Zvezda Telekom
17 Aralık: Khimki Moskova-Fenerbahçe Ülker

B GRUBU ANADOLU EFES
16 Ekim: Limoges CSP-Anadolu Efes
22 Ekim: Anadolu Efes-EA7 Emporio Armani Milan
29 Ekim: Anadolu Efes-Cedevita Zagreb
5 Kasım: Laboral Kutxa-Anadolu Efes
12 Kasım: Anadolu Efes-Olympiakos
20 Kasım: Anadolu Efes-Limoges CSP
26 Kasım: EA7 Emporio Armani Milan-Anadolu Efes
4 Aralık: Cedevita Zagreb-Anadolu Efes
10 Aralık: Anadolu Efes-Laboral Kutxa
18 Aralık: Olympiakos-Anadolu Efes

C GRUBU PINAR KARŞIYAKA
15 Ekim: Pınar Karşıyaka-Barcelona Lassa
22 Ekim: Panathinaikos-Pınar Karşıyaka
29 Ekim: Pınar Karşıyaka-Zalgiris Kaunas
6 Kasım: Lokomotiv Kuban-Pınar Karşıyaka
13 Kasım: Pınar Karşıyaka-Stelmet Zielona
19 Kasım: Barcelona Lassa-Pınar Karşıyaka
27 Kasım: Pınar Karşıyaka-Panathinaikos
2 Aralık: Zalgiris Kaunas-Pınar Karşıyaka
10 Aralık: Pınar Karşıyaka-Lokomotiv Kuban
18 Aralık: Stelmet Zielona-Pınar Karşıyaka

D GRUBU DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
15 Ekim: Darüşşafaka Doğuş-Sassari
22 Ekim: Brose Baskets-Darüşşafaka Doğuş
30 Ekim: Unicaja Malaga-Darüşşafaka Doğuş
5 Kasım: Darüşşafaka Doğuş-CSKA Moskova
12 Kasım: Maccabi Tel Aviv-Darüşşafaka Doğuş
20 Kasım: Sassari-Darüşşafaka Doğuş
27 Kasım: Darüşşafaka Doğuş-Brose Baskets
4 Aralık: Darüşşafaka Doğuş-Unicaja Malaga
11 Aralık: CSKA Moskova-Darüşşafaka Doğuş
17 Aralık: Darüşşafaka Doğuş-Maccabi Tel Aviv
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner40

banner126