Türkiye Kupası gruplarında 4. maçlar tamamlandı

Türkiye Kupası gruplarında daha önce oynanması gerekirken olumsuz hava şartları ve derbi maç nedeniyle ertelenen 4 karşılaşma bu akşam oynanan tek maçla tamamlandı.Bugün oynanan G Grubu'ndaki maçta konuk Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi,...

Türkiye Kupası gruplarında 4. maçlar tamamlandı

Türkiye Kupası gruplarında daha önce oynanması gerekirken olumsuz hava şartları ve derbi maç nedeniyle ertelenen 4 karşılaşma bu akşam oynanan tek maçla tamamlandı.Bugün oynanan G Grubu'ndaki maçta konuk Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi,...

22 Ocak 2015 Perşembe 22:44
Türkiye Kupası gruplarında 4. maçlar tamamlandı
banner203
Türkiye Kupası gruplarında daha önce oynanması gerekirken olumsuz hava şartları ve derbi maç nedeniyle ertelenen 4 karşılaşma bu akşam oynanan tek maçla tamamlandı.

Bugün oynanan G Grubu'ndaki maçta konuk Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Türk Telekom Arena Stadı'nda Galatasaray'ı 2-0 mağlup etti.

Türkiye Kupası'nda gruplarda oynanan maçlarda alınan sonuçlar, son puan durumları ve kalan maçların programı şöyle:

A GRUBU
TOPLU SONUÇLAR
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Tuzlaspor:     2 – 3
Sivasspor - Gaziantepspor:                         1 – 2
Tuzlaspor - Sivasspor:                             3 – 1
Gaziantepspor - Gaziantep Büyükşehir Belediye:    0 – 0
Sivasspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor:        4 – 0
Gaziantepspor – Tuzlaspor:                        2 – 2
Tuzlaspor – Gaziantepspor:                        2 – 1
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor – Sivasspor:        1 – 2

PUAN DURUMU

TAKIMLAR                O    G    B    M    A    Y    AV    P
1. Tuzlaspor                4    3    1    0    10    6    4    10
2. Sivasspor                4    2    0    2    8    6    2    6
3. Gaziantepspor        4    1    2    1    5    5    0    5
4. Gaziantep B. Ş. Bld.    4    0    1    3    3    9    -6    1

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

5. Maçlar
28 Ocak Çarşamba
13.00 Tuzlaspor - Gaziantep Büyükşehir Belediye
16.00 Gaziantepspor - Sivasspor

6. Maçlar
4 Şubat Çarşamba
Gaziantep Büyükşehir Belediye - Gaziantepspor
Sivasspor - Tuzlaspor

B GRUBU

TOPLU SONUÇLAR
Akhisar Belediyespor – Manisaspor:     3 – 2
Keçiörengücü – Trabzonspor:         1 – 1
Manisaspor – Keçiörengücü:             1 – 0
Trabzonspor - Akhisar Belediyespor: 0 – 0
Keçiörengücü - Akhisar Belediyespor:     1 – 1
Trabzonspor – Manisaspor:            9 – 0
Akhisar Belediyespor – Keçiörengücü:    1 – 2
Manisaspor – Trabzonspor:            0 – 2

PUAN DURUMU

TAKIMLAR                O    G    B    M    A    Y    AV    P
1. Trabzonspor            4    2    2    0    12    1    11    8
2. Akhisar Belediyespor    4    1    2    1    5    5    0    5
3. Keçiörengücü            4    1    2    1    4    4    0    5
4. Manisaspor            4    1    0    3    3    14    -11    3

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

5. Maçlar
27 Ocak Salı
13.00 Manisaspor - Akhisar Belediyespor
18.00 Trabzonspor - Keçiörengücü

6. Maçlar
4 Şubat Çarşamba
Akhisar Belediyespor – Trabzonspor
Keçiörengücü – Manisaspor

C GRUBU

TOPLU SONUÇLAR
Samsunspor - Centone Karagümrük:             0 – 1
Bursaspor - Mersin İdmanyurdu:                 1 – 1
Centone Karagümrük - Bursaspor:                 1 – 1
Mersin İdmanyurdu - Samsunspor:             3 – 1
Centone Karagümrük - Mersin İdmanyurdu:         1 – 0
Samsunspor – Bursaspor:                     2 – 3
Bursaspor – Samsunspor:                        1 – 1
Mersin İdmanyurdu - Centone Karagümrük:    3 – 0

PUAN DURUMU

TAKIMLAR                O    G    B    M    A    Y    AV    P
1. Mersin İdmanyurdu    4    2    1    1    7    3    4    7
2. Centone Karagümrük    4    2    1    1    3    4    -1    7
3. Bursaspor            4    1    3    0    6    5    1    6
4. Samsunspor            4    0    1    3    4    8    -4    1

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

5. Maçlar
27 Ocak Salı
16.00 Mersin İdmanyurdu – Bursaspor

28 Ocak Çarşamba
13.00 Centone Karagümrük - Samsunspor

6. Maçlar
4 Şubat Çarşamba
Bursaspor - Centone Karagümrük
Samsunspor - Mersin İdmanyurdu

D GRUBU

TOPLU SONUÇLAR
İstanbul Başakşehir - MKE Ankaragücü:                 3 – 2
Sivas Dört Eylül Belediyespor - Kardemir Karabükspor:     2 – 1
Kardemir Karabükspor - İstanbul Başakşehir:         2 – 2
MKE Ankaragücü - Sivas Dört Eylül Belediyespor:         1 – 1
MKE Ankaragücü - Kardemir Karabükspor:             0 – 3
İstanbul Başakşehir - Sivas Dört Eylül Belediyespor:         0 – 0
Sivas Dört Eylül Belediyespor - İstanbul Başakşehir:        1 – 2
Kardemir Karabükspor - MKE Ankaragücü:                2 – 0

PUAN DURUMU

TAKIMLAR                    O    G    B    M    A    Y    AV    P
1. İstanbul Başakşehir        4    2    2    0    7    5    2    8
2. Kardemir Karabükspor        4    2    1    1    8    4    4    7
3. Sivas Dört Eylül Belediye    4    1    2    1    4    4    0    5
4. MKE Ankaragücü            4    0    1    3    3    9    -6    1

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

5. Maçlar
27 Ocak Salı
13.00 MKE Ankaragücü - İstanbul Başakşehir

28 Ocak Çarşamba
13.45 Kardemir Karabükspor - Sivas Dört Eylül Belediyespor

6. Maçlar
4 Şubat Çarşamba
Sivas Dört Eylül Belediyespor - MKE Ankaragücü
İstanbul Başakşehir - Kardemir Karabükspor

E GRUBU

TOPLU SONUÇLAR
Fenerbahçe - Kayserispor:                 1 – 2
Altınordu - Bayburt Grup Özel İdare:         1 – 0
Bayburt Grup Özel İdare - Fenerbahçe:         1 – 3
Kayserispor - Altınordu:                     3 – 0
Fenerbahçe - Altınordu:                    1 – 1
Kayserispor - Bayburt Grup Özel İdare:     2 – 2
Bayburt Grup Özel İdare – Kayserispor:        3 – 0
Altınordu – Fenerbahçe:                    1 – 2

PUAN DURUMU

TAKIMLAR                    O    G    B    M    A    Y    AV    P
1. Fenerbahçe                4    2    1    1    7    5    1    7
2. Kayserispor                4    2    1    1    7    6    1    7
3. Bayburt Grup Özel İdare    4    1    1    2    6    6    0    4
4. Altınordu                    4    1    1    2    3    6    -3    4

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

5. Maçlar
27 Ocak Salı
20.30 Kayserispor – Fenerbahçe

28 Ocak Çarşamba
13.00 Bayburt Grup Özel İdare - Altınordu

6. Maçlar
4 Şubat Çarşamba
Altınordu - Kayserispor
Fenerbahçe - Bayburt Grup Özel İdare

F GRUBU

TOPLU SONUÇLAR
Çaykur Rizespor - Adana Demirspor:     2 – 1
Sarıyer - Beşiktaş:                     0 – 4
Adana Demirspor - Sarıyer:             1 – 0
Beşiktaş - Çaykur Rizespor:             0 – 1
Beşiktaş – Adana Demirspor:             1 – 2
Sarıyer - Çaykur Rizespor:            0 – 2
Çaykur Rizespor – Sarıyer:            1 – 0
Adana Demirspor – Beşiktaş:            1 – 4

PUAN DURUMU

TAKIMLAR            O    G    B    M    A    Y    AV    P
1. Çaykur Rizespor    4    4    0    0    6    1    5    12
2. Beşiktaş         4    2    0    2    9    4    5    6
3. Adana Demirspor    4    2    0    2    5    7    -2    6
4. Sarıyer         4    0    0    4    0    8    -8    0

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

5. Maçlar
28 Ocak Çarşamba
18.15 Adana Demirspor - Çaykur Rizespor

29 Ocak Perşembe
20.30 Beşiktaş - Sarıyer

6. Maçlar
4 Şubat Çarşamba
Çaykur Rizespor - Beşiktaş
Sarıyer - Adana Demirspor

G GRUBU

TOPLU SONUÇLAR
Diyarbakır B.Belediye - FBM Makina Balçova Yaşam:    2 – 2
Galatasaray - Eskişehirspor:                         4 – 2
FBM Makina Balçova Yaşam Spor - Galatasaray:         1 – 9
Eskişehirspor - Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor:     3 – 0
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor - Galatasaray:        1 – 4
FBM Makina Balçova Yaşam Spor – Eskişehirspor:     1 – 2
Eskişehirspor - Balçova Yaşamspor: (Antalya’da oynandı) 3 – 0
Galatasaray - Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor:        0 – 2

PUAN DURUMU

TAKIMLAR                    O    G    B    M    A    Y    AV    P
1. Galatasaray                 4    3    0    1    17    6    11    9
2. Eskişehirspor                4    3    0    1    10    5    5    9
3. Diyarbakır B. Ş Belediye    4    1    1    2    5    9    -4    4
4. Balçova Yaşamspor        4    0    1    3    4    16    -12    1

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

5. Maçlar
28 Ocak Çarşamba
13.00 Balçova Yaşamspor - Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor
20.30 Eskişehirspor - Galatasaray

6. Maçlar
4 Şubat Çarşamba
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor - Eskişehirspor
Galatasaray - Balçova Yaşamspor

H GRUBU

TOPLU SONUÇLAR
Torku Konyaspor - Giresunspor:         1 – 2
Cizrespor - Gençlerbirliği:             1 – 2
Gençlerbirliği - Torku Konyaspor:         2 – 0
Giresunspor - Cizrespor:             1 – 2
Giresunspor - Gençlerbirliği:            2 – 2
Torku Konyaspor – Cizrespor:         7 – 1
Gençlerbirliği – Giresunspor:            0 – 0
Cizre Spor - Torku Konyaspor:        2 – 0

PUAN DURUMU

TAKIMLAR            O    G    B    M    A    Y    AV    P
1. Gençlerbirliği        4    2    2    0    6    3    3    8
2. Cizrespor            4    2    0    2    6    10    -4    6
3. Giresunspor        4    1    2    1    5    5    0    5
4. Torku Konyaspor    4    1    0    3    10    7    3    3

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

5. Maçlar
29 Ocak Perşembe
13.30 Gençlerbirliği - Cizrespor
16.00 Giresunspor - Torku Konyaspor

6. Maçlar
4 Şubat Çarşamba
Cizrespor - Giresunspor
Torku Konyaspor – Gençlerbirliği
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner154

banner126