Türkiye Kupası gruplarında son durum

Türkiye Kupası gruplarında 6. ve son hafta maçları yarın 3 grupta oynanacak 4 maç dışında tamamlandı. Gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar bir üst tura çıkarken, gruplarını 3 ve 4. sırada tamamlayanlar ise kupaya veda etti. Türkiye...

Türkiye Kupası gruplarında son durum

Türkiye Kupası gruplarında 6. ve son hafta maçları yarın 3 grupta oynanacak 4 maç dışında tamamlandı. Gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar bir üst tura çıkarken, gruplarını 3 ve 4. sırada tamamlayanlar ise kupaya veda etti. Türkiye...

04 Şubat 2015 Çarşamba 22:23
Türkiye Kupası gruplarında son durum
Türkiye Kupası gruplarında 6. ve son hafta maçları yarın 3 grupta oynanacak 4 maç dışında tamamlandı.

Gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar bir üst tura çıkarken, gruplarını 3 ve 4. sırada tamamlayanlar ise kupaya veda etti.

Türkiye Kupası'nda grup aşamasının son maçları oynanırken, son 16 turundaki eşleşmeler de netleşiyor.

Grupların noktalanmasının ardından A ile B, C ile D, E ile F ve G ile H gruplarını ilk iki sırada tamamlayan takımlar, çapraz eşleşme usülü ile birbirleri ile karşılaşacak.

Grubunu ilk sırada tamamlayan takımlar son 16 turunda ev sahibi olacak. Tek maç eleme usulüne göre yapılacak son 16 turu maçları 10-11 ve 12 Şubat 2015 tarihlerinde oynanacak.

Oynanan maçlar sonucunda belli olan 5 eşleşme şu şekilde:

Tuzlaspor - Manisaspor
Trabzonspor - Medicana Sivasspor
Çaykur Rizespor - Fenerbahçe
Galatasaray - Torku Konyaspor
Gençlerbirliği - Eskişehirspor

Gruplarda oynanan maçların sonuçları, son puan durumları ve yarın oynanacak maçların programı şöyle:

A GRUBU

TOPLU SONUÇLAR
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Tuzlaspor: 2 – 3
Medicana Sivasspor - Gaziantepspor: 1 – 2
Tuzlaspor - Medicana Sivasspor: 3 – 1
Gaziantepspor - Gaziantep Büyükşehir Belediye: 0 – 0
Medicana Sivasspor - Gaziantep B. Ş Belediyespor: 4 – 0
Gaziantepspor – Tuzlaspor: 2 – 2
Tuzlaspor – Gaziantepspor: 2 – 1
Gaziantep B.Ş Belediye – Medicana Sivasspor: 1 – 2
Tuzlaspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyesi: 3 – 1
Gaziantepspor – Medicana Sivasspor: 0 – 2
Gaziantep Büyükşehir Belediye – Gaziantepspor: 1 – 3
Medicana Sivasspor – Tuzlaspor: 3 – 0

PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. Tuzlaspor 6 4 1 1 13 10 3 13
2. Medicana Sivasspor 6 4 0 2 13 6 7 12
3. Gaziantepspor 6 2 2 2 8 8 0 8
4. Gaziantep B. Ş. Bld. 6 0 1 5 5 15 -10 1

B GRUBU

TOPLU SONUÇLAR
Akhisar Belediyespor – Manisaspor: 3 – 2
Keçiörengücü – Trabzonspor: 1 – 1
Manisaspor – Keçiörengücü: 1 – 0
Trabzonspor - Akhisar Belediyespor: 0 – 0
Keçiörengücü - Akhisar Belediyespor: 1 – 1
Trabzonspor – Manisaspor: 9 – 0
Akhisar Belediyespor – Keçiörengücü: 1 – 2
Manisaspor – Trabzonspor: 0 – 2
Manisaspor - Akhisar Belediyespor: 1 – 1
Trabzonspor – Keçiörengücü: 0 – 0
Akhisar Belediyespor – Trabzonspor: 0 – 2
Keçiörengücü – Manisaspor: 1 – 2

PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. Trabzonspor 6 3 3 0 14 1 13 12
2. Manisaspor 6 2 1 3 6 16 -10 7
3. Akhisar Belediyespor 6 1 3 2 6 8 -2 6
4. Keçiörengücü 6 1 3 2 5 6 -1 6

C GRUBU

TOPLU SONUÇLAR
Samsunspor - Centone Karagümrük: 0 – 1
Bursaspor - Mersin İdmanyurdu: 1 – 1
Centone Karagümrük - Bursaspor: 1 – 1
Mersin İdmanyurdu - Samsunspor: 3 – 1
Centone Karagümrük - Mersin İdmanyurdu: 1 – 0
Samsunspor – Bursaspor: 2 – 3
Bursaspor – Samsunspor: 1 – 1
Mersin İdmanyurdu - Centone Karagümrük: 3 – 0
Mersin İdmanyurdu – Bursaspor: 0 – 5
Centone Karagümrük – Samsunspor: 0 – 3
Samsunspor - Mersin İdmanyurdu: 1 – 1

PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. Bursaspor 5 2 3 0 11 5 6 9
2. Mersin İdmanyurdu 6 2 2 2 8 9 -1 8
3. Centone Karagümrük 5 2 1 2 3 7 -4 7
4. Samsunspor 6 1 2 3 8 9 -1 5

6. MAÇLAR
Yarın
18.00 Bursaspor - Centone Karagümrük

D GRUBU

TOPLU SONUÇLAR
İstanbul Başakşehir - MKE Ankaragücü: 3 – 2
Sivas Dört Eylül Belediyespor - Kardemir Karabükspor: 2 – 1
Kardemir Karabükspor - İstanbul Başakşehir: 2 – 2
MKE Ankaragücü - Sivas Dört Eylül Belediyespor: 1 – 1
MKE Ankaragücü - Kardemir Karabükspor: 0 – 3
İstanbul Başakşehir - Sivas Dört Eylül Belediyespor: 0 – 0
Sivas 4 Eylül Belediyespor - İstanbul Başakşehir: 1 – 2
Kardemir Karabükspor - MKE Ankaragücü: 2 – 0
MKE Ankaragücü - İstanbul Başakşehir: 1 – 1
Kardemir Karabükspor - Sivas Dört Eylül Belediyespor: 2 – 1
İstanbul Başakşehir - Kardemir Karabükspor: 1 – 2

PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. Kardemir Karabükspor 6 4 1 1 12 6 6 13
2. İstanbul Başakşehir 6 2 3 1 9 8 1 9
3. Sivas Dört Eylül Belediye 5 1 2 2 5 6 -1 5
4. MKE Ankaragücü 5 0 2 3 4 10 -6 2

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

6. MAÇLAR
Yarın
13.30 Sivas Dört Eylül Belediyespor - MKE Ankaragücü

E GRUBU

TOPLU SONUÇLAR
Fenerbahçe - Kayserispor: 1 – 2
Altınordu - Bayburt Grup Özel İdare: 1 – 0
Bayburt Grup Özel İdare - Fenerbahçe: 1 – 3
Kayserispor - Altınordu: 3 – 0
Fenerbahçe - Altınordu: 1 – 1
Kayserispor - Bayburt Grup Özel İdare: 2 – 2
Bayburt Grup Özel İdare – Kayserispor: 3 – 0
Altınordu – Fenerbahçe: 1 – 2
Kayserispor – Fenerbahçe: 1 – 1
Bayburt Grup Özel İdare – Altınordu: 3 – 1
Fenerbahçe - Bayburt Grup Özel İdare: 5 – 0
Altınordu – Kayserispor: 0 – 3

PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. Kayserispor 6 3 2 1 11 7 4 11
2. Fenerbahçe 6 3 2 1 13 6 7 11
3. Bayburt Grup Özel İdare 6 2 1 3 9 12 -3 7
4. Altınordu 6 1 1 4 4 12 -8 4

F GRUBU

TOPLU SONUÇLAR
Çaykur Rizespor - Adana Demirspor: 2 – 1
Sarıyer - Beşiktaş: 0 – 4
Adana Demirspor - Sarıyer: 1 – 0
Beşiktaş - Çaykur Rizespor: 0 – 1
Beşiktaş – Adana Demirspor: 1 – 2
Sarıyer - Çaykur Rizespor: 0 – 2
Çaykur Rizespor – Sarıyer: 1 – 0
Adana Demirspor – Beşiktaş: 1 – 4
Adana Demirspor - Çaykur Rizespor: 1 – 1
Beşiktaş – Sarıyer: 3 – 1

PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. Çaykur Rizespor 5 4 1 0 7 2 5 13
2. Beşiktaş 5 3 0 2 12 5 7 9
3. Adana Demirspor 5 2 1 2 6 8 -2 7
4. Sarıyer 5 0 0 5 1 11 -10 0

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

6. Maçlar
Yarın
13.30 Sarıyer - Adana Demirspor
20.00 Çaykur Rizespor - Beşiktaş

G GRUBU

TOPLU SONUÇLAR
Diyarbakır B.Belediye - FBM Makina Balçova Yaşam: 2 – 2
Galatasaray - Eskişehirspor: 4 – 2
FBM Makina Balçova Yaşam Spor - Galatasaray: 1 – 9
Eskişehirspor - Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor: 3 – 0
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor - Galatasaray: 1 – 4
FBM Makina Balçova Yaşam Spor – Eskişehirspor: 1 – 2
Eskişehirspor - Balçova Yaşamspor: (Antalya’da oynandı) 3 – 0
Galatasaray - Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor: 0 – 2
FBM Makina Balçova Yaşam - Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi: 1 – 1
Eskişehirspor – Galatasaray: 1 – 0
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor – Eskişehirspor: 1 – 0
Galatasaray - FBM Makina Balçova Yaşam Spor: 3 – 1

PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. Galatasaray 6 4 0 2 20 8 12 12
2. Eskişehirspor 6 4 0 2 11 6 5 12
3. Diyarbakır B.Ş Belediye 6 2 2 2 7 10 -3 8
4. Balçova Yaşamspor 6 0 2 4 6 20 -14 2

H GRUBU

TOPLU SONUÇLAR
Torku Konyaspor - Giresunspor: 1 – 2
Cizrespor - Gençlerbirliği: 1 – 2
Gençlerbirliği - Torku Konyaspor: 2 – 0
Giresunspor - Cizrespor: 1 – 2
Giresunspor - Gençlerbirliği: 2 – 2
Torku Konyaspor – Cizrespor: 7 – 1
Gençlerbirliği – Giresunspor: 0 – 0
Cizre Spor - Torku Konyaspor: 2 – 0
Giresunspor - Torku Konyaspor: 0 – 2
Gençlerbirliği – Cizrespor: 4 – 0
Cizrespor – Giresunspor: 0 – 0
Torku Konyaspor – Gençlerbirliği: 0 – 0

PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. Gençlerbirliği 6 2 3 0 10 3 7 12
2. Torku Konyaspor 6 2 1 3 12 7 5 7
3. Cizrespor 6 2 1 3 6 14 -8 7
4. Giresunspor 6 1 3 2 5 7 -2 6
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner154

banner126