Türkiye Kupası'nda 1. tur elemelerinin hakemleri belli oldu

Türkiye Kupası'nda 1. eleme turu maçları 9 Eylül Çarşamba günü oynanacak. Müsabakalar 14.30, 15.00 ve 15.30 saatleri arasında oynanacak.Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre, tek maç eleminasyon sistemine göre oynanacak...

Türkiye Kupası'nda 1. tur elemelerinin hakemleri belli oldu

Türkiye Kupası'nda 1. eleme turu maçları 9 Eylül Çarşamba günü oynanacak. Müsabakalar 14.30, 15.00 ve 15.30 saatleri arasında oynanacak.Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre, tek maç eleminasyon sistemine göre oynanacak...

07 Eylül 2015 Pazartesi 12:23
Türkiye Kupası'nda 1. tur elemelerinin hakemleri belli oldu
Türkiye Kupası'nda 1. eleme turu maçları 9 Eylül Çarşamba günü oynanacak. Müsabakalar 14.30, 15.00 ve 15.30 saatleri arasında oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre, tek maç eleminasyon sistemine göre oynanacak olan 1. eleme turundaki maçlar ve bu maçlarda düdük çalacak hakemler şöyle:

9 Eylül Çarşamba
14.30 Ofspor - Yomraspor: Yasin Kol
14.30 Birlik Nakliyat Düzyurtspor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor: Şahin Berker
14.30 Arhavi Spor - Arsinspor: Hakan Köse
14.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Dersim Spor: Halil İbrahim Yıldırım
14.30 24 Erzincanspor - Zara Belediyespor: Necati Selçuk Şahin
14.30 Iğdır Aras Spor - Van Büyükşehir Belediyespor: Cihat Çelikdağ
14.30 Kurtalan Spor - Tatvan Gençlerbirliği Spor: Mehmet Şükrü Közcü
14.30 Kızıltepe Fırat Spor - Diyarbekir Spor: Niyazi İzgören
14.30 Batman Petrol Spor - Cizre Spor: Lütfullah Aslan
14.30 Osmaniyespor Futbol Kulübü - Kilis Belediye Spor: Hasan Kılıçarslan
14.30 Kırıkhanspor - Payasspor: Zorbay Küçük
14.30 Körfez İskenderun Spor - Erzin Belediyespor: Hamit Basık
14.30 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor - Niğde Belediyespor: Emre Yıldırım
15.00 Etimesgut Belediye Spor - Yozgatspor 1959 FK: Volkan Okur
15.00 Çorum Belediyespor - Gölbaşıspor: Harun Toplar
15.00 Adliyespor - Nevşehir Spor Gençlik: Ali Adıgüzel
15.00 Karaman Belediyespor - Kozan Belediye Spor: Gökçen Öztürk
15.00 Kastamonuspor 1966 - Bartınspor: Celal Bayraklı
15.00 Sinopspor - Yeni Amasya Spor: Gökhan Özbulut
15.30 Beylerbeyispor - Sultanbeyli Belediyespor: Sezer Yalçın
15.30 Sancaktepe Belediye Spor - Silivrispor: Melih Ortakcı
15.30 Maltepespor - Tekirdağspor: Ahmet Aslan
15.30 Gaziosmanpaşa - Çatalca Spor: İlker Yasin Avcı
15.30 Gölcükspor - Darıca Gençlerbirliği: Yalçın Taşkınfurat
15.30 Düzcespor - Sakaryaspor: Gürel Uzuner
15.30 Derince Spor - Zonguldak Kömürspor: Fahri Var
15.30 Utaş Uşakspor - Sandıklıspor: R. Alkım Aksoy
15.30 Manavgatspor - Kemerspor 2003: Serdar Bahçivan
15.30 Kızılcabölükspor - Denizli Büyükşehir Belediyespor: Deniz Gültekin
15.30 Ayvalıkgücü Belediye Spor - Çine Madranspor: Melih Gündoğdu
15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Bergama Belediyespor: Ulaş Ayduran
15.30 Manisa Büyükşehir Belediye Spor - Altay: Veli Karakaya
15.30 Turgutluspor - Tire 1922 Spor: Hasan Hüseyin Yıldırım
15.30 Bursa Nilüferspor - Altınova Belediyespor: Adnan Deniz Kayatepe
15.30 Dardanelspor - Yeşil Bursa: Doğan Altun
15.30 Orhangazispor - TKİ Tavşanlı Linyitspor: Ömer Tolga Güldibi
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner40

banner126