UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme rövanş maçları tamamlandı

UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu rövanş maçları Avrupa'nın çeşitli kentlerinde oynanan karşılaşmalarla tamamlandı ve 3. ön eleme turuna yükselen takımlar belli oldu.Temsilcimiz Trabzonspor'un da rövanş maçına çıktığı gecede bordo...

UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme rövanş maçları tamamlandı

UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu rövanş maçları Avrupa'nın çeşitli kentlerinde oynanan karşılaşmalarla tamamlandı ve 3. ön eleme turuna yükselen takımlar belli oldu.Temsilcimiz Trabzonspor'un da rövanş maçına çıktığı gecede bordo...

24 Temmuz 2015 Cuma 00:33
UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme rövanş maçları tamamlandı
banner203
UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu rövanş maçları Avrupa'nın çeşitli kentlerinde oynanan karşılaşmalarla tamamlandı ve 3. ön eleme turuna yükselen takımlar belli oldu.

Temsilcimiz Trabzonspor'un da rövanş maçına çıktığı gecede bordo mavili ekip Lüksemburg temsilcisi Differdange 03'ü 1 - 0 mağlup ettiği ilk maçın rövanşında deplasmanda bu kez de 2 - 1 mağlup ederek adını 3. tura yazdırdı.

Trabzonspor bu turda, ilk maçta 1 - 0 kaybettiği maçta Jelgava'yı 2 - 0 mağlup ederek turu geçen Makedonya temsilcisi Rabotnicki ile karşılaşacak. 3. ön eleme turunda ilk maçta Trabzonspor deplasmanda 30 Temmuz'da Rabotnicki'ye konuk olacak. Rövanş maçı ise 6 Ağustos'ta Trabzon'da oynanacak.

UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme rövanş maçlarında alınan sonuçlar, ilk maçların skorları ve turu geçen takımlar şöyle:

Alashkert - Kairat: 2 - 1 (İlk maç: 0 - 3, turu geçen: Kairat)
Rabotnicki - Jelgava: 2 - 0 (İlk maç: 0 - 1, turu geçen: Rabotnicki)
MŠK Žilina - Dacia: 4 - 2 (İlk maç: 2 - 1, turu geçen: MŠK Žilina)
Debreceni - Skonto: 9 - 2 (İlk maç: 2 - 2, turu geçen: Debreceni)
Brøndby - Beroe: 0 - 0 (İlk maç: 1 - 0, turu geçen: Brøndby)
Strømsgodset - Mladá Boleslav: 0 - 1 (İlk maç: 2 - 1, turu geçen: Strømsgodset)
HNK Hajduk Split - Koper: 4 - 1 (İlk maç: 2 - 3, turu geçen: HNK Hajduk Split)
Shirak - AIK Solna: 0 - 2 (İlk maç: 0 - 2, turu geçen: AIK Solna)
Thun - H. Beer Sheva: 2 - 1 (İlk maç: 1 - 1, turu geçen: Thun)
Dinamo Minsk - Cherno More: 4 - 0 (İlk maç: 1 - 1, turu geçen: Dinamo Minsk)
Trakai - Apollon Limassol: 0 - 0 (İlk maç: 0 - 4, turu geçen: Apollon Limassol)
Beitar Jerusalem - Royal Charleroi: 1 - 4 (İlk maç: 1 - 5, turu geçen: Charleroi)
Kalju - Vaduz: 0 - 2 (İlk maç: 1 - 3, turu geçen: Vaduz)
Newtown - København: 1 - 3 (İlk maç: 0 - 2, turu geçen: København)
PAOK - Lokomotiva Zagreb: 6 - 0 (İlk maç: 1 - 2, turu geçen: PAOK)
Differdange 03 - Trabzonspor: 1 - 2 (İlk maç: 0 - 1, turu geçen: Trabzonspor)
University College Dublin - Slovan Bratislava: 1 - 5 (İlk maç: 0 - 1, turu geçen: Slovan Bratislava)
Željezničar - Ferencváros: 2 - 0 (İlk maç: 1 - 0, turu geçen: Željezničar)
Spartaks Jūrmala - Vojvodina: 1 - 1 (İlk maç: 0 - 3, turu geçen: Vojvodina)
Omonia - Jagiellonia Białystok: 1 - 0 (İlk maç: 0 - 0, turu geçen: Omonia)
Qäbälä - Čukarički: 2 - 0 (İlk maç: 0 - 1, turu geçen: Qäbälä)
Göteborg - Śląsk Wrocław: 2 - 0 (İlk maç: 0 - 0, turu geçen: Göteborg)
Astra Giurgiu - Inverness Caledonian Thistle: 0 - 0 (İlk maç: 1 - 0, turu geçen: Astra Giurgiu)
Odds BK - Shamrock Rovers: 2 - 1 (İlk maç: 2 - 0, turu geçen: Odds BK)
Botoşani - Legia Warszawa: 0 - 3 (İlk maç: 0 - 1, turu geçen: Legia Warszawa)
Rosenborg - KR Reykjavík: 3 - 0 (İlk maç: 1 - 0, turu geçen: Rosenborg)
İnter Baki - FH Hafnarfjördur: 2 - 2 (İlk maç: 2 - 1, turu geçen: İnter Baki)
IF Elfsborg - Randers: 1 - 0 (İlk maç: 0 - 0, turu geçen: IF Elfsborg)
Wolfsberger - Shakhtyor: 2 – 0 (İlk maç: 1 – 0, turu geçen: Wolfsberger)
Mladost Podgorica - Kukës: 2 – 4 (İlk maç: 1 – 0, turu geçen: Kukës)
Linfield - Spartak Trnava: 1 – 3 (İlk maç: 1 – 2, turu geçen: Spartak Trnava)
Aberdeen - Rijeka: 2 – 2 (İlk maç: 3 – 0, turu geçen: Aberdeen)
Birkirkara - West Ham United: 1 - 0 (3 - 5 penaltılarla), (İlk maç: 0 - 1, turu geçen: West Ham United)
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner154

banner126