UEFA Avrupa Ligi'nde 3. ön eleme turu ilk maçları yarın oynanacak

UEFA Avrupa Ligi'nde 3. ön ele turunda ilk maçlar yarın Avrupa'nın çeşitli kentlerinde oynanacak.Bu kupadaki temsilcilerimizden Trabzonspor, ilk maçta Makedonya temsilcisi Rabotnicki ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. UEFA Avrupa Ligi 3....

UEFA Avrupa Ligi'nde 3. ön eleme turu ilk maçları yarın oynanacak

UEFA Avrupa Ligi'nde 3. ön ele turunda ilk maçlar yarın Avrupa'nın çeşitli kentlerinde oynanacak.Bu kupadaki temsilcilerimizden Trabzonspor, ilk maçta Makedonya temsilcisi Rabotnicki ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. UEFA Avrupa Ligi 3....

29 Temmuz 2015 Çarşamba 22:37
UEFA Avrupa Ligi'nde 3. ön eleme turu ilk maçları yarın oynanacak
banner203
UEFA Avrupa Ligi'nde 3. ön ele turunda ilk maçlar yarın Avrupa'nın çeşitli kentlerinde oynanacak.

Bu kupadaki temsilcilerimizden Trabzonspor, ilk maçta Makedonya temsilcisi Rabotnicki ile deplasmanda karşı karşıya gelecek.

UEFA Avrupa Ligi 3. ön elemeden başlayan Medipol Başakşehir ise Hollanda'nın güçlü ekibi AZ Alkmaar ile Hollanda'nın Alkmaar şehrinde karşı karşıya gelecek.

UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda ilk maçların programı şöyle:
Girondins de Bordeaux (Fransa) - AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)
Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) - Hapoel Kiryat Shmona (İsrail)
Târgu Mureş (Romanya) - AS Saint-Étienne (Fransa)
AZ Alkmaar (Hollanda) - Medipol Başakşehir (Türkiye)
Southampton (İngiltere) - Vitesse (Hollanda)
Altach (Avusturya) - Vitória (Portekiz)
Sturm Graz (Avusturya) - Rubin Kazan (Rusya)
AIK Solna (İsveç) - Atromitos (Yunanistan)
Jablonec (Çek Cumhuriyeti) - København (Danimarka)
Zürich (İsviçre) - Dinamo Minsk (Belarus)
Sampdoria (İtalya) - Vojvodina (Sırbistan)
Kairat Almaty (Kazakistan) - Aberdeen (İskoçya)
MŠK Žilina (Slovakya) - Vorksla Poltava (Ukrayna)
PAOK (Yunanistan) - Spartak Trnava (Slovakya)
Athletic Club (İspanya) - İnter Bakı (Azerbaycan)
Kukësi (Arnavutluk) - Legia Warszawa (Polonya)
Qäbälä (Azerbaycan) - Apollon Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi)
Rabotnicki (Makedonya) - Trabzonspor (Türkiye)
Debreceni (Macaristan) - Rosenborg (Norveç)
Royal Charleroi (Belçika) - Zorya Luhansk (Ukrayna)
Wolfsberger (Avusturya) - Borussia Dortmund (Almanya)
Brøndby (Danimarka) - Omonia (Kıbrıs Rum Kesimi)
Thun (İsviçre) - Vaduz (Liechtenstein)
IF Elfsborg (İsveç) - Odds BK (Norveç)
Royal Standard de Liège (Belçika) - Željezničar (Bosna Hersek)
Hajduk Split (Hırvatistan) - Strømsgodset (Norveç)
Os Belenenses (Portekiz) - IFK Göteborg (İsveç)
Krasnodar (Rusya) - Slovan Bratislava (Slovakya)
West Ham United (İngiltere) - Astra Giurgiu (Romanya)
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner40

banner126