Bu haber 10459 kez okundu.

Kornişonda Arapça Allah yazısı
banner85
banner131
Göksun Müftü Vekili Mehmet Seridoğru, AA muhabirine yaptığı açıklamada, marketten aldığı kornişon turşusunun üzerinde Arapça ''Allah'' yazını fark eden bir kişinin kendilerine başvurduğunu belirtti.
     Kornişon turşusunu incelediklerini ifade eden Seridoğru, şunları kaydetti:
     ''Allah yazısı bariz bir şekilde görülüyor. Yüce Allah bize hem kendi nefsimizde hem de yaşadığımız sosyal hayatta bir takım işaretler veriyor. İnsanın vücudunda olduğu kadar yaşadığımız çevrede de Allah'ın varlığına ve kudretine işaret eden bir takım işaretler mutlaka var. Bazen bir arının peteğinde, bazen bir ağacın yapında, bazen başka şeyler üzerinde bu tevafuklara rastlayabiliyoruz. Aslına bu olay bize şunu gösteriyor. Yüce Allah, zerreden kürreye her şeyin hakimidir. Alemlere hakim olduğu gibi eşyanın yaradılışında da en büyük hikmet sahibidir. Tabi mümin olarak bundan bir takım ibretler almamız gerekiyor. Allah her şeye gücü kadirdir ve her şey Allah'ın gücü kudreti dahilinde ortaya çıkıyor.''
     Bazılarının ''Allah yarattı ama kabuğuna çekildi, her şeyi tabiat idare ediyor'' iddiasında bulunduğunu anımsatan Seridoğru, özellikle bu olayın buna tokat gibi bir cevap niteliğinde olduğunu dile getirdi.
banner91
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
AllahtanHızlıKoşanBolt(Hüseyin) 2 yıl önce

Ben hayatta böyle saçmalık görmedim arkadaş kornişon nedir ya ? Bi bırakın bunlarıda gidin ne yapacaksanız namaz mı kılacaksınız mekkeyemi gideceksiniz ihtiyacı olana yardım ya yapacaksınız yapın birini .Kornişon diyor ya :)

Misafir Avatar
recep 2 yıl önce

nasıl bir gerici zihniyetin ürünüdür bu!

Misafir Avatar
aresin hayaleti 2 yıl önce

:)) dikkat et ares sayı artabilir :))

Misafir Avatar
ares 2 yıl önce

Bu haberi gösterdiğim 4 ateist arkadaş kelime-i şehadet getirip müslüman oldu.

banner124

banner138

banner137